Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Znikający wątek


artkas

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że zgodnie z regulaminem, w końcu to Admin jest tu szefem, ale powodem jego usunięcia jest np. nieuczciwy zamieszczający, spam, itp..., bo sama oferta wydawała się bardzo atrakcyjna, czy może Administrator chce ofertę sam "przytulić" i nie chce się z nią dzielić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wiem, że zgodnie z regulaminem, w końcu to Admin jest tu szefem, ale powodem jego usunięcia jest np. nieuczciwy zamieszczający, spam, itp..., bo sama oferta wydawała się bardzo atrakcyjna, czy może Administrator chce ofertę sam "przytulić" i nie chce się z nią dzielić?

Dokładnie. Jacek tak rzadko bywa gdziekolwiek na nartach poza Poniwcem i czantorią, że z pewnością już się szykuje do wyjazdu....

Pozdro

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za piękne towarzystwo wzajemnej adoracji i głaskanie się po pupciach :wink:

Ja z tego rozumiem tyle, że kolega ani nie dostał informacji o usuwaniu, ani powodu tego.

Jak się grzecznie zapytał o przyczyny ( może na przyszłość byłby mądrzejszy w tej kwestii, a może poszli do lasu, a może są w studni) to dostał informację, że kto to zrobił i że tak mu wolno.

Ot zgodnie z regulaminem. Jak i niezmiennie ze stylem pracy :smile:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za piękne towarzystwo wzajemnej adoracji i głaskanie się po pupciach :wink:

Ja z tego rozumiem tyle, że kolega ani nie dostał informacji o usuwaniu, ani powodu tego.

Jak się grzecznie zapytał o przyczyny ( może na przyszłość byłby mądrzejszy w tej kwestii, a może poszli do lasu, a może są w studni) to dostał informację, że kto to zrobił i że tak mu wolno.

Ot zgodnie z regulaminem. Jak i niezmiennie ze stylem pracy :smile:

Kazdy akceptuje regulamin, w którym jest napisane co i jak. Ja nie mam czasu tłumaczyć każdemu dlaczego jego wpis został usunięty, bo bym cały dzień siedział przy klawiaturze. Codzienne na forum rejestruje się przynajmniej kilkanaście osób naruszających regulamin.

To, że inne fora dopuszczają spam, czy komercje nie znaczy, że tutaj będzie tak samo. Ten temat wałkowaliśmy kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za piękne towarzystwo wzajemnej adoracji i głaskanie się po pupciach :wink:

Ja z tego rozumiem tyle, że kolega ani nie dostał informacji o usuwaniu, ani powodu tego.

Jak się grzecznie zapytał o przyczyny ( może na przyszłość byłby mądrzejszy w tej kwestii, a może poszli do lasu, a może są w studni) to dostał informację, że kto to zrobił i że tak mu wolno.

Ot zgodnie z regulaminem. Jak i niezmiennie ze stylem pracy :smile:

Soczek.

Byli tacy co się na taki regulamin,czy też jego interpretację po obrażali i założyli własne forum.:cheerful:

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczek.

Byli tacy co się na taki regulamin,czy też jego interpretację po obrażali i założyli własne forum.:cheerful:

Wg mojej opinii wszystko, to się zadziało nie bez szkody dla Skionline niestety.

Odeszła stąd, bądź ograniczyła swoją obecność spora ilość bardzo fajnych ludzi...a to zawsze szkoda właśnie.

Cóż Adminem i Osobą dla, której strona internetowa jest źródłem utrzymania, nie jest łatwo być.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Cóż za piękne towarzystwo wzajemnej adoracji i głaskanie się po pupciach :wink:

Ja z tego rozumiem tyle, że kolega ani nie dostał informacji o usuwaniu, ani powodu tego.

Jak się grzecznie zapytał o przyczyny ( może na przyszłość byłby mądrzejszy w tej kwestii, a może poszli do lasu, a może są w studni) to dostał informację, że kto to zrobił i że tak mu wolno.

Ot zgodnie z regulaminem. Jak i niezmiennie ze stylem pracy :smile:

Nie głaskanie tylko szacunek dla własnych decyzji. To Jacka forum i może na nim robić co chce. W tym wypadku akurat nie chodzi mi o zniknięcie czy nie tematu ale o debilną sugestie jakoby Jacek zrobił to z chęci zawłaszczenia.

Zresztą cała historia to i tak pewnie ściema.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale info (jakiś automat) na priv byłoby wskazane. Po co szukac i sie dziwic.... :-). Pisanie o powodach - niepotrzebne. Zwykle 'skazaniec' dobrze wie za co....

Pozdrawiam M

podbijam, na innych forach to funkcjonuje.

ja wiem, że jest regulamin, ale w ramach odrobiny szacunku dla użytkownika pw z informacją by się przydało. W końcu poza adminem, są też modzi... A wydaje mi się, że dodanie do forum automatu, który po kliknięciu przez admina/moda "usuń post" wywalał by kilkupunktową ankiete z powodami kasacji, a następnie wysyłał takie pw do użytkownika, nie jest niczym trudnym - ograniczyło by prace modów, a i dla userów było by wporządku :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem autorem usuniętego wątku więc czy informacja o powodzie jego skasowania została przekazana nie wiem. Zadając pytanie o powód jego skasowania chciałem poznać przyczynę, bo oferta była ciekawa.

Do opinii wszystkowiedzącego Mietka nie będę się odnosił, bo nie ma sensu taka przepychanka.

Natomiast mój wpis, że temat zniknął, bo osoby z dowództwa się nim zainteresowały, wynikał z faktu, że nic w ofercie nie było sprzeczne z regulaminem, głównie opcję komercyjną mam tu na myśli. Sama oferta, z którą nie wiem kto zdążył się zapoznać, bo na forum wisiała jakieś 10 min., dotyczyła dwóch wyjazdów w Alpy do wyznaczonego ośrodka, z opłaconym dojazdem, noclegiem, wyżywieniem i skipassami. W zamian za to oferujący oczekiwał opisanych w ofercie raportów z pobytu i panujących tam warunków. Nie muszę dodawać, że to zajęcie, którym zawodowo zajmują się twórcy Skionline i stąd moja sugestia.

Oferta kierowana była do Wszystkich korzystających z tego forum i niewątpliwie zainteresowanie byłoby nią spore, bo okazja do pobytu i pojeżdżenia za darmo raczej nie zdarza się często, wykluczając nielicznych. Niestety nie będzie forumowiczom dana możliwość skorzystania z niej :(

Jeśli powyższa oferta wg Admina była spamem, oszustwem, czy innym tym podobnym, wystarczyło to napisać, jak piszą koledzy wyżej.

Jednocześnie dodam, że bardzo cenię pracę i przekazywane przez Skionline informacje, jednak czasami decyzje i "ruchy" na forum, często faworyzujące jednych, a innych wykluczające są niezrozumiałe, czy nawet irytujące, a to w wielu przypadkach, jak pisze marboru, działa ze szkodą dla forum, ale to już osobny temat.

Edytowane przez artkas
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...