Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zieleniec Ski Arena


JC

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, wojgoc napisał:

A kontrola policyjno- sanepid była?

Byłam przy pomarańczowej kanapie, do południa ani przedstawicieli sanepidu, ani policji nie widziałam. Ludzie z którymi rozmawiałam przy aucie, też policji nie widzieli a byli od soboty.

 

20210131_092436.jpg

20210131_093726.jpg

20210131_120041.jpg

20210131_115417.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2021 o 22:01, channel napisał:

Dzisiaj byłam w Zieleńcu. Nie umiem wstawić fotek :( więc relacja nie będzie poparta zdjęciami. Wczoraj ze strony ośrodka  wydrukowaliśmy z mężem oświadczenia o udziale w szkoleniu i z gotowym papierkiem zameldowaliśmy się przy kasie o 8:40. Kolejki długiej nie było, staliśmy może z 5 min, i z kartą umożliwiającą korzystanie z wyciągów podczas szkolenia ruszyliśmy pod kanapę W3 winterpool. Obsługa przygotowała z siatek takie "rękawy" doprowadzające pojedynczo ludzi do krzesła, tak aby nikt nikomu na plecach nie stał. Ułatwiło to bardzo korzystanie z krzeseł, nikt się nie pchał i na niczyich nartach czy też desce nie stał. Wjechaliśmy bodajże o 8:50 (wyciąg ruszył przed czasem) i po świetnie przygotowanych trasach śmigaliśmy tylko do 13:00 (niestety kawał drogi powrotnej do domu i jutro ranna praca) Przez pierwsze dwie godziny było baaardzo luźno. Praktycznie zjazd i wjazd bez stania do wyciągu. Około 12 już było troszkę więcej ludzi ale do krzesła czekało się max 2-3 min. Na pewno dużo dawało to, że prawie wszystkie wyciągi "chodziły", nie działała tylko Nartorama i tamta część stoku. Jak schodziłam o 13, to już stok trochę zmaltretowany był w okolicy dojazdów do kolejek, natomiast same stoki jakość trzymały nadal. Warunki dzisiaj były rewelacyjne mały mrozik (rano -10, najcieplej -4), i piękne słoneczne, bezchmurne niebo, i praktycznie brak wiatru.

Witam tak wiec z wydrukowanym zaświadczeniem jesteśmy w stanie w pełni korzystać  z wyciągów? Bez instruktorów i szkółki która ogranicza lub decyduje co i jak ?  Chcemy przyjechać cała rodzina z daleka na tydzień szusowania i chciałbym się upewnić ze się nie zdziwimy 😉

czy zaświadczenie coś kosztuje na ile obowiązuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Prawie cały Zieleniec jest otwarty, jedynie stoki przy wyciągu nartorama są nieczynne dla narciarzy ( oficjalnie). Oświadczenie jest darmowe i trzeba je mieć wykupując bilet w kasie, czyli jedno oświadczenie na jeden dzień od osoby. Można dowolnie jeździć po wszystkich otwartych stokach.

Edytowane przez Michas222k
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZdolnyŚlązak napisał:

Byłem dzisiaj w Zieleńcu, talerzyk - łącznik nie działa, ale można spokojnie przejechać lasem, pełno śniegu jest i przejazdy przez narciarzy  są porobione, w jedną i drugą stronę.

 Jak? Wiem jak przejechać lasem od winterpol do nartorama ale w druga stronę nie potrafię oprócz zasuwania pod górę wzdłuż orczyka...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Michas222k napisał:

 Jak? Wiem jak przejechać lasem od winterpol do nartorama ale w druga stronę nie potrafię oprócz zasuwania pod górę wzdłuż orczyka...

Dlatego kupiłem dłuższe 0 5cm kijki. Świetne rozwiązanie. W lesie kogoś tam widziałem - ale ryzyko pomylenia ścieżek spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
4 godziny temu, ZdolnyŚlązak napisał:

W tygodniu to dopiero będzie bajka🙂

Już dzisiaj na kamerkach widać, że jest znacznie mniej ludzi.

Nie widzę w cenniku obecnym niskiego sezonu, zazwyczaj koło 8,9 marca już w Zieleńcu obowiązywał, ceny o połowę tańsze były. Może ze względu na "specyficzny" w tym roku sezon zrezygnowali z niego, żeby straty odbić.

Niestety w tygodniu pracuje. Co do cennika to tak: podnieśli cenę o 10zł w stosunku do cen z grudnia, zlikwidowali karnet calodniowy i zlikwidowali niski sezon. Tak samo zrobili w czarnej górze. Jeździłem w grudniu w sezonie niskim i wysokim więc mam porównanie cen.

Edytowane przez Michas222k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZdolnyŚlązak napisał:

narciarskie".

Jutro tradycyjnie 😉 Czarna Góra, właśnie tu dotarłem, znalazłem bez problemu nocleg 100 metrów od Luxtorpedy, sypie tu jeszcze bardziej niż w Zieleńcu i też puuusto🙂

Byłem na Czarnej w niedzielę wieczorem. Spodziewałem się dzikich tłumów, a było mocno pustawo. 

A atmosfera prawie bajkowa:

IMG_0746.thumb.jpeg.f0d12c9172b0c2bc64a3b64eb4769b86.jpeg

IMG_0754.thumb.jpeg.03f92b03d74bf0c35bd8c1276ff55946.jpegIMG_0751.thumb.jpeg.d4a9576cc94dfb77f558ed77b9355077.jpeg
 

IMG_0756.thumb.jpeg.f3a5a51b89ce10145e6d2e98d2a0e2af.jpeg

IMG_0742.thumb.jpeg.608c576c3d62268524c1ce6d8c9ee62d.jpeg

 

Edytowane przez waldek71
  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...