Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mrmrooz napisał:

Ja akurat byłem 2 i 3 marca, w ten słynny już weekend :-(. W piątek startowałem w SMR, na gondoli, w sobie na COS, ale potem przejechałem na SMR. Wiem, że na Chopoku czasem są opóźnienia, ale nie takie. To wygląda jakby w ogóle nie naliczył. Co ktoś ma na gopassie kilometry z tego samego sezonu z Chopoku i z SMR?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Byłem w tym samym czasie i mam zliczone km (oczywiście tylko z SMR, nie COŚ) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KrisRR napisał:

Byłem w tym samym czasie i mam zliczone km (oczywiście tylko z SMR, nie COŚ) 

 

Ja nie mam naliczonych z SMRu, ze z COSu nie będzie to jestem świadomy. A używałeś tej samej karty tylko w Szczyrku? Czy wcześniej może na Słowacji też?

Zresztą - co jest jeszcze lepsze - mam  użyte 7 dni z 12 (mam benefit 12 wejść) - i to są tylko i wyłącznie dni z Chopoka. Strona gopass pokazuje, że w Szczyrku mnie nie było. Ciekawe co by mi bramki na Chopoku pokazały, czy że mam jeszcze 5 czy 3 dni tylko. 

 

Edytowane przez mrmrooz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopok Sprytna Sezonówka 2018/19 karnet gopass 2019

 

31 minut temu, bolec napisał:

 

No i pokazały się informacje na Słowackiej stronie Gopass  - ceny takie jak pisałem wczoraj jednak jest jedno ale .........

"Wycięli" i z sezonówki 11 dni za które możemy sobie dopłacić 80 EUR :mad:

Karty odkryte, teraz tylko pozostaje główkować co się komu opłaci : Szczyrk z "polskiego" Gopassa czy oferta wiązana jak poniżej

 

 

1.png

2.png

3.png

 

 

 

3 minuty temu, surfing napisał:

Chopok 220EUR+80EUR+100EUR Szczyrk.

Razem 400EUR Suma 1720zł

Pełna sezonówka Tatry + Szczyrk  400EUR ( 250EUR ubiegłym sezonie) 

Drogo, po 2 sezonowym romansie z Chopokiem na dłuższe wyjazdy wracam w Alpy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopok                2017/18 kosztował 200 EUR, 18/19 kosztuje 300EUR

Tatralandia           2017/18 kosztowała 70 EUR, 18/19 kosztuje  80 EUR

Szczyrk(dopłata)  2017/18 kosztował   50 EUR, 18/19 kosztuje 100EUR

 

Sprytna sezonówka 2018/19 Tatry + Tatralandia + Szczyrk   480EUR (320EUR ubiegłym sezonie) 

 Ful pakiet na sezon 18/19 kosztuje drożej o 160 euro(688zł) niż w sezonie 17/18, czyli prawie wartość sezonówki na Szczyrk .

 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z kolega na jutro mamy plan wypadu na Chopok. Ulrop wzięty , fura hula to jedziemy . Patrze na stronke a tam licznik pokazuje ponad 20godz i 40min do rozpoczecia sprytnej sezonowki. A na stronce Vysokie Tatry 16godz i 50min . Moze mi ktoś wytłumaczyć skąd ta różnica?? ponadto myślałem ze spokojnie będzie można zamówić zaraz po północy , teraz trzeba kombinować na miejscu bez sensu .

Edytowane przez pro-q3drag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci dwaj delikwenci założą sobie najpierw konto gopass i zainstalują apki na telefonach. Jak mają konto i pokażą w telefonie przez aplikację że tranzakcja została wykonana to dostaną zakupioną usługę na karcie zastępczej. Potwierdzenie przelewu na bank nie przejdzie, z drukowanie doczesnego skipasu pod stokiem też możecie mieć problem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
8 minut temu, Tytus Atomicus napisał:

Mnie wciąż interesuje czy mając Sprytną Sezonówkę 2017/18 na Niskie Tattry mogę jeździć w Wysokich Tatrach bez ograniczeń.

I gdzie znajdę wykaz czynnych wyciągów w Tatrach Wysokich.

 

Sezonówka obejmuje Niskie Tatry i Wysokie.

Wykaz czynnych wyciągów na stronie vt.sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wciąż mi przysyłają przypomnienia żeby kupić sezonówkę na przyszly rok.

A guzik!

Nic od nich nie kupię.

Co więcej, zaraz wysyłam im maila z oświadczeniem, że nic nie będę kupował bo czuję się oszukany zamykaniem wyciągów  w tygodniu poza weekendami. Na dodatek to podniesienie ceny i wprowadzenie dni poza sezonówką w kolejnym sezonie. I ta kiepska informacja nt funkocjonowania innych ośrodków objętych gopassem.

I zachęcam innych do wysyłania krytcznych uwag. Może się kiedyś opamiętają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...