Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, Sariensis said:

Nie napisali, że będzie działać w Scyrku, lepiej sprawdż :):):):):)

Sprawdziłem napisali bardzo wyraźnie Szczyrk( tmr,cos,bsa )

Ale widzę,że czerpiesz radość z siania zamętu w tym temacie, dodatkowo przypisujesz sobie informacje których nie podałeś :/ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, pasazer85 said:

Sprawdziłem napisali bardzo wyraźnie Szczyrk( tmr,cos,bsa )

Ale widzę,że czerpiesz radość z siania zamętu w tym temacie, dodatkowo przypisujesz sobie informacje których nie podałeś :/ 

 

Po prostu bawi mnie niezaradność w XXI wieku. Masz wszystko na tacy a szukasz problemów, zadziała, niezadziała ... trochę to żałośnie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Sariensis said:

Po prostu bawi mnie niezaradność w XXI wieku. Masz wszystko na tacy a szukasz problemów, zadziała, niezadziała ... trochę to żałośnie wyglada.

Ty to tak widzisz, ja troszkę inaczej... Po pierwsze konto goopas działa jak chce i czerpać z niego informacji nie można.Mam kupioną sezonówkę na 18/19 w profilu moje aktywne usługi -brak sezonówki, mimo to działa, kod pocztowy 43-300 dla Bielsko-Biała to dla nich Piotrków Kujawski i za nic nie chce się zmienić...Takich kwiatków jest więcej. 

Nie wiem czy dobrze rozumiesz co do tej pory pisałem, nie mam problemu z tym czy mój skipass zadziała czy nie, bo wiem że mogę zawsze odpalić apkę w telefonie i iść walczyć do infocentrum.  Chciałem tylko wiedzieć czy faktycznie sezonówkę na Słowację (+gratis SzCyrk) trzeba aktywować na Słowacji i czy jeśli zrobie to jeszcze w tym sezonie  to pozostanie aktywna   jeśli przyszły sezon zacznę w SzCyrku, tego z gopassa nie wyciągnę.Ty tez na to odpowiedzi nie udzieliłeś ale ,,lubisz mówić a nie mówiłem,, 

Idąc dalej, zakupiłem na zeszła niedzielę dniówkę na Chopok za 38 EUR przez gopass na miejscu nie działała, po interwencji i pokazaniu ,,doczesnego skipasu,, aktywowali usługę,w poniedziałek rano byłem w SzCyrku i nie mogłem przejść przez bramki,moja sezonówka już nie działała... i znowu do infocenrum... 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz w innej zakladce, korzystajac z uslugi pokazuje na zielono (aktywne) wykorzystane dni z przyslugujacych do wykorzystania, po infocentrum zazwyczaj sa problemu z usługami, czynnik ludzki wprowadza chaos w wirtualnym świecie niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak wygląda sprawa płacenia w restauracjach/barach (z) kartą gopass? Muszę najpierw doładować kartę przez stronkę by coś nią kupić w knajpie, czy po prostu dokonując zakupu okazuję czy tam odbijam i wtedy otrzymuję zniżkę i punkty?
Drugie pytanie w jakich miejscach w Jasnej można płacić gopassem? Wszędzie czy wybrane knajpy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, gruchauho said:

Cześć, jak wygląda sprawa płacenia w restauracjach/barach (z) kartą gopass? Muszę najpierw doładować kartę przez stronkę by coś nią kupić w knajpie, czy po prostu dokonując zakupu okazuję czy tam odbijam i wtedy otrzymuję zniżkę i punkty?
Drugie pytanie w jakich miejscach w Jasnej można płacić gopassem? Wszędzie czy wybrane knajpy?

Karta może być prepaid pod warunkiem że zaladujesz euro przez stronę.

Normalnie bez ładowania działa jak karta rabatowa za pkt możesz nie mieć zniżki w barach TMR. Dodatkowo płacąc za każde wydane 1euro masz jeden pkt.

Barów jest sporo z 10. Praktycznie przy większości wyciągów. Najlepsze na szczycie, przy wylocie kanapy niebieskiej i kosodrevina na południu.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, colin23 napisał:

Nie wiem jak u Was ale u mnie kupione 3 sezonówki musialem aktywować w punkcie obsługi. Z tego co mi przekazała Pani, trzeba będzie zrobić podobnie na otwarciu sezonu 19/20.

Moja działa, ale liczy dni z sezonu 2018/2019 i 2019/2020, wiec właściwie to nie wiem czy zadziała pod koniec roku, ale będę się tym martwił jeśli nie odbije np. w listopadzie czy na poczatku grudnia a na razie to mnie to mało obchodzi skoro karnet otwiera bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Robur82 napisał:

Mam do swojego konta Gopass przypisane kilka osób

Domyslnie jestem oczywiście ja,

Żeby zmienić osobę wchodzę w okienko kup skipass w Szczyrku, rozwijam i zmieniam

Nie mogę natomiast zmienić osoby jak przełączę się na słowacje

Wie ktoś jak kupić dla innej osoby karnet na chopok

Ja to zrobiłem bez problemu logując się przez gopass.sk, a nie przez gopass..pl i zmieniając kraj na SK.

Nie miałem żadnych problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.4W przypadku zakupienia Sprytnej Sezonówki za pośrednictwem stronywww.gopass.sk, pierwsze przejście klienta przez bramki musi odbyć się w którymś z ośrodków zarządzanych przez spółkę TMR na terytorium Republiki Słowackiej lub na Jeziorze Szczyrbskim

11 minut temu, smok94 napisał:

Pierwsze użycie w Szpindlerowym w Czechach 

Hmmm - to już nie wiem, jak ten regulamin ma się do rzeczywistości.... Chciałem zainaugurować w Szczyrku, bo mam jeden dzień do dyspozycji, a nie chcę dopłacać do ekstra dniówki w SMR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin w punkcie 4.4 mówi, że pierwsze odbicie powinno się odbyć na Słowacji.

Ty piszesz, że odpalałeś sezonówkę  w Szpindlu i działało....  Ja bym chciał odpalić w niedzielę w Szczyrku - ale wg regulaminu powinienem się odbić od bramki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Greg napisał:

Regulamin w punkcie 4.4 mówi, że pierwsze odbicie powinno się odbyć na Słowacji.

Ty piszesz, że odpalałeś sezonówkę  w Szpindlu i działało....  Ja bym chciał odpalić w niedzielę w Szczyrku - ale wg regulaminu powinienem się odbić od bramki :(

Ja jeszcze swojej nie odbijałem, a mam już pokazaną jako aktywną usługę i wyjeżdżone 4 dni na nartach (tyle jeździłem po 18 marca na poprzedniej sezonówce w Szczyrku). Sądzę, że nie odbijesz się od bramek a jak tak to aktywują Ci karnet w Infocentrum.  Mi pomogli kupić karnet dla córki, która nie miała skończonych 6 lat (a w przyszłym sezonie będzie już miała i musi mieć swój karnet) i system tego nie przepuszczał.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...