Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, ptk89 napisał:

Kur** weź wróć do podstawówki, naucz się czytać i liczyć. Piszę Ci od 4 postów, że kumpel jedzie w TE SAME 5-6 dni do Szczyrku. Co z tego skoro karnet ma droższy(440 zł) niż osoba, która przyjedzie tu na jeden dzień za 39 zł. Lepiej jest tu przyjechać codziennie z 1-dniowym skipassem, zawalić miasto w korkach, nawalić dymu z auta, niż szanować i promować ludzi, którzy w TYM SAMYM terminie przyjadą z góry na 5-6 dni, zostawią auto pod kwaterą i będą jeździć skibusem. Jeśli nadal nie rozumiesz to albo robisz z siebie idiotę albo po prostu nim jesteś. Kur** cały Szczyrk(ludzie, władze gminy, władze województwa) walczą z korkami i smogiem, a TMR i właściciel skionline "promuje" karnety jednodniowe za 39 zł. Ręce opadają i tylko współczuć mieszkańcom Szczyrku.

A kto broni ci kupić 5 skipassów jednodniowych na pobyt 5 dniowy. My tak kupiliśmy na Chopok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AndKur napisał:

Zakładam, ze wiesz gdzie szukać ale tak dla pewności ;) 

rozwijasz menu pod Twoim imieniem i nazwiskiem ---> pierwsza pozycja menu "Kupony Gopass"

Tak wiem, mam tam tylko wygasłe oferty :/ Ale z tym gopassem już tak jest.. w moich aktywnych zamówieniach też nie mam sezonówki, w zeszłym roku też nie miałem a działała :D 

W przyszłym miesiącu jak będzie warun pojadę na Chopok, kupie skipass przez stronę, na miejscu nie będzie działał, załatwię to w infocentrum i będzie ok, ale jak wrócę do Szczyrku to nie zadziała sezonówka,więc znowu do infocentrum... nie wiem jak u Was ale u mnie to norma od 3 sezonów  :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pasazer85 napisał:

Tak wiem, mam tam tylko wygasłe oferty :/ Ale z tym gopassem już tak jest.. w moich aktywnych zamówieniach też nie mam sezonówki, w zeszłym roku też nie miałem a działała :D 

W przyszłym miesiącu jak będzie warun pojadę na Chopok, kupie skipass przez stronę, na miejscu nie będzie działał, załatwię to w infocentrum i będzie ok, ale jak wrócę do Szczyrku to nie zadziała sezonówka,więc znowu do infocentrum... nie wiem jak u Was ale u mnie to norma od 3 sezonów  :/ 

Normalnie, adrenalina jeszcze zanim zaczniesz jeździć, taka usługa dodatkowa. Aż dziwne, że za darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnety w grudniu na Chopok już droższe. Za 9 Eur został już tylko wtorek 3.12 a tak to 21 Eur lub więcej.

Karnety są widoczne w zakładce skipassy a  NIE kupony pod nazwiskiem.

Żeby zobaczyć inne ośrodki czyli Szczyrk zamiast Chopoka i vice versa, trzeba kliknąć w nazwę ośrodka w lewym dolnym rogu strony a potem ponownie otworzyć zakładkę skipassy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Spiochu napisał:

Karnety w grudniu na Chopok już droższe. Za 9 Eur został już tylko wtorek 3.12 a tak to 21 Eur lub więcej.

Karnety są widoczne w zakładce skipassy a  NIE kupony pod nazwiskiem.

Żeby zobaczyć inne ośrodki czyli Szczyrk zamiast Chopoka i vice versa, trzeba kliknąć w nazwę ośrodka w lewym dolnym rogu strony a potem ponownie otworzyć zakładkę skipassy.

Pula tańszych karnetów i kupony do sezonówek to dwa różne tematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na fakturze za sezonowke za Szczyrk widnieje kwota 699 PLN czy za ile ją tam kupiłeś. Na tej fakturze widnieje kwota 0 PLN. Zauważyłem to samo u siebie i też się nad tym zastanawiałem, ale założyłem, że gdybym wykupił dodatkowo jazdę w pozostałych ośrodkach TMR, to na fakturze widniałaby kwota za jaką dopłata była zrobiona, a nie zero.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rat69 napisał:

Mam wykupiony karnet sezonowy na Szczyrk,Wczoraj przez przypadek wszedłem na konto Gopass.pl i znalazłem fakturę na sezonówkę na Szczyrk.

Przelogowałem się na Gopass.sk ,a tam faktura na sezonówkę na PL,SK,CZ,A jak to mam rozumieć?Screenshot_20191209_202020.thumb.jpg.fea5f8a6337304802020d8170dc76818.jpgScreenshot_20191209_201900.thumb.jpg.1aa18270b08b84ecc93d5ebf7b8520ba.jpg

A w czym masz problem? Skoro nie kupiłeś A ta jest na 0zl to jej nie masz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, kordiankw napisał:

Na fakturze za sezonowke za Szczyrk widnieje kwota 699 PLN czy za ile ją tam kupiłeś. Na tej fakturze widnieje kwota 0 PLN. Zauważyłem to samo u siebie i też się nad tym zastanawiałem, ale założyłem, że gdybym wykupił dodatkowo jazdę w pozostałych ośrodkach TMR, to na fakturze widniałaby kwota za jaką dopłata była zrobiona, a nie zero.

Fakturę z marca mam na 699zł,a z 12.11 Szczyrk na 0zł i SK,CZ,PL 0e.Dzięki za info i do zobaczenia na stoku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, przemo_narciarz napisał:

A w czym masz problem? Skoro nie kupiłeś A ta jest na 0zl to jej nie masz i tyle.

Ma tą fakturę, jej numer i dodatkowo potwierdzenie zakupu również na lodowiec :) , kwota faktury jest nieistotna, faktura VAT jest dokumentem stwierdzającym dokonanie sprzedażny (art. 106 ust. 1 ustawy o VAT), nie wiem jak na Słowacji ale księgowość z TMR trochę się zamotała i wcale bym się nie zdziwił jakby parę osób z Polski zażądało usługi zgodnej z fakturą.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców Gopassa - czy zakup karnetu można zrobić dopiero w dniu rozpoczęcia jazd, czy to musi być odpowiednio wcześniej - mam na myśli zaksięgowanie przelewu czy coś takiego. Problem mam takie, że dopiero jak przyjadę, zdecyduję, jakie skipassy będę kupował. Jest jakaś płatność błyskawiczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Slavko napisał:

Pytanie do znawców Gopassa - czy zakup karnetu można zrobić dopiero w dniu rozpoczęcia jazd, czy to musi być odpowiednio wcześniej - mam na myśli zaksięgowanie przelewu czy coś takiego. Problem mam takie, że dopiero jak przyjadę, zdecyduję, jakie skipassy będę kupował. Jest jakaś płatność błyskawiczna?

Kupujesz kiedy chcesz, nie później niż 30min przed pojawieniem się na przed wyciągiem.

 

PS

Działa Wam w tym sezonie Ski Challenge ??

Edytowane przez pasazer85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, christof napisał:

lipa to jest z moimi oczami bo mi popękały właśnie...

Czytając dotychczas miałem wrażenie że jestem na forum narciarskim, a nie forum Rady Języka Polskiego. 

Niestety zauważyłem iż ego niektórych "starych wyjadaczy" nie pozwala na nieskrępowaną aklimatyzacją żółtodziobom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...