Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, piter100 napisał:

Nie żebym reklamował, ale na akcjach TMR można też zarobić , kiedyś dobrzy ludzie doradzili mi tą spółkę jak akcje byly po 82-zł.A teraz wygląda to mniej więcej tak:

http://m.bankier.pl/notowania/akcje/TATRY

I skipasy sa miłym dodatkiem :DxD

Ja bym się z zakupem akcji póki co wstrzymał, system bonusów dla akcjonariuszy ma być gruntownie przebudowany, nie wiadomo co z niego zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maxcity napisał:

Ja bym się z zakupem akcji póki co wstrzymał, system bonusów dla akcjonariuszy ma być gruntownie przebudowany, nie wiadomo co z niego zostanie.

 

5 godzin temu, maxcity napisał:

Ja bym się z zakupem akcji póki co wstrzymał, system bonusów dla akcjonariuszy ma być gruntownie przebudowany, nie wiadomo co z niego zostanie.

Może wiesz coś więcej , bo do końca kwietnia mam czas albo sezonówka ,lub  akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, szplukasz napisał:

Z akcjami to jak kupować to teraz ze względu na niską cenę. Im bliżej października tym drożej. Informacje o bonusach i tak TMR ogłasza  dopiero w listopadzie. Co roku ktoś pisze że nie wiadomo czy będą bonusy a nic się nie zmienia i akcjonariusze jeżdżą za darmo :)

Nie tylko jeżdżą :cool:

http://tmr.sk/klub-akcjonariuszy-/gopass-vip/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
Dnia 15.04.2017 o 22:15, Jasiek napisał:

I znowu zachowujecie jak by Polska to był pempek świata! Specjalne karnety dla Polaków najlepiej za darmo! Zachowujecie się jak nadrasa! Ja pier....

Cieszcie się że TMR zrobi nam super stację narciarską. A zawsze możecie do Białki tam jest Best... Ponoć

PS. Chcesz to kupuj a jak nie to...

PS2. Sory ale moje nerwy mają ograniczoną wytrzymałość 

   Pozwolę sobie zacytować.

Może nie za darmo, ale jednak jest (za około 210 E) - Szczyrk + 5 dni na Słowacji do 25 grudnia. I nie czujemy się nadrasą (po prostu ktoś chce zainwestować i zarobić), a do tego trzeba nakłonić (ceną) klienta (narciarza), żeby kupił karnet (produkt). Nie podejrzewam Słowaków o działalność charytatywną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
34 minuty temu, Jasiek napisał:

Nooo sezonówka na SLO+POL zakupiona!

baseny do maja też... no i zastanawiam się co dalej?

Mam pytanko dla stałych bywalców... kiedy rusza Chopok? bo chyba to złe info że dopiero 16-17.12??? :mad:

@Jasiek zadaje pytanie do stałych bywalców Chopoka...dobre jaja! :D

Tak serio to obstawiam pierwszy weekend grudnia start, jak obserwowałem ostatnie lata to chyba tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślałem o tych stałych jeżdżących glównie w internecie...  ? mamy tu takich kilku na forum, co jeżdżą bardziej na www niż na ski...

A szczerze to taka zajawka była... Pozdrawiam

PS. ale 1 tydzień to raczej chyba nie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie tylko to 2016! i otwarcie sezonu nie oznacza możliwość jeżdżenia!

Ja nie chcę iść na Disco do Happy Endu tylko na stok! 

q.jpg.6aecbfd71919762aed157496fe61b92a.jpg

to znaczy że będzie Queen i Mercury :o 

ale mnie wystarczy 30 cm białego pod nartami!!!!!!!!!!!! 

PS. dobra może być 20 zabiore stare. Tylko kiedy??? 

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jasiek napisał:

Nooo sezonówka na SLO+POL zakupiona!

Mam pytanko dla stałych bywalców... kiedy rusza Chopok? bo chyba to złe info że dopiero 16-17.12??? :mad:

No to  @Jasiek jest nas już przynajmniej dwóch z taką opcją SLO + POL  :):) I co to za pytanie do stałych bywalców bo przecież Ty tam prawie mieszkasz :) Będą jaja jak Szczyrk ruszy wcześniej od Chopka ale to raczej niemożliwe  :)

 

 

Edytowane przez bolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie – trochę nietypowe.

Powstał mały problem – mój tata – wiek 67 lat kupił Sprytną Sezonówkę na Chopok i Szczyrk – ale nagle mu się odwidziało i powiedział, że nie będzie jeździł – nie wiem czym jest to spowodowane kwestiami zdrowotnymi czy innymi - nie wnikam.

Zgodnie z regulaminem możemy przepisać karnet na inną osobę pod warunkiem przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o niemożności jazdy na nartach – czy coś w tym stylu. Jednak takiego zaświadczenia mieć nie będziemy.

Powstaje zatem pytanie – czy w przypadku odstąpienia karnetu innej osobie – nie będącej emerytem – będzie ona mogła z niego korzystać – wiadomo, że to korzystanie będzie nie zgodnie z prawdą, gdyż Gopass jest na tatę, no i karnet też na niego ?

Tata nigdy na Chopoku nie był, więc pierwszy raz z jego karnetu i zarazem z Gopassa skorzysta mój kumpel - system jego zeskanuje. Chodzi o oczywiście o to czy są w stanie go jakoś wychwycić, że on ze swoją posturą i wyglądem nie jest emerytem – w rzeczywistości ma 43 lata.

Dzięki za wszelkie informacje – oczywiście zdaje sobie sprawę, że jest to jakieś tam oszustwo, ale szkoda mi wydanej kasy, która tak naprawdę jest już nie do odzyskania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem system wychwyci to, że użytkownik karty nie powinien otrzymać zniżki. Poza tym obsługa też może to zauważyć - przy przechodzeniu przez bramki za każdym razem zapala się światło - innego koloru dla każdej grupy wiekowej. No i przy zakładaniu konta Gopass Twój Tata chyba podał swoje zdjęcie - system raczej wychwyci, że coś jest nie tak.

Może jakimś cudem uda się przejść niezauważonym, ale raczej na to bym nie liczył. Ja bym spróbował jednak załatwić to zaświadczenie od lekarza - nawet wszystkimi możliwymi sposobami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, leitner napisał:

przy zakładaniu konta Gopass Twój Tata chyba podał swoje zdjęcie - system raczej wychwyci, że coś jest nie tak.

Zdjęcie w Gopass nie jest obowiązkowe, ale jego brak czasami utrudnia wejście.

My nie mamy zdjęć  i w tamtym sezonie w Besenowej  za każdym razem trzeba było przedstawić dowód osobisty właśnie z powodu braku zdjęć.

Nie zdarzało się to nam na Chopoku i  i termach Tatralandia.

Znając spryt Polaków mam wrażenie i że u nas może być podobnie rygorystycznie jak w Besenowej, dlatego planuję dodać zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...