Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ZNIŻKI:

Aby skorzystać ze zniżki wymagany jest dokument tożsamości ze zdjęciem, imieniem i nazwiskiem oraz datą urodzenia (paszport, dowód osobisty, w przypadku dzieci – paszport lub legitymacja ubezpieczeniowa). 

  • BEZPŁATNY : Dzieci do lat 5,99 tylko w towarzystwie osoby dorosłej powyżej 18 lat (maksymalnie 2 dzieci pod opieką 1 osoby dorosłej powyżej 18 lat).
  • DZIECI: dzieci w wieku 6 do 11,99 lat. karnet Szczyrk 630zł
  • JUNIORZY: osoby w wieku 12 do 17,99 karnet Szczyrk 720zł
  • SENIORZY: osoby powyżej 60 roku życia karnet Szczyrk 720zł       oraz posiadacze legitymacji osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności lub legitymacji osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wymagającej opiekuna.
  • Dla reszty 900zł jeszcze przez tydzień
Edytowane przez surfing
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, surfing napisał:

ZNIŻKI:

Aby skorzystać ze zniżki wymagany jest dokument tożsamości ze zdjęciem, imieniem i nazwiskiem oraz datą urodzenia (paszport, dowód osobisty, w przypadku dzieci – paszport lub legitymacja ubezpieczeniowa). 

  • BEZPŁATNY : Dzieci do lat 5,99 tylko w towarzystwie osoby dorosłej powyżej 18 lat (maksymalnie 2 dzieci pod opieką 1 osoby dorosłej powyżej 18 lat).
  • DZIECI: dzieci w wieku 6 do 11,99 lat. karnet Szczyrk 630zł
  • JUNIORZY: osoby w wieku 12 do 17,99 karnet Szczyrk 720zł
  • SENIORZY: osoby powyżej 60 roku życia karnet Szczyrk 720zł       oraz posiadacze legitymacji osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności lub legitymacji osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wymagającej opiekuna.
  • Dla reszty 900zł jeszcze przez tydzień

No tak tylko kupując przez Internet nikt tych zniżek nie sprawdza - zakładasz konto, podajesz datę urodzenia, wyrabiasz Gopass i kupujesz karnet - chyba, że ktoś sprawdza na stoku.

Jeżdżę na Chopok od 5 sezonów i nigdy nie widziałem, żeby ktoś kogoś sprawdzał - dziecko czy kogoś starszego - ale może tak jest - ktoś widział ??? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lowtadek napisał:

No tak tylko kupując przez Internet nikt tych zniżek nie sprawdza - zakładasz konto, podajesz datę urodzenia, wyrabiasz Gopass i kupujesz karnet - chyba, że ktoś sprawdza na stoku.

Jeżdżę na Chopok od 5 sezonów i nigdy nie widziałem, żeby ktoś kogoś sprawdzał - dziecko czy kogoś starszego - ale może tak jest - ktoś widział ??? 

 

6 godzin temu, surfing napisał:

w tamtym sezonie w Besenowej  za każdym razem trzeba było przedstawić dowód osobisty właśnie z powodu braku zdjęć.

Widzę że coraz więcej chętnych aby coś pokombinować,na karnet dziadka będzie jeździła cała rodzina,tylko jak długo?

 

6 godzin temu, surfing napisał:

Znając spryt Polaków mam wrażenie i że u nas może być podobnie rygorystycznie jak w Besenowej

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz pieniędzy jest jeszcze coś takiego jak uczciwość!

A co do sprawdzania to widziałem kilka razy jak SKIPATROL zabierał cwaniaków na bok i gopass zabrany do wyjaśnienia.

Pamiętajcie zdjęcie właściciela wyświetla się za każdym razem na każdej bramce. A od zeszłego sezonu również na basenach!!!

A wracając do pytania @Góral spod Skrzycznego: tak jak pisze @surfing dzieciaki mają labę (i bardzo dobrze) a zniżki do 18 roku. Ja uzupełnię jeszcze że zniżki dotycza również właścicieli legitymacji ISIC i ITIC (cena jak senior) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lowtadek napisał:

Cześć, mam pytanie – trochę nietypowe.

Powstał mały problem – mój tata – wiek 67 lat kupił Sprytną Sezonówkę na Chopok i Szczyrk – ale nagle mu się odwidziało i powiedział, że nie będzie jeździł – nie wiem czym jest to spowodowane kwestiami zdrowotnymi czy innymi - nie wnikam.

Zgodnie z regulaminem możemy przepisać karnet na inną osobę pod warunkiem przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o niemożności jazdy na nartach – czy coś w tym stylu. Jednak takiego zaświadczenia mieć nie będziemy.

Powstaje zatem pytanie – czy w przypadku odstąpienia karnetu innej osobie – nie będącej emerytem – będzie ona mogła z niego korzystać – wiadomo, że to korzystanie będzie nie zgodnie z prawdą, gdyż Gopass jest na tatę, no i karnet też na niego ?

Tata nigdy na Chopoku nie był, więc pierwszy raz z jego karnetu i zarazem z Gopassa skorzysta mój kumpel - system jego zeskanuje. Chodzi o oczywiście o to czy są w stanie go jakoś wychwycić, że on ze swoją posturą i wyglądem nie jest emerytem – w rzeczywistości ma 43 lata.

Dzięki za wszelkie informacje – oczywiście zdaje sobie sprawę, że jest to jakieś tam oszustwo, ale szkoda mi wydanej kasy, która tak naprawdę jest już nie do odzyskania.

Wg regulaminu można ubiegać się o przeniesienia uprawnień na inną osobę w uzasadnionych przypadkach. Zaświadczenie lekarskie jest podane tylko jako przykład. Moim zdaniem nie powinno być problemów z przeniesieniem, jeśli dokładnie opisze się sytuację - zwłaszcza, że karnet nie był jeszcze wykorzystywany. Oczywiście konieczna będzie dopłata.

PS. Sezonówka wykupiona :)

Edytowane przez Sierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam takie sytuacje. Zaświadczenie lekarskie o niemożności SKI i możesz przepisać.

Na centrali Gopassa siedzą ludki co całkiem spoko po Polsku a więc zadzwoń i pogadaj, myślę że sprawa jak najbardziej do załatwienia.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

zastanawiam się czy Ci z TMRu nie czytają naszego Forum! pewnie tak bo... wysłali mi na e-maila mapki gdzie mam jeździć :) zarombioza! 

Sami zobaczcie:

ch.thumb.jpg.6307ed3ad1787e8f633dd9c64670d3ad.jpg

str.jpg.e23c5512845c19ac21cc5f0ae4a04e23.jpg

No Strbskim to na ich miejscu bym się nie chwalił. Bo siara jak BSA

PS. ale dodali 2 łał... 

PS2. takich warunków jak matka natura im dała w tym roku to nie mieli od 3 lat! a te ci... a brak słów i szkoda nerwów! 

Pozdrawiam szaleńców z klanu białego szaleństwa!

do zobaczenia w piątek!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
11 minut temu, remus74 napisał:

A ja mam talie pytanie. Czy jak kupię karnety na 4 dni przez internet to czy jak odbije się na bramkach 27.12. o godzinie 13.00 to czy mogę jeździć do 30.12 również do 13.00. Czy naliczanie jest dzienne. Dodam że po zakupie udam się do kasy z wydrukowanym potwierdzeniem i dopiero otrzymam kartę chipową.

Naliczanie jest dzienne, czyli ostatni dzień jazdy masz 29.12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, surfing napisał:

Naliczanie jest dzienne, czyli ostatni dzień jazdy masz 29.12.

Czyli najlepiej rozpocząć jazdę od rana. A ile wcześniej licząc oczywiście okres świąteczny kupić karnety przez internet tak aby w kasie nie było problemów. A czy przy zamawianiu przez internet jest możliwość wyboru sposobu płatności? Przelew, w kasie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

35 minut temu, surfing napisał:

Naliczanie jest dzienne, czyli ostatni dzień jazdy masz 29.12.

Kupujesz karnet 4 dniowy na 27,28,29 i 30.12 (do 29.12 jest 3 dni a nie 4) - nie ważne kiedy go odbijesz, ani kiedy odbierzesz kartę - TMR nie ma czasowych karnetów. Możesz jeździć od 8:30 do 15:30 przez te 4 dni.

Jest opcja zwrotu za część karnetu jak jeździsz do 12 czy 13, ale nigdy z tego nie korzystałem i nie wiem czy przy 4 dniowym to działa.

Edytowane przez moloo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić skipass jak poniżej (w zakładce "moje zniżki") . Niestety nie da się wybrać daty (szare podświetlenie kalendarza), a system krzyczy, że nie wybrałem daty i nie chce mi go sprzedać. Też tak macie ?
Promocja Gopass Skipass Jesień do 25.12. 2017 [C7PGS9GSN13UHM]
Szczyrk - 1-Dzień Skipass Promocja
Ważny od 21. 12. 2017 do 25. 12. 2017
Na jednym skipassie 40 km zróżnicowanych tras narciarskich w 3 największych ośrodkach narciarskich w Szczyrku. Skipass obowiazuje na wszystkich kolejach i wyciągach w ośrodkach narciarskich: SzczyrkMountain Resort, Centralny Ośrodek Sportu oraz Beskid Sport Arena. Godziny działania kolei i wyciągów w ośrodku Szczyrk Mountain Resort 8:30-16:00. Godziny działania kolei w pozostałych ośrodkach dostępne na stronach internetowych tych ośrodków. Skipass nie obowiązuje podczas jazdy wieczornej.
49 PLN
Kupić
Edytowane przez andy-w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić skipass jak poniżej (w zakładce "moje zniżki") . Niestety nie da się wybrać daty (szare podświetlenie kalendarza), a system krzyczy, że nie wybrałem daty i nie chce mi go sprzedać. Też tak macie ? Promocja Gopass Skipass Jesień do 25.12. 2017 [C7PGS9GSN13UHM] Szczyrk - 1-Dzień Skipass Promocja Ważny od 21. 12. 2017 do 25. 12. 2017 Na jednym skipassie 40 km zróżnicowanych tras narciarskich w 3 największych ośrodkach narciarskich w Szczyrku. Skipass obowiazuje na wszystkich kolejach i wyciągach w ośrodkach narciarskich: SzczyrkMountain Resort, Centralny Ośrodek Sportu oraz Beskid Sport Arena. Godziny działania kolei i wyciągów w ośrodku Szczyrk Mountain Resort 8:30-16:00. Godziny działania kolei w pozostałych ośrodkach dostępne na stronach internetowych tych ośrodków. Skipass nie obowiązuje podczas jazdy wieczornej. 49 PLN Kupić
Andrzej sprawdź w koszyku czy nie masz niedokończonej transakcji?

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupię karnet na jutro a nie będę mógł go jutro wykorzystać to mogę to zrobić np. następnego dnia ? Liczy się data czy moment odbicia na bramkach ?
O ile się nie mylę to karnety kupuje się na dany dzień. I nie ma możliwości przebukowania.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc zakładać nowego wątku być może ktoś będzie w stanie udzielić mi odpowiedzi na moje pytanie.

Konkretnie chciałbym sobie kupić karnet na wysokie tatry. Oczywiście mam pozakładane karty etc. konkretnie jestem ja, żona i syn 5 lat (bezpłatny). Wybierając bilety i datę, która mnie interesuje wyskakuje mi błąd, że nie znaleziono cennika dla mojego syna. Co za tym idzie w koszyku mam jedynie bilet dla siebie i żony a nie ma dla syna. Teraz się zastanawiam czy to jest błąd gopass-a jakiś, czy też u nich nie da się tego bezpłatnego "kupić" i być może np po zakupie dla mnie i żony trzeba się udać do kasy aby jemu doładowali?

Z tego co wiem syn też musi przejść przez bramki (tam gdzie my jeździmy) więc musi mieć kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...