Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zieleniec Ski Arena


JC

Rekomendowane odpowiedzi

jeden kamyczek do ośrodka który narawdę jest  fajny

Sytuacja wyglądała tak że na bramce skipass pokazywał mi nieaktualny moja ekipa pojechała do góry, wycofałem  sie z kolejki (dobrze że była średnia)

idę do operatorów co jest grane.  Pan sprawdził i pytał czy karnet od kogoś ,dostałem wymieniłem itp - mówie ze nie. "Może Pan zmieniał kurtkę" - mówię że tak  zmieniałem kurtkę po przerwie ,bo się zrobilo ciepło i zmieniałem nart na snowboard,  Na to Pan że  -ma Pan w takim wypadku zablokowany karnet i musi Pan iść do kasy wyjaśnić to odblokują..Byłem na dole Nartoramy (skayekspresu).co miałem zrobić musiałem ruszyć z  buta  do kas i tam mi aktywowali kartę.

na moje pytanie dlaczego - mamy program do iidentyfikacji robimy zdjęcia każdemu   , a Pan zmienił kurtkę itd

 

Według mnie nie powinni tego robić że blokując komuś karnet bez powiadomienia go.

Maja wątpliwości powinni poprosić podejść do danej do osoby i wyjaśnić sytuację.  Mnie akurat trafiło że nie było kasy przy stacji, jakoś sobie poradziłem  ale ktoś nowy na na nartach mógł by być bardzo zaskoczony sytuacją (zresztą ja też byłem)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

W Zieleńcu ruszyła budowa nowej kolei linowej

Stacja narciarska Zieleniec Ski Arena rozpoczęła oficjalne przygotowania do kolejnego sezonu narciarskiego. Jednym z najważniejszych elementów tego procesu jest budowa nowej kolei linowej, która ruszyła w ostatnich dniach czerwca.

Więcej na temat nowej kolei linowej w Zieleńcu

 

zieleniec111-budowa-kanapy_d.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, JC napisał:

W Zieleńcu ruszyła budowa nowej kolei linowej

Stacja narciarska Zieleniec Ski Arena rozpoczęła oficjalne przygotowania do kolejnego sezonu narciarskiego. Jednym z najważniejszych elementów tego procesu jest budowa nowej kolei linowej, która ruszyła w ostatnich dniach czerwca.

Więcej na temat nowej kolei linowej w Zieleńcu

Fajnie, że powstanie nowy wyciąg. Gryglówka, a w szczególności Pomarańczowa Kanapa to chyba najbardziej oblegane wyciągi w Zieleńcu. W poprzednim sezonie to w miejscu przy powstajacym wyciągu odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego Family Cup. Bardzo przyjemny stok, świetny do treningów i pracy nad poprawą techniki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

Fajnie, że powstanie nowy wyciąg. Gryglówka, a w szczególności Pomarańczowa Kanapa to chyba najbardziej oblegane wyciągi w Zieleńcu. W poprzednim sezonie to w miejscu przy powstajacym wyciągu odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego Family Cup. Bardzo przyjemny stok, świetny do treningów i pracy nad poprawą techniki.

To jest przemyślana lokalizacja. Chodzi o to, aby można było spokojnie przejechać przez cały Zieleniec na nartach korzystając tylko w wyciągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, JC napisał:

To jest przemyślana lokalizacja. Chodzi o to, aby można było spokojnie przejechać przez cały Zieleniec na nartach korzystając tylko w wyciągów.

Rzeczywiście dojazd z i do Nartoramy jest na tym odcinku nieco uciążliwy... trzeba się było trochę napracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marionen napisał:

Fajnie, że powstanie nowy wyciąg. Gryglówka, a w szczególności Pomarańczowa Kanapa to chyba najbardziej oblegane wyciągi w Zieleńcu. W poprzednim sezonie to w miejscu przy powstajacym wyciągu odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego Family Cup. Bardzo przyjemny stok, świetny do treningów i pracy nad poprawą techniki.

Właśnie miałam to samo napisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 7 months later...
34 minuty temu, Mops napisał:

Mam pytanie.

Jak jest z parkingami w Zieleńcu? 

Ilość, koszt itd. 

W ten sezon prawdopodobnie ośrodki narciarskie na Dolnym Śląsku będą oblężone przeze mnie 😁

I co według was jest najlepszym ośrodkiem narciarskim na Dolnym Śląsku? 

parking gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
W dniu 30.10.2019 o 19:47, Mops napisał:

Jak myślicie czy jest szansa że Zieleniec wystartuje w weekend 30.11-1.12.2019?

Albo cokolwiek na Dolnym Śląsku? 

Też jestem ciekaw bo już koniec roku to duża stacja, która ma całkiem sporo zielonych i niebieskich tras. Na dziś w nocy prognozy wskazywały większe opady w Zieleńcu. Faktycznie padało, ale był to DESZCZ, a na samej górze deszcz ze śniegiem. Szkoda bo powtórki takich opadów nie widać w prognozach. Rano trasy wyglądają tak:

SmartSelect_20191223-084304_Chrome.jpg

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...