Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam inny problem, właśnie myślą jak go rozwiązać, chciałem kupić 4 sezonówki dwie dla osób dorosłych i 2 dla moich dzieci. Te dla dzieci są po 160 Euro i mogę je kupić wraz z osobą dorosłą. Nie mogę jednak kupić karnetu dla córki, bo ma obecnie 5 lat, a 6 kończy w czerwcu. System tego nie przepuszcza. To trochę absurdalne, bo jakby miała urodziny od stycznia do kwietnia mógłbym kupić jej karnet w przedpłacie, a jak ma urodziny w czerwcu to już nie mogę ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, moruniek said:

Mam inny problem, właśnie myślą jak go rozwiązać, chciałem kupić 4 sezonówki dwie dla osób dorosłych i 2 dla moich dzieci. Te dla dzieci są po 160 Euro i mogę je kupić wraz z osobą dorosłą. Nie mogę jednak kupić karnetu dla córki, bo ma obecnie 5 lat, a 6 kończy w czerwcu. System tego nie przepuszcza. To trochę absurdalne, bo jakby miała urodziny od stycznia do kwietnia mógłbym kupić jej karnet w przedpłacie, a jak ma urodziny w czerwcu to już nie mogę ? 

Jak córka kucnie, to pod kołowrotkiem przejedzie ;), a poważnie to zadzwoń do TMR I na pewno znajda rozwiazanie, ewentualnie zarejestruj córkę z inna data urodzenia ;), powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, przemo_narciarz said:

Ja często dzwonię na słowacką infolinie, zawsze bardzo szybko polskojęzyczni się zgłaszają.

Dzięki, cenna rada, bo na szczyrkowską dodzwonić się nie da :/

Zaufałem temu co w regulaminie i mam już sezonówkę z gopass.sk za 229EUR :D Mam nadzieję,że będzie ok bo SzCyrkowski nawet na facebooku nie odpowiada :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, AndKur said:

Znalezione w komentarzach na profilu Jasna

Dlatego nie używam Facebooka a czytam regulamin. Na profilu Jasna nie pierwszy raz mijają się z prawdą.

Regulamin

Šikovná sezónka je platná  v stredisku Jasna , Štrbské Pleso, v Špindlerův
Mlýn
, v stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski a stredisku COS =  Centralny Ośrodek Sportu
- Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku, a stredisku BSA = Beskid Sporta Arena.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, pasazer85 said:

mam już sezonówkę z gopass.sk za 229EUR

Pamiętaj że pierwsze przejście przez bramki musi być na Słowacji.

5 hours ago, colin23 said:

4.4 V prípade zakúpenia Šikovnej sezónky cez www.gopass.sk musí byť prvý prechod turniketom zákazníkom uskutočnený v niektorom zo stredísk prevádzkovaných spoločnosťou TMR na území Slovenskej republiky alebo na Štrbskom Plese.

Wujek google przetłumaczył:

4.4 W przypadku zakupu Sezonu Skikal za pośrednictwem www.gopass.sk, pierwszy przejazd przez bramkę musi być dokonany w jednym z ośrodków zarządzanych przez TMR w Republice Słowackiej lub w Strbske Pleso.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, surfing said:

Pamiętaj że pierwsze przejście przez bramki musi być na Słowacji.

To jest właśnie ciekawe. Bo niby ,, sprytna sezonówka,, działa od dnia dzisiejszego, ciekawe czy jak ją odbiję na Słowacji za 2 tygodnie (posiadam też na koncie aktywną sprytną 18/19 na Szczyrk) zadziała bez problemu w Szczyrku na początku przyszłego  sezonu ? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, pasazer85 said:

To jest właśnie ciekawe. Bo niby ,, sprytna sezonówka,, działa od dnia dzisiejszego, ciekawe czy jak ją odbiję na Słowacji za 2 tygodnie (posiadam też na koncie aktywną sprytną 18/19 na Szczyrk) zadziała bez problemu w Szczyrku na początku przyszłego  sezonu ? 🤔

Ciekawość może zaspokoić wizyta w swoim profilu na gopass, aktywne uslugi sa wyraźnie widoczne, ewentualnie wizyta w infocentrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, pasazer85 said:

To jest właśnie ciekawe. Bo niby ,, sprytna sezonówka,, działa od dnia dzisiejszego, ciekawe czy jak ją odbiję na Słowacji za 2 tygodnie (posiadam też na koncie aktywną sprytną 18/19 na Szczyrk) zadziała bez problemu w Szczyrku na początku przyszłego  sezonu ? 🤔

Może być tak że sezon 19/20 będziesz musiał rozpocząć na Chopoku :) Ja mam prościej bo nie mam aktualnej sezonówki, a lada dzień wybieram się w Tatry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Sariensis said:

Ciekawość może zaspokoić wizyta w swoim profilu na gopass, aktywne uslugi sa wyraźnie widoczne, ewentualnie wizyta w infocentrum

@Sariensis nie przeczytałeś ze zrozumieniem :P 

4 minutes ago, surfing said:

Może być tak że sezon 19/20 będziesz musiał rozpocząć na Chopoku :)

Taką ,,karę,, to przyjmę z bananem na twarzy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, pasazer85 said:

@Sariensis nie przeczytałeś ze zrozumieniem :P 

Taką ,,karę,, to przyjmę z bananem na twarzy :D 

Jak uważnie prześledzisz swoje zamówienia to dostrzeżesz co się zmienia po każdej wizycie, a jak lubisz dreszczyk emocji to nie sprawdzaj wcześniej, będzie adrenalinka na bramce w Scyrku ;). Ja twierdzę, że wszystko zadziała bez problemu, no czasem za pierwszym razem we wczesnym sezonie system dłużej sie budzi I jest trochę stresu bo chyba nikt nie lubi zbędnych tlumaczeń w info centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Sariensis said:

Jak uważnie prześledzisz swoje zamówienia to dostrzeżesz co się zmienia po każdej wizycie, a jak lubisz dreszczyk emocji to nie sprawdzaj wcześniej, będzie adrenalinka na bramce w Scyrku ;). Ja twierdzę, że wszystko zadziała bez problemu, no czasem za pierwszym razem we wczesnym sezonie system dłużej sie budzi I jest trochę stresu bo chyba nikt nie lubi zbędnych tlumaczeń w info centrum.

Też tak przez lata mówiłem, a w tym sezonie w sk byłem  3x w infocentrum a pl raz😂

Edytowane przez przemo_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, przemo_narciarz said:

Też tak przez lata mówiłem, a w tym sezonie w sk byłem  3x w infocentrum a pl raz😂

Bo pewnie podejrzanie wygladałeś w kominiarce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest odp przetłumaczona:

"Jeśli kupisz subskrypcję 69 €, musisz dokonać pierwszej zmiany w TMR lub Strbske Pleso.

Następnie, po ponownym uiszczeniu opłaty, konieczne będzie dokonanie pierwszego przejścia w ośrodkach na Słowacji.

Jeśli jednak kupisz cały sezon w tym samym czasie, pierwsze przejście w SR będzie tylko w marcu i możesz jeździć na nartach bez żadnych ograniczeń w przyszłym sezonie."
 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...