Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Tak. Musisz mieć zaświadczenie od lekarza ze nie mozesz jeździć do konca sezonu. Wysylasz maila na info z zaświadczeniem i prośba o pomoc w szybkim zalatwieniu sprawy. U mnie wszystko trwalo kilka dni. 

Info jest gdzieś w postach z 2016/2017 chyba w tym temacie.

 

Dzięki @przemo_narciarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kael napisał:

Wyświetlają się wam jakieś bonusy na stronie Gopass? Chyba coś im się ta strona posypała, albo jest w przebudowie bo wygląda i działa fatalnie.

Mam tylko oferty Mölltaler Glets i na  Špindlerův Mlýn za punkty. Więcej ofert nie mam. Strona działa OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś z tym ski challenge w gopas nie tak , mam już w tym sezonie 20dni w SMR i te zliczanie kilometrów nijak ma się do rzeczywistości :/ Inny wynik wychodzi  mnożąc oficjalną długość tras razy ilość przejazdów, inny wynik jest w apce a jeszcze inny przychodzi na e-mail wieczorem 🤣 Dzisiaj postanowiłem to sprawdzić, jeżdżąc tylko w SMR, ski challenge to pic na wodę różnica między tym co pokazuje apka a to co jest  w podsumowaniu e-mail rozjechane o 7km , to różnica średnio dwóch zjazdów 👎

d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Szczyrk bez dopłaty czyli za 1000zł całość TMR, ciekawe czy będzie działał tez na COS i BSA ?

Sprytny karnet 2019/2020

csm_SK-web_Sik-Sez-2019_364x296_4fb658d5

Obľúbená skipass sezonowy 2019/20 prinesie nielen predplatenú lyžovačku v troch krajinách počas budúcej sezóny, ale aj možnosť zalyžovať si ešte do konca aktuálnej zimy a získať k tomu kopec zliav a zaujímavých benefitov.

 

V PREDAJI OD 18. MARCA!


ŠIKOVNÁ SEZÓNKA V PREDAJI OD 18.MARCA DO 30. APRÍLA V DVOCH VARIANTÁCH

 
csm_SK-infografika_800x350_d6d16dd15f.jp
csm_229_79ecb3442a.jpg

>> Varianta NAJŠIKOVNEJŠIA CENA

Zaplať celú sumu 229€ naraz do konca apríla a máš tak garantovanú lyžovačku za najnižšiu možnú cenu jednak do konca tejto sezóny aj celú budúcu zimu. Nemusíš tak myslieť na doplatok počas jesene a zároveň môžeš využívať všetky benefity Clubu Šikovná sezónka hneď.

csm_69_224d5adef0.jpg

>> Varianta ŠIKOVNÉ PREDPLATNÉ

Do konca apríla zaplať šikovné predplatné 69€ a môžeš lyžovať ešte túto zimu. V septembri doplatíš 190€ a môžeš následne lyžovať celú budúcu zimnú sezónu aj začať využívať ostatné benefity Clubu Šikovná sezónka.


Výhody Šikovného sezonkára

Zakúpením šikovnej sezónky sa automaticky stávaš členom CLUBU ŠIKOVNÁ SEZÓNKA, ktorý prináša NOVINKY a VÝHODY: 

  • Sezónny skipas* za garantovane najvýhodnejšie ceny v strediskách JASNÁ, TATRANSKÁ LOMNICAŠTRBSKÉ PLESO
  • Žiadane čakanie pri pokladniach
  • 15% zľavu v reštauráciách a baroch na svahoch v slovenských strediskách
  • 15% zľavu v športových obchodoch Tatry Motion na svahoch v slovenských strediskách, na nezľavnený tovar
  • Malý servis lyží alebo snowboardu gratis 1x počas sezóny
  • Lyžovačka v poľskom stredisku SZCZYRK – bez doplatku
  • Lyžovačka v českom stredisku ŠPINDLERŮV MLÝN – bez doplatku
  • Zbieranie bodov za každý nákup

 * okrem výlukových dní (27.-31.12.2019, 4.-5.1.2020)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, andy-w said:

Czy Szczyrk w tej sezonówce to także COS i BSA ? 

To pytanie trzeba zadać TMR.

Czy są jakiekolwiek ograniczenia dla Polaków w jej zakupie ?  Ale skoro jesteśmy w UE to nie powinno być żadnych ograniczeń.

Musisz kupić przez gopass sk. Ograniczeń brak. Jeszcze rabat 15% w restauracjach na Słowacji.

Bsa, cos zawsze był więc będzie, ale warto zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin

Šikovná sezónka je platná  od 18.03.2019  do 30.04.2019, resp. v závislosti od poveternostných a lyžiarskych podmienok do
konca zimnej sezóny 2018/2019, a to počas prevádzkových hodín jednotlivých stredísk
prevádzkovaných spoločnosťou TMR, v stredisku Štrbské Pleso, v stredisku Skiareal Špindlerův
Mlýn
, v stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski a stredisku COS =  Centralny Ośrodek Sportu
- Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku a stredisku BSA = Beskid Sporta Arena.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze zrozumiałem to wyłączenie terminów od 27 do 31 grudnia i od 4 do 5 stycznia, dotyczy tylko Słowacji.

"...s výnimkou obdobia od 27.12.2019 vrátane do 31.12.2019 vrátane a obdobia od 04.01.2020 vrátane do 05.01.2020, v ktorých nie je držiteľ Šikovnej sezónky oprávnený čerpať služby stredísk prevádzkovaných spoločnosťou TMR na území Slovenskej republiky a na Štrbskom Plese."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minutes ago, moruniek said:

Jeżeli dobrze zrozumiałem to wyłączenie terminów od 27 do 31 grudnia i od 4 do 5 stycznia, dotyczy tylko Słowacji.

Na szczęście  wyłączenia terminów dotyczą tylko Słowacji,  TMR zrobił ofertę poza konkurencją szczególnie dla tych co mają blisko do Szczyrku i chcą czasami wyskoczyć na Chopok lub w Tatry.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak powiedziałem, tak zrobiłem, kupiłem karnet tylko na Słowację, a że Scyrk też przy okazji się przypętał, to niech już tam sobie będzie, ja już mam sezonówkę na 2019/2020, pokusa była zbyt duża:

Sprytna Sezonówka 2019/2020

Obowiązuje: 18. 3. 2019 - 30. 4. 2019 

Dotychczas wykorzystane : 0 /44 dni

  • Sprytna Sezonówka obowiązuje od dnia zakupu do końca sezonu narciarskiego 2018/2019 oraz w sezonie 2019/2020 w słowackich ośrodkach narciarskich: Jasna-Chopok, Tatrzańska Łomnica, Jezioro Szczyrbskie, Stary Smokowiec, w polskim ośrodku narciarskim Szczyrk, oraz w czeskim ośrodku Szpindlerowy Młyn. 
  • Początek i koniec sezonu zależy od warunków i pogody w danym ośrodku. Dotyczy tylko jazdy na nartach w ciągu dnia. Nie obejmuje porannej i wieczornej jazdy, ani wstępu do Parków Wodnych: Tatralandia i Bešeňová. 
  • Sprytna Sezonówka nie obowiązuje w okresie od 27.12.2019 do 31.12.2019 oraz od 4.1.2020 do 5.1.2020 w słowackich ośrodkach narciarskich. 
  • Zastrzega się możliwość wprowadzenia zmian. 
Miejsca wykorzystania
 
  • Jasná 
  • Vysoké Tatry 
  • Špindlerův Mlýn 
  • Szczyrk 
229,00 €

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, colin23 said:

Też planuję dzis zakup 🙂

Jeszcze taka drobna uwaga: kupując skipass słowacki, pierwsze jego użycie musi być na Słowacji. tak przynajmniej jest w regulaminie.

Poważnie ? Planowałem czwartek Scyrk - piątek - niedziela Chopok ...

Gdzie jest ten zapis ???

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejne haczyki - nowi posiadacze :) 

  • Ponadto wszyscy nowi posiadacze Sprytnej Sezonówki mogą 1 x w przyszłym sezonie zimowym 2019/2020 wykonać mały serwis nart zupełnie bezpłatnie
  • wszyscy nowi posiadacze Sprytnej Sezonówki dostaną 15% zniżki w barach i restauracjach na stokach w Tatrach Niskich i Wysokich do końca tego sezonu i przez cały następny sezon zimowy 2019/2020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj na stronie był pdf z regulaminem:

 

4.4 V prípade zakúpenia Šikovnej sezónky cez www.gopass.sk musí byť prvý prechod turniketom zákazníkom uskutočnený v niektorom zo stredísk prevádzkovaných spoločnosťou TMR na území Slovenskej republiky alebo na Štrbskom Plese.

Wujek google przetłumaczył:

4.4 W przypadku zakupu Sezonu Skikal za pośrednictwem www.gopass.sk, pierwszy przejazd przez bramkę musi być dokonany w jednym z ośrodków zarządzanych przez TMR w Republice Słowackiej lub w Strbske Pleso.

 

Ale dziś nie widze tego regulaminu więc może coś zmienili.

 

 

Mollo, ciekawe czy serwis będzie możliwy do zrobienia w Szczyrku czy tylko na Słowacji?

Edytowane przez colin23
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, colin23 said:

Mollo, ciekawe czy serwis będzie możliwy do zrobienia w Szczyrku czy tylko na Słowacji?

akurat serwis nie bardzo mnie interesuje, i tak robię zawsze w tym samym punkcie ...

bardziej chodzi mi o pierwsze "odbicie" sezonówki i trochę o 15% zniżki ... zniżka tylko na Słowacji 

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem regulamin:

https://www.gopass.sk/files/content/file/VOP 2019/OP Šikovná sezónka 2019_2020_JAR.pdf

 

Najlepsze jest to że wczytując sie dokładnie, Ci którzy zaplaca z góry nie mają informacji że skipass obowiązuje do 30.04.2020. taka informacja jest dopiero w punktach gdzie płacisz przedpłatę a resztę we wrześniu lub pażdzierniku. Chyba że google cos krzywo tłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...