Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

Będzie nowa apka mobilna. Z tego maila pkt. 3

 

 

Dlaczego nie powstała nowa aplikacja?

Nowa aplikacja to obecnie wyzwanie, którym zajęliśmy się natychmiast po podjęciu decyzji o zakończeniu wspierania tej obecnej. Powinna objąć wszystkie kraje i ośrodki spółki Tatry mountain resorts, a jej elementem powinno być wiele nowych udogodnień związanych z interaktywnym udziałem klienta. Już z powyższego wynika, że chodzi o duży projekt, który chcemy dokładnie przygotować, abyśmy mogli udostępnić użytkownikom GOPASS-u idealne i użyteczne narzędzie do korzystania z obecnych i przyszłych profitów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania w dobre ręce za darmo rabat na nowe narty Voelkl w sklepach Tatry Motion, nie planuję zakupu tej marki, wiec mogę oddać kupon rabatowy wart 100,00 Euro. Kupon rabatowy otrzymałem dzisiaj, jest świeżutki.

77C5C035-A0BE-4CC5-BF91-515D5C4CD11A.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
10 godzin temu, Spiochu napisał:

Panowie,

Wiecie co jest grane w TMR, jakieś nowe info?

Na słowackiej giełdzie, kurs wystrzelił o 10% na jednej sesji.

Jeszcze nigdy w historii notowań TMR , nie było takiego odpału.

Podali sezonowe wyniki znaczńie lepsze od oczekiwań ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 18.03.2019 o 11:28, Sariensis napisał:

jak powiedziałem, tak zrobiłem, kupiłem karnet tylko na Słowację, a że Scyrk też przy okazji się przypętał, to niech już tam sobie będzie, ja już mam sezonówkę na 2019/2020, pokusa była zbyt duża:

Sprytna Sezonówka 2019/2020

Obowiązuje: 18. 3. 2019 - 30. 4. 2019 

Dotychczas wykorzystane : 0 /44 dni

  • Sprytna Sezonówka obowiązuje od dnia zakupu do końca sezonu narciarskiego 2018/2019 oraz w sezonie 2019/2020 w słowackich ośrodkach narciarskich: Jasna-Chopok, Tatrzańska Łomnica, Jezioro Szczyrbskie, Stary Smokowiec, w polskim ośrodku narciarskim Szczyrk, oraz w czeskim ośrodku Szpindlerowy Młyn. 
  • Początek i koniec sezonu zależy od warunków i pogody w danym ośrodku. Dotyczy tylko jazdy na nartach w ciągu dnia. Nie obejmuje porannej i wieczornej jazdy, ani wstępu do Parków Wodnych: Tatralandia i Bešeňová. 
  • Sprytna Sezonówka nie obowiązuje w okresie od 27.12.2019 do 31.12.2019 oraz od 4.1.2020 do 5.1.2020 w słowackich ośrodkach narciarskich. 
  • Zastrzega się możliwość wprowadzenia zmian. 
Miejsca wykorzystania
 
  • Jasná 
  • Vysoké Tatry 
  • Špindlerův Mlýn 
  • Szczyrk 
229,00 €

 

W regulaminie pisze że posiadacze sezonówki 2019/20 jednak popływają w termach :) ale muszą w tym dniu zrezygnować z nart. Super alternatywa na popołudniowy dojazd lub załamanie pogody w górach.

 

Skipass = Aquapass z karnetem narciarskim do aquaparku

Skorzystaj z karnetu narciarskiego jako biletu do aquaparków Tatralandia lub Bešeňová. Karnetu narciarskiego nie można łączyć jako biletu do aquaparku. 

Karnetu narciarskiego można użyć tylko raz dziennie, albo na nartach, albo jako wejście do jednego z parków wodnych.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek czepiasz się mowy potocznej, <pisze> jest wciąż w powszechnym użyciu bo po prostu jest to formą lepszą i dużo bardziej naturalną, zwłaszcza w stosunku do paragrafów i regulaminów, <jest napisane> brzmi trochę jak <masło maślane>. Ucz sobie wnuki, a na forum pisz Dzień Dobry i Pozdrawiam a nie jakieś szczeniackie Pozdro

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, surfing napisał:

Mitek czepiasz się mowy potocznej, <pisze> jest wciąż w powszechnym użyciu bo po prostu jest to formą lepszą i dużo bardziej naturalną, zwłaszcza w stosunku do paragrafów i regulaminów, <jest napisane> brzmi trochę jak <masło maślane>. Ucz sobie wnuki, a na forum pisz Dzień Dobry i Pozdrawiam a nie jakieś szczeniackie Pozdro

Dzień Dobry

Są ludzie z klasą dziękujący za słuszne zwrócenie uwagi i ci co wiedzą lepiej.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
11 godzin temu, pawelb91 napisał:

Šikovná sezónka platí aj v Alpách! Vašu šikovnú sezónku sme rozšírili o neobmedzenú lyžovačku na rakúskom stredisku Mölltaler Gletscher a to všetko len za 49€!

Dostałeś info na maila? 

Nie znalazłem na moim koncie gopass możliwości dopłaty do lodowca.

Edytowane przez surfing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelb91 napisał:

Do słowackiej raczej na pewno, a czy do polskiej to nie wiem. Pewnie podadzą niedługo szczegóły. 

Info z gopass.sk

W zakładce Kupony Gopass wkrótce pojawi się możliwość dokupienia jazdy przez cały sezon na austriackim lodowcu Mölltaler Gletscher tylko za 49€. Warunkiem jest opłacona Sprytna Sezonówka.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że dodali opcję alpejską. Pomyślę nad sezonem 20/21 (sezonówka słowacka + PŚ na Chopoku + opcja austriacka = ciekawa opcja)

A czy ktoś ma informację czy na Ankogel też będzie działać? Bo też wykupione zostało przez TMR.

Edytowane przez pawelb91
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...