Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Te skipasy są tylko jednodniowe i przy wyborze trzeba wybrać dzień, aktualnie nie ma kiludniowych! Faktem jest że to dla stałych klientów... a te kupony to ktoś odsprzedaje! oni mają często kupony zniżkowe w lokalnych gazetach ale czy to działa dla Polaków? Nie wiem, nie sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gopass to karta lojalnościowa z TMR (Chopok, Tatralandia, Łomnicki, Strbskie) zbierasz punkty (jak wszędzie za 1 jurka 1 pkt) i za pkt masz zniżki oraz możesz kupować ze zniżką (np browar na stoku) oraz on-line taniej karnety na Słowackie obiekty.

Zaloguj się na GOPASS.SK karta 2 jurki i to wszystko. Karta przyjdzie pocztą a jak potrzebujesz na już (np. jedziesz jutro) to z PDFa wydrukujesz tymczasówkę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa! jestem w tym systemie od 5 lat (kiedyś TATRYPASS) dziś kupiłem na kartę nowy całoroczny skipas i aquapas oraz wejściówkę na Sylwka.

a co do darmówek jeszcze mi nie odpisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Pojawiły się dla osób które miały już założone konto wcześniej, jak ktoś w przeciągu tygodnia założył to nie dostał rabatu może jednak skorzystać z kuponów rabatowych

http://vstupenky.bazos.sk/inzerat/43939388/predam-kupony-SKIPASS-JASNA-aj-do-TATRALANDIA.php

Kupował ktoś te kupony? znalazłem podobne na allegro ale za 20zł :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Debetową tez można :rolleyes::.

Próbowałem,ale wyskoczyło mi coś takiego:

Grubym drukiem: "Płatność została pomyślnie zrealizowana!"

A pod tym: "Twoja płatność nie powiodła się, powtórz to jeszcze raz lub użyj innej karty. Prosimy o ponowne sprawdzenie zamówienia. Jeśli płatność nie została zrealizowana, karta czipowa GOPASS nie zostanie wysłana. Jeśli problem nie ustąpi, prosimy o kontakt z Infolinią GOPASS."

:biggrin:

No i nie wiem o co chodzi... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debetową tez można :rolleyes::.

A czy płaciłeś debetową czy tak sobie sądzisz i tak napisałeś :confused::

Bo ja osobiście bardzo chciałbym zapłacić debetową (korzystniejszy kurs), ale nie ma takiej możliwości - on line tylko i wyłącznie kredytową. Po próbach podobnych do Johnny-ego Pani z infocentrum gopass ostatecznie rozwiała moje złudzenia. Więc rad nierad zapłaciłem kredytową. Może na miejscu w ośrodku istnieje taka możliwość, natomiast przez internet na pewno nie. :stupid:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem,ale wyskoczyło mi coś takiego:

Grubym drukiem: "Płatność została pomyślnie zrealizowana!"

A pod tym: "Twoja płatność nie powiodła się, powtórz to jeszcze raz lub użyj innej karty. Prosimy o ponowne sprawdzenie zamówienia. Jeśli płatność nie została zrealizowana, karta czipowa GOPASS nie zostanie wysłana. Jeśli problem nie ustąpi, prosimy o kontakt z Infolinią GOPASS."

:biggrin:

No i nie wiem o co chodzi... :wink:

Miałem to samo przy płatności z mbanku.

Zaloguj się do banku i sprawdź, czy masz ustawiony na karcie limit na transakcje internetowe. Może to jest powodem tego, że nie przechodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo czekaliście na swoją kartę? Jak wygląda sprawa zakupu karnetu kupuje na gopass i co dalej?

Ja czekałem na kartę około 10 dni, ale był okres świąteczny. Jeśli karta nie dojdzie przed Twoim wyjazdem na narty wystarczy zabrać ze sobą potwierdzenia transakcji które przychodzą na maila i w ifocentrum w ośrodku wydadzą Ci kartę. Jak już masz kartę to doładowanie teoretycznie możesz dokonać (tak wynika z ich informacji) na 30 min przed rozpoczęciem jazdy. U mnie potwierdzenia zakupu pojawiło się na koncie kilka minut po dokonaniu zakupu/płatności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem na kartę około 10 dni, ale był okres świąteczny. Jeśli karta nie dojdzie przed Twoim wyjazdem na narty wystarczy zabrać ze sobą potwierdzenia transakcji które przychodzą na maila i w ifocentrum w ośrodku wydadzą Ci kartę. Jak już masz kartę to doładowanie teoretycznie możesz dokonać (tak wynika z ich informacji) na 30 min przed rozpoczęciem jazdy. U mnie potwierdzenia zakupu pojawiło się na koncie kilka minut po dokonaniu zakupu/płatności.

Nic nie trzeba do żadnego infocentrum! Jeżeli zakupisz gopass to automatycznie zaraz po płatności kartą kredytową (jak widać chyba nie ma innej opcji... chyba że Twoja karta "coś tegez") dostajesz na e-maila oraz na Twoim koncie pojawi się VOUCHER z kodem paskowym. I TO JEST TWOJA KARTA TYMCZASOWA i nie ma znaczenia czy masz plastik czy papier. Jeżeli na koncie zakupisz cokolwiek masz to natychmiast dostępne. Ja kupowałem na noclegu o 7.45 rano a o 8.15 odbierałem w kasie bilet. Tylko jak masz już tą kartę właściwą to np. na bramkach działa bez konieczności chodzenia do kasy a z papierem musisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo przy płatności z mbanku.

Zaloguj się do banku i sprawdź, czy masz ustawiony na karcie limit na transakcje internetowe. Może to jest powodem tego, że nie przechodzi.

Sprawdziłem,ale nie mam żadnego limitu,więc jeśli się da,to powinno przejść.

Kiedyś miałem podobny problem,chyba z biletami lotniczymi,debetowa nie przeszła,a kredytówka od strzału. :rolleyes::

Wtedy słyszałem,że to zależy od wielu czynników i niektóre przechodzą,niektóre nie. Może jest ktoś tu na forum,kto mógłby wyjaśnić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem,ale nie mam żadnego limitu,więc jeśli się da,to powinno przejść.

Taki limit powinien być do ustawienia w miejscu, gdzie definiujesz parametry karty np. limit dziennych transakcji, limit wypłat w bankomatach itp.

Wpisujesz np. 200 zł, i na taką kwotę możesz dziennie dokonywać płatności przez internet. Domyślnie jest ustawione na 0.

Tak przynajmniej to wygląda w mbanku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...