Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pasazer85 napisał:

W ogóle !🤣

Ski Challenge jest też na stronie gopass. 

Apke zlikwidowali też na androida, ma być nowa, ale kiedy... nie wiadomo :/ 

Ski Challenge jeszcze nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lika napisał:

Czytając dotychczas miałem wrażenie że jestem na forum narciarskim, a nie forum Rady Języka Polskiego. 

Niestety zauważyłem iż ego niektórych "starych wyjadaczy" nie pozwala na nieskrępowaną aklimatyzacją żółtodziobom.

Dobra dobra już nie bredź. Przyznaj się do błędu, popraw i aklimatyzuj żółtodzióbie...nieskrępowanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z kontuzją syna jestem zmuszony odsprzedać sprytną sezonówkę na Szczyrk (SMR, COS, BSA) na sezon 19/20 w cenie 699 PLN.

Jest to sezonówka junior / senior. Obecnie zdaje się zakup sezonówki nie jest już możliwy. Można kupić jedynie karnety max. 6 dniowe.

Jeszcze nie rozmawiałem z TMR, ale wg ich regulaminu zgoda na odsprzedaż to będzie tylko formalność.

 

 

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

jak kupic taniej GOPASS!?. parę dni temu bylem w Szpindlerowym mlynie. za nim wyjechalem pare dni wczesniej jeszcze w Polsce bawilem sie gopassem, nawet chcialem kupic i dodalem do koszyka ale finalnie nie zaplacilem. nie bylem pewien wtedy jeszcze ile osob pojedzie i czy w ogole ja pojade,

jak przybylem na miejsce juz w Szpindlerowym Młynie k kupic skipass abysmy mieli z kolega na rano.

zalogowalem sie na konto i patrze, ze cena skipassa sie zmienila ale to co wczesniej mialem w koszyku jeszcze w promocyjniej cenie z przed paru dni jest nadal i za tyle moge kupic. finalnie swoj skipass kupilem za 1830 koron a koledze za 2180.

wyglada na to, ze to co doda sie do koszyka zostaje na pewno na pare ladnych dni. prosty trik moze zaoszczedzic pare ladnych koron. sadze, ze to moze dzialac na wszystkie osrodki.

pozdrawiam

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, toppaner napisał:

Mam sezonówkę na cały TMR. Na swoim koncie znalazłem 5 darmowych kuponów do wykorzystania w SMR  do 06.01.ale tylko na właściciela sezonówki.

Czy ktoś się orientuje co to za bajzelek ?

Dziękuję za informacje .

SMR ma nadzeję, że mu halny, który sië zbliża, nie zdmuchnie wszystkiego ze stoków :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Sariensis napisał:

SMR ma nadzeję, że mu halny, który sië zbliża, nie zdmuchnie wszystkiego ze stoków :)

Na żaden halny w najbliższych 8 dniach w Beskidach  się nie zanosi , wręcz przeciwnie lekka zima. Mam nadzieję na otwarcie górnego fragmentu COS już w najbliższych 3 dniach. TMR tez cos otworzy u góry,ale tam się nie wybieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, janek57 napisał:

Na żaden halny w najbliższych 8 dniach w Beskidach  się nie zanosi , wręcz przeciwnie lekka zima. Mam nadzieję na otwarcie górnego fragmentu COS już w najbliższych 3 dniach. TMR tez cos otworzy u góry,ale tam się nie wybieram.

Lekka i krótka a potem mocne ocieplenie ;) i znowu przeminie z wiatrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Greg napisał:

Znaczy się osiągniesz czarną naklejkę za friko :))))

Jeszcze zeszłorocznej nie odebrałem :P Ale w zeszłym roku faktycznie byłem na stoku i na zrobienie 734km potrzebowałem 24 dni. W tym roku idzie jakoś szybciej 🤣  I jak Boga kocham nie mam wykupionej żadnej opcji VIP line 😂 Km lecą nawet jak siedzę w robocie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam, mam nurtujące mnie pytanie. Przejrzałam całe forum, ale dalej do końca nie jestem pewna odnoście gopass.

Z dnia na dzień dostałam ofertę, by jechać do Szpindlerowy Młyn, w Czechach. Mam jechać za tydzień w piątek na weekend. Jestem studentką, wiec wiadomo będę się starac jak najtaniej wysmyczyć :D

I właśnie, weszłam w cennik i są podane 3 wersje tego samego biletu, w ośrodku, w ośrodku płatność kartą i gopass e-shop, wyczytałam, że na karte się czeka 2-4 tygodni, a ja wyjeżdżam za tydzień. We wcześniejszych wątkach pisano, że wystarczy potwierdzenie. Czy ktoś był w podobnej sytuacji, albo może mi powiedzieć jak to w praktyce wygląda?

Czy mogę kupić gopass i jechać bez karty ? Tylko mieć to potwierdzenie ? wtedy korzystam z kartki czy dostaje zapasową karte czy jak to wyglądą w praktyce? Błagaaaam, tylko pytań tak mało wiedzy :c a jadę pierwszy raz na narty, więc jestem zielona w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lula123xd napisał:

Cześć Wam, mam nurtujące mnie pytanie. Przejrzałam całe forum, ale dalej do końca nie jestem pewna odnoście gopass.

Z dnia na dzień dostałam ofertę, by jechać do Szpindlerowy Młyn, w Czechach. Mam jechać za tydzień w piątek na weekend. Jestem studentką, wiec wiadomo będę się starac jak najtaniej wysmyczyć :D

I właśnie, weszłam w cennik i są podane 3 wersje tego samego biletu, w ośrodku, w ośrodku płatność kartą i gopass e-shop, wyczytałam, że na karte się czeka 2-4 tygodni, a ja wyjeżdżam za tydzień. We wcześniejszych wątkach pisano, że wystarczy potwierdzenie. Czy ktoś był w podobnej sytuacji, albo może mi powiedzieć jak to w praktyce wygląda?

Czy mogę kupić gopass i jechać bez karty ? Tylko mieć to potwierdzenie ? wtedy korzystam z kartki czy dostaje zapasową karte czy jak to wyglądą w praktyce? Błagaaaam, tylko pytań tak mało wiedzy :c a jadę pierwszy raz na narty, więc jestem zielona w tym temacie.

Zakładasz konto na Gopass. Kupujesz on-line (taniej), idziesz do Infocentrum i dostajesz kartę zastępczą gopass (płacąc za nią kaucję).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, moruniek napisał:

Zakładasz konto na Gopass. Kupujesz on-line (taniej), idziesz do Infocentrum i dostajesz kartę zastępczą gopass (płacąc za nią kaucję).  

Może być tak, że karta zastępcza okaże się kartą stałą. Taką wyrobiono córce ubiegłego roku W Jasnej na miejscu. 

Na standardową procedurę z przesyłką możesz śmiało zarezerwować nawet dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...