Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zieleniec Ski Arena


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź może po niewczasie ale co tam:-)

Z perspektywy Górnego Śląska Zieleniec jest może trochę daleko, ale jest to naprawdę ciekawa opcja szczególnie na śląskie ferie. Wtedy Beskidy pękają w szwach a Zieleniec jest przyjemniej pustawy - no może poza weekendem. Szczególnie polecam go dla rodzin, w których dzieciaki stawiają pierwsze kroki. Ale myślę, że i dorośli znajdą tam coś ciekawego. I niekoniecznie trzeba mieszkać w samym Zieleńcu - Kudowa, Duszniki czy Polanica są naprawdę blisko a pod kątem cenowym i ilości atrakcji "after ski" są naprawdę ciekawe.

Można tu znaleźć naprawdę ciekawe miejscówki np. takie jak Apartament Parkowy. Myślę, że jeszcze z oferty Zieleńca nie raz skorzystamy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Ciekawe, że niektóre trasy zmieniły kolory...

Według mnie najważniejsze jest to, że zrobili górny łącznik między Nartoramą a Winterpolem. I jeszcze jedno: w planach budowy Skyway nie mówiono (chyba...) nic o CZARNEJ trasie! A tu niespodzianka! :)

Mówiono, mówiono, była ta trasa już w trakcie budowy gondolki wymieniana,

oznaczona jest jako freeride tutaj: http://nartorama.pl/oferta-2/wyciagi/

Aczkolwiek jej status jest dziwny, jeździłem tam raz zaraz po opadach śniegu w ubiegłym sezonie,

czyli był puch, a trasa była zagrodzona.

Polecam chętnym, świetne cywilizowane offpiste

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że niektóre trasy zmieniły kolory...

Według mnie najważniejsze jest to, że zrobili górny łącznik między Nartoramą a Winterpolem. I jeszcze jedno: w planach budowy Skyway nie mówiono (chyba...) nic o CZARNEJ trasie! A tu niespodzianka! :)

Jeździłem (wjeżdżałem-zjeżdżałem) tym łącznikiem w styczniu. Dziwne uczucie, bo nie wiesz czy wjeżdżasz do góry czy na dół. Tę czarną trasę też przetestowałem w styczniu. Powiedziałbym raczej jasno czarna, ale bardzo przyjemna bo było akurat mało narciarzy na niej.

PS a może to było w lutym, nie jestem teraz pewien?

Mówiono, mówiono, była ta trasa już w trakcie budowy gondolki wymieniana,

oznaczona jest jako freeride tutaj: http://nartorama.pl/oferta-2/wyciagi/

Aczkolwiek jej status jest dziwny, jeździłem tam raz zaraz po opadach śniegu w ubiegłym sezonie,

czyli był puch, a trasa była zagrodzona.

Polecam chętnym, świetne cywilizowane offpiste

Za którymś razem nie chciało mi się poruszać tym dziwnym wyciągiem i ruszyłem w stronę Nartoramy przez las. Było super, pozjeżdżać sobie między drzewami, mimo, że miałem pod butami gigantki:stupid:. Lekko nie było, ale naprawdę pamiętam ten zjazd jakby był wczoraj. Z pewnością jeszcze tam będę, lecz na dużo szerszej narcie.:laughing:

Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Cześć Wszystkim

Odświeżę temat. Czy ktoś z Was posiada może jakieś namiary na noclegi w Zieleńcu?  Te z oficjalnej bazy na stronie ośrodka są chyba wszystkie zajęte, po kilkunastu telefonach dałem sobie spokój. Interesuje mnie termin II połowa stycznia 2017.  Szukam wszędzie, gdzie się da, ale już zaczyna brakować mi pomysłu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 28.10.2016 o 08:15, Slavko napisał:

Cześć Wszystkim

Odświeżę temat. Czy ktoś z Was posiada może jakieś namiary na noclegi w Zieleńcu?  Te z oficjalnej bazy na stronie ośrodka są chyba wszystkie zajęte, po kilkunastu telefonach dałem sobie spokój. Interesuje mnie termin II połowa stycznia 2017.  Szukam wszędzie, gdzie się da, ale już zaczyna brakować mi pomysłu. 

Na ferie mają pewnie wszystko zajęte. Tam tak jest.

Szukaj jeszcze w okolicach, Duszniki, Polanica, Kudowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dla mnie Zieleniec jest fantastyczny. Jeździmy bardzo często w sezonie z dziećmi, niedaleko mamy rodzinę więc łączymy przyjemne z pożytecznym. Pamiętam jeszcze Zieleniec kilkanaście lat wstecz. Fantastyczna przemiana, bardzo fajny klimat. Naprawdę w tym obrębie można się chwalić, bo jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Zieleniec jako 1-szy chyba na Dolnymśląsku już wystartował. ;)

A teraz pytanie, z okolic Lubin-Polkowice, jaka droga dojazdu do Zieleńca będzie najlepsza i w miarę krótka?
1) Prochowice -> przez A4 zjazd na Strzegom -> Strzegom -> Wałbrzych -> Nowa Ruda -> Duszniki Zdrój -> Zieleniec?
2) Prochowice -> przez A4 zjazd na Udanin -> Świdnica -> Dzierżoniów -> Kłodzko -> Duszniki Zdrój -> Zieleniec?

Długość obu tras taka sama, chodzi mi o stan nawierzchni głównie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, Ptasiek napisał:

Panie i Panowie,
Planowałem Szczyrk w dniach 16-20 grudnia. Ale chyba nie ma szans. 
Zieleniec będzie lepszą opcją (z centralnej Polski) gdyż chodzi tam prawie wszystko no i załapię się jeszcze na free-ski. 
Od 850 do 1000 m n.p.m. wszystko chodzi, w sobotę mają otworzyć W6 (750 m n.p.m.).

Szkoda, bo chciałem rozpoznać Szczyrk po inwestycjach ale jest duża niepewność. Zieleniec co rok od początku grudnia do końca kwietnia - w zeszłym sezonie 122 pełnych dni a w tym zapowiada się jeszcze więcej.

 

Pozdrawiam wszystkich (jestem tu nowy) 

Witamy na forum i czekamy na relacje z Zieleńca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, surfing napisał:

Witamy na forum i czekamy na relacje z Zieleńca

no już mam 3 noce w Absolwencie ze ski-pass-em
mam nadzieję, że plotki się potwierdzą i ruszy W6
no i że począwszy od 18-go będzie również kręcone "po ciemku" 9_9

Edytowane przez Ptasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ptasiek napisał:

no i że począwszy od 18-go będzie również kręcone "po ciemku" 9_9

pytanie padło na ich FB - "kiedy otwarcie nocnych zjazdów także w tygodniu? "

"Zieleniec Ski Arena Na razie nocne będą tylko w piątki, soboty i niedziele. Jeszcze prosimy o chwilę cierpliwości."

tak napisali wczoraj wieczorem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tuptuś napisał:

Zieleniec z soboty, niedzieli. Warunki dobre do tego cały czas śnieżyli bo temperatura była na minusie i to solidnym -5 do -7. Trochę lodu na Nartoramie i tam przydadzą się dobre krawędzie. Reszta stoków bez kamieni, przetarć. W niedzielę parkingi zapchane. Jeżeli nic się nie zmieniło od poniedziałku to może to być dobry wybór na rozpoczęcie sezonu. Poniżej fotki.

 

20171209_121908[1].jpg

20171209_142010[1].jpg

20171209_145354[1].jpg

20171210_115142[1].jpg

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...