Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie...druknij voucher ten z kodem paskowym i to jest TWOJA TYMCZASOWA KARTA GOPASS wszystko co zakupisz masz na swoim koncie. Jak będziesz coś kupował dajesz im papier i każde wydane euro to 1 pkt

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli żeby nabijać punkty musze dawać zawsze papier?

Bardziej chodzi mi o to czy kupując przez internet Skipass na moim koncie GoPass mam możliwość używania go dzięki tymczasowej karcie?

Np. płace dziś 135 E za 4 dni skipass, jade na Chopok pokazuje im papierek i dostaje karte z tymi 4 dniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci mogę doradzić kup gopassy na poszczególne osoby... w przyszłości masz bonusy np. Skipasy za 9 jurków na każdą kartę a tak masz tylko jedną... poza tym masz też zniżki na baseny (tatralandię, beszanową) itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa sory bo wiesz mistrzostwa oglądam i klikam

Jak dla siebie to tak na tym papierku masz skipasy i wszystko co kupisz

Tylko będziesz musiał chyba codziennie do kasy... nie wiem czy dadzą Ci od razu kilku dniowy! Jak tak to fotkę Ci zrobią...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i przyszła nowa karta,czas więc na test. :)

Pierwsze dwie próby i znów to samo! Już planowałem odwiedzić placówkę banku i zj...ę. Spróbowałem po raz trzeci,bo jak to mówią "do trzech razy sztuka". No i jest! Przeszło! Czyli nie trzeba kredytówki,wystarczy odpowiednia karta do konta (nie każdą się da).Ale o to warto popytać w "swoim" banku. :) No to teraz czekam na promocję,duże promocję... :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 2 months later...

Na Gopassie pojawiły się kupony na Tatrylandię i Ginoparadise (ważne do świąt) za 9 jurków a więc jak ktoś planuje 5,12,19 to warto pomyśleć. Druga myślę ciekawa oferta dla tych co nie mają własnego sprzętu to wypożyczenie sprzętu na cały sezon za 140 jurków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy orientujecie się czy na słowackie karty gopass można kupić karnety w szczyrku, tak żeby kaucji nie płacić? Chodzi mi o jednodniowe.

Tak można na swoją kartę gopass kupić karnet w kasie w Szczyrku

Vašu GoPass kartu v Poľskom stredisku Szczyrk viete využiť len tak, že si na kartu dáte nahrať skipas zakúpený v pokladni strediska.

S pozdravom a prianím pekného dňa,

Helena Šmáliková,

Pracovník klientského centra

Tatry mountain resorts, a.s.

Demänovská Dolina 72

031 01 Liptovský Mikuláš, Slovakia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiecie jak z tym karnetem jest. W weekend wybieram sie na Choopok i chcialbym skorzystac z promocji. Mam zalozone konto na gopassie ale jak dalej aktywowac ten kupon? Jak to bedzie jesli nie bede mial tej karty (2 tyg) oczekiwania na nia. Ogolnie to kupilem na gruponie oferte ale jest ona tylko do wykorzystania z karta Gopass. Niech ktos mnie naswietli;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiecie jak z tym karnetem jest. W weekend wybieram sie na Choopok i chcialbym skorzystac z promocji. Mam zalozone konto na gopassie ale jak dalej aktywowac ten kupon? Jak to bedzie jesli nie bede mial tej karty (2 tyg) oczekiwania na nia. Ogolnie to kupilem na gruponie oferte ale jest ona tylko do wykorzystania z karta Gopass. Niech ktos mnie naswietli;)

Logujesz się, klikasz KUP, płacisz i... po wpłacie otrzymasz info na e-mail z fakturą oraz tymczasową kartą (voucher jak na gruponie np.) drukujesz, pokazujesz w kasie, dostajesz kartę tymczasową i jeździsz.

Jak kupiłes na Gruponie to drukuj voucher i ze swojego konta numer karty.

PS. a jakby w między czasie doszła karta stała to na niej masz już wszystko. Karta tymczasowa (wydrukowana) a Twoja stała to to samo.

Edytowane przez Gość
PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiecie jak z tym karnetem jest. W weekend wybieram sie na Choopok i chcialbym skorzystac z promocji. Mam zalozone konto na gopassie ale jak dalej aktywowac ten kupon? Jak to bedzie jesli nie bede mial tej karty (2 tyg) oczekiwania na nia. Ogolnie to kupilem na gruponie oferte ale jest ona tylko do wykorzystania z karta Gopass. Niech ktos mnie naswietli;)

Wchodzisz w centrum zniżek, tam dodajesz swój kupon i go aktywujesz na wybrany dzień. Jak napisał Jasiek, wydrukuj sobie tymczasową kartę i odbierz karnet w kasie na stoku.

Pewnie się zobaczymy na stoku w ten weekend. Miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie w skipassie

Myślę że to dość ważna informacja a więc pozwolę ją sobie powielić jeszcze raz w tym wątku dotyczącym karty gopass:

Kupując karnet, czy to jedno, czy wielodniowy w kasie lub przez Gopass macie ubezpieczenie opłacone. Info potwierdzone przez Infocentrum Jasna.

Dobrý deň,

... V cene zakúpeného celosezónneho skipassu (aj cez gopass) je aj poistenie pre prípad zásahu horskej služby, ktoré zahŕňa prvotné ošetrenie v prípade úrazu, prípadný odvoz zo svahu.Toto poistenie platí na vyznačených tratiach, nevzťahuje sa na freeride zóny...

Czyli jest ubezpieczenie na trasach. W razie wypadku zwiezienie ze stoku, pierwsza pomoc i ewentualny transport do szpitala. Ubezpieczenie nie obejmuje leczenia szpitalnego ani "pozatrasówek"! Na leczenie szpitalne Słowacka służba zdrowia żąda w pierwszej kolejności Europejskiej Karty z NFZu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zapoznać się informacją znajdującą się na stronie: www.jasna.sk/pl/informacje/pierwsza-pomoc/

Znajdują się tam m.in. informacje o :

- zakresie ubezpieczenia w ramach skipasu (W cenę skipassów wliczone jest ubezpieczenie na wypadek interwencji górskiego pogotowia ratunkowego na oznakowanych

trasach narciarskich w ośrodku, w którym obowiązują skipassy, w godzinach otwarcia ośrodka, oraz w dniu ważności skipassu).

- dodatkowej opcji pozatrasowej (od 1,40 € /za dzień) obejmującej koszty poszukiwania i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PŚ Jasná 2016

Witam jako że jestem tutaj nowy na początek chciałbym się przywitać ze wszystkimi forumowiczami.:smile:

Do rzeczy jako że jestem mega fanem PŚ to wybieram się do Jasnej bo to tylko 75km od zakopca i mam pytanko. Kupiłem sobie 6 biletów na gigant ale ten cały GoPass mnie dobija, otóż wszystkie bilety są na moje nazwisko. I tu jest problem wystarczy mi tylko jedna karta GoPass ? abym mógł odebrać wszystkie 6 biletów w kasie dla mnie i znajomych. Czy też każdemu z osobna muszę wyrobić kartę?. Rozumiem GoPass jest dobry na skipass i różnego typu udogodnienia ale bilety na PŚ przecież to jest nieracjonalne. Nigdy się nie spotkałem z tego typu sytuacją a kupowałem już multum biletów na różne imprezy sportowe.

Jeśli ktoś z użytkowników może mi pomóc to będę niezmiernie wdzięczny. A może ktoś się też wybiera na PŚ. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też kupiłem bilety dla czterech osób przez GOPASS ,na tą chwilę mam wydrukowane cztery karty tymczasowe oraz fakturę na mnie oraz dla trzech osób dodatkowych. Karta właściwa dopiero przyjdzie pocztą.Pokażę to wszystko na bramkach i myślę żę nie będzie problemu z wejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też kupiłem bilety dla czterech osób przez GOPASS ,na tą chwilę mam wydrukowane cztery karty tymczasowe oraz fakturę na mnie oraz dla trzech osób dodatkowych. Karta właściwa dopiero przyjdzie pocztą.Pokażę to wszystko na bramkach i myślę żę nie będzie problemu z wejściem.

Ale dodawałeś swoich znajomych do konta GoPass czy od razu dostałeś 4 karty tymczasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz już kartę właściwą GOPASS to twoje zakupy (w tym zawody PŚ w Jasnej) są tam zapisane,ja dostałem karty tymczasowe dla wszystkich w przypadku gdybym pojechał na imprezę a karta właściwa jeszcze by nie doszła. Czy to zrozumiałe ?

No zrozumiałe ale ja też mam na razie tymczasową, ponoć plastik ma być za 2 tygodnie u mnie. Jeśli nie wystarczy moja karta to w razie problemów wezmę ze sobą fakturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...