Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alta Badia


Mateszu12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wybieram sie na początku marca do Alta Badii. Mam pare pytań moze ktoś mi pomoże.

1. Czy to prawda ze koniec marca to za późno? Wyczytałem ze juz jest dość ciepło i robi sie duża kasza.

2. I oczywiście szukam fajnego hoteliku sprawdzonego PrEz was w rozsądnej cenie .

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wybieram sie na początku marca do Alta Badii. Mam pare pytań moze ktoś mi pomoże.

1. Czy to prawda ze koniec marca to za późno? Wyczytałem ze juz jest dość ciepło i robi sie duża kasza.

2. I oczywiście szukam fajnego hoteliku sprawdzonego PrEz was w rozsądnej cenie ......

Określ kiedy jedziesz bo z postu to trochę ciężko wywnioskować.

Twierdzisz, że wybierasz się na początku marca, a potem pytasz o koniec marca:smile:

Jeżeli jedziesz na początku marca to warunki będą dobre.

Jeżeli jedziesz na koniec marca to może być różnie.

Ja jeżdżę najczęściej na początku marca (pierwszy lub drugi tydzień) i zawsze warunki miałem bardzo dobre.

Jeżeli jedziesz tak właśnie to o warunki bym się nie martwił.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Oba regiony wiele nie dzieli to po pierwsze

Ja obaw bym nie miał żadnych bo ZAWSZE znajdą się doskonałe trasy do jazdy , owszem nie do samego dołu ale

Ski safari po regionach może być utrudnione ale bez przesady

Region w/w ma tyle możliwości że spokojnie się najeździcie

ps. jak się wczoraj przekonałem są różne sposoby pobytu na nartach , dzwonię do znajomego a on szeptem odpowiada , więc pytam gdzie jest , on że na nartach ale syn 13 letni śpi , wszystko ok tylko była godzina 11.15 :eek:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

1. Czy to prawda ze koniec marca to za późno? Wyczytałem ze juz jest dość ciepło i robi sie duża kasza.

Od jakichś 6 lat jeżdżę tam w terminach między 15 a 30 marca i uważam, że nie jest za późno. W zależności od roku, raz warunki "kończą się" koło 12-13, innym razem można spokojnie jeździć do 15-16. Tak czy siak, można się wyjeździć - ja z bratem średnio robię 200+ km w ciągu tygodniowego wyjazdu. Oczywiście, są trasy, gdzie muldy i "kasza" jest pewna, ale tego się nie da uniknąć, bo są to głównie często uczęszczane szlaki komunikacyjne, którymi wszyscy wracają. Alta Badia jest na tyle duża, że zawsze znajdzie się miejsce z dobrymi warunkami do jazdy. A jeśli wykupisz Dolomiti Super Ski... Wtedy możesz zapomnieć o słabych warunkach, bo dookoła Selli jest masa stoków, na których warunki są cały dzień. Gorzej potem z powrotem do hotelu :P Ostatnio nawet się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że marzec jest idealnym czasem do wyjazdu w Dolomity, przepiękna pogoda, ciepło (po nartach można się jeszcze poopalać :P), mało ludzi, a nawet jeśli warunki nie sprzyjają, to są na tyle dobre, że przez tydzień się wyjeździsz. I nie ważne czy preferujesz rekreacyjną jazdę, czy ostre katowanie stoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy był ktoś może ostatnio w Dolomitach i może podzielić się swoimi wrażeniami? Przez kamerki Kronplatz wygląda chyba dość słabo, bliżej Selli jest już więcej śniegu, ale interesują nas Wasze odczucia, czy trasy wytrzymują do późna, czy raczej robią się mokre, pojawia się kasza i muldy?

Jest to jeden z kierunków, które rozważamy na dwutygodniowy wyjazd (7-21 marca) i będziemy wdzięczni za wszystkie opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy był ktoś może ostatnio w Dolomitach i może podzielić się swoimi wrażeniami?

Wróciłem wczoraj wieczorem jadąc w kolumnie samochodów ze ski-boxami na dachu i tablicami rejestracyjnymi zaczynającymi się literkami KR :)

Przez kamerki Kronplatz wygląda chyba dość słabo, bliżej Selli jest już więcej śniegu, ale interesują nas Wasze odczucia,

Na Kronplatzu warunki są bardzo dobre, takie same jak na Sella Ronda, śniegu na trasach nie brakuje, tylko tłok mniejszy. Gdy jechałem przez Sella Ronda wydawało mi się, że jestem w Białce.

czy trasy wytrzymują do późna, czy raczej robią się mokre, pojawia się kasza i muldy?

Temperatura w ciągu dnia była na lekkim plusie, pod koniec dnia przymarzało. Kaszy jeszcze nie ma, ale były ze dwa dni, że moje wnuki miały okazję poćwiczyć jazdę na sporych muldach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...