Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, christof napisał:

Kurcze:) nic nie wiesz ale dramatyzujesz :)

Nie no, coś tam wiem... Na pewno jeden sezonowy skipass nie wystarczy na te 3 miejsca, w których chcemy jeździć (Chopok/VT/SMR), więc taniej raczej nie będzie.

Na szczegóły oczywiście trzeba poczekać.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Sariensis napisał:

jak myślicie, za ile teraz opłaci się "Sprytna" sezonowa TMR :) :) :) ????

200 zł mogę zaryzykować.

Można też składać reklamacje na karnety sezonowe 2019/2020 - regulamin ośrodka nie przewiduje czasowego zawieszenia jego funkcjonowania (dotyczy Słowacji), zwracają za karnety dzienne. Szczyrk zamknął się bez decyzji administracyjnej władz RP, wcześniej zapowiadając na FB że będzie działał do końca marca. 

Edytowane przez moruniek
coś tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, moruniek napisał:

200 zł mogę zaryzykować.

Można też składać reklamacje na karnety sezonowe 2019/2020 - regulamin ośrodka nie przewiduje czasowego zawieszenia jego funkcjonowania (dotyczy Słowacji), zwracają za karnety dzienne. Szczyrk zamknął się bez decyzji administracyjnej władz RP, wcześniej zapowiadając na FB że będzie działał do końca marca. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na arkusz zleceń  dla TMR na giełdzie w Bratysławie (zwykle była tu niezła płynność, w przeciwieństwie akcji TMR w Warszawie)

Po stronie kupna zrobiło się całkiem pusto.

http://www.bsse.sk/Cenn%C3%A9papieretrhy/Detailemisie.aspx?IssueKey=%23KEY=A%7C%5E%7C2147%23

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Spiochu napisał:

Spójrzcie na arkusz zleceń  dla TMR na giełdzie w Bratysławie (zwykle była tu niezła płynność, w przeciwieństwie akcji TMR w Warszawie)

Po stronie kupna zrobiło się całkiem pusto.

http://www.bsse.sk/Cennépapieretrhy/Detailemisie.aspx?IssueKey=%23KEY=A|^|2147%23

 

przecież pisałem całkiem nie tak dawno, że to typowa wydmuszka :) , cóż a nie mówiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

przecież pisałem całkiem nie tak dawno, że to typowa wydmuszka :) , cóż a nie mówiłem?

Na wydmuszkach się najlepiej zarabia. :)

Pamiętam groszówki z czasów wielkiej hossy.

Wartość księgowa na minusie, brak działalności operacyjnej i kapitalizacja 200mln zł ;)

W porównaniu do nich TMR to duża i stabilna firma o umiarkowanej wycenie.

Edytowane przez Spiochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spiochu napisał:

Na wydmuszkach się najlepiej zarabia. :)

Pamiętam groszówki z czasów wielkiej hossy.

Wartość księgowa na minusie, brak działalności operacyjnej i kapitalizacja 200mln zł ;)

W porównaniu do nich TMR to duża i stabilna firma o umiarkowanej wycenie.

Prowadząca w 100% dzialalnosc wrażliwa na koronawirusa ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce mamy dni wyłączenia obowiązywania sezonówki (chyba jest to jeszcze w trakcie tworzenia, bo mowa o 6 dniach, a w okresie który podają mamy 4 dni). 

Dni wyłączenia w Szczyrku od 27.12. do 30.12.2020 r.

Sprytna sezonówka obowiązuje od 18.03.2020 i przez cały sezon zimowy 2020/2021 z wyjątkiem 6 dni wyłączenia.

40 km tras, 1 kraj, 1 ośrodek. Sprytna sezonówka obowiązuje w ośrodku Szczyr. Sprytna sezonówka nie uprawnia do wstępu do parków wodnych Tatralandia i Bešeňová.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, moruniek said:

W Polsce mamy dni wyłączenia obowiązywania sezonówki (chyba jest to jeszcze w trakcie tworzenia, bo mowa o 6 dniach, a w okresie który podają mamy 4 dni). 

Dni wyłączenia w Szczyrku od 27.12. do 30.12.2020 r.

Sprytna sezonówka obowiązuje od 18.03.2020 i przez cały sezon zimowy 2020/2021 z wyjątkiem 6 dni wyłączenia.

40 km tras, 1 kraj, 1 ośrodek. Sprytna sezonówka obowiązuje w ośrodku Szczyr. Sprytna sezonówka nie uprawnia do wstępu do parków wodnych Tatralandia i Bešeňová.

Nie zauważyłem w nowej ofercie na Szczyrk skrótów COS oraz BSA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, andy-w napisał:

Nie zauważyłem w nowej ofercie na Szczyrk skrótów COS oraz BSA.

Ja też nie, ale to jest jeszcze w trakcie tworzenia, ma obejmować 40 kilometrów tras, więc może się pojawią, bo w samym SMR 40 kilometrów to nie mają. Jak nie, to dla mnie oferta bardzo, bardzo mało atrakcyjna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, andy-w napisał:

Nie zauważyłem w nowej ofercie na Szczyrk skrótów COS oraz BSA.

Godzinę temu, moruniek napisał:

Ja też nie, ale to jest jeszcze w trakcie tworzenia, ma obejmować 40 kilometrów tras, więc może się pojawią, bo w samym SMR 40 kilometrów to nie mają. Jak nie, to dla mnie oferta bardzo, bardzo mało atrakcyjna. 

I ja tak uważam, jeżdżę głównie w COS-ie, SMR jakoś mnie od zmian mniej pociąga. Lubię też BSA, a w dodatku oni mają tę zaletę, że są otwarci gdy w pozostałych ośrodkach wiatr unieruchamia kolejki. Przy tym warunki mają zwykle bardzo dobre i mniejszy tłum; są świetną opcją na krótszy wypad, których robię sporo. Za to za sezonówką (ale Premium, bo sam Szczyrk traci dla mnie wtedy wielki sens) przemawia możliwość jazdy na Słowacji i Moltku. Oj, ostrzyłam sobie zęby na wiosenny Chopok czy Łomnicę i Pleso, a na koniec myślałam, że może uda się zaliczyć Moltek... 

Wczoraj spędziłam cudowny dzień na Pilsku. Przyszło mi wtedy, kolejny raz, do głowy, że gdyby Pilsko oferowało sezonówkę, to chętnie bym kupiła. Przez większość sezonu tłok w Szczyrku bardzo psuje przyjemność z jazdy, wybieranie się tam w trakcie ferii jest właściwie bez sensu, po feriach warunki się psują a ośrodki są zamykane zbyt wcześnie, by to zrekompensować. Nie jest wiele dalej, choć pewna różnica jest, zwłaszcza jeśli chodzi o krótkie wypady. Ale za to mniej ludzi, piękna góra, wyżej, lepsze warunki narciarskie. Archaiczne wyciągi wcale mi nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie, lubię orczyki. Kiedyś mieszkałam w Krakowie i tej zimy doszłam do wniosku, że lepiej się wtedy mogłam wyjeździć, wyskakując do Rabki na Polczakówkę czy do Myślenic - odległość 30-60 km, ale brak tłumów, czynne do wieczora - nie trzeba celować w otwarcie, łatwiej wymanewrować ze znalezieniem czasu na wyjazd na narty. Te warunki spełnia Pilsko. Ale to dygresja, choć może ktoś stamtąd to czyta. Myślę że więcej osób zniechęconych do Szczyrku skorzystałoby z takiej opcji.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, qqlio napisał:

Jeszcze nie wiadomo, czy będą zniżki dla dzieci. W ub. roku było 229 vs 160 Eur, co jednak robiło różnicę. Na razie przy próbie wyklikania, system głupieje, więc nie da się podglądnąć cenników.

Sprzedaż rusza od 18 marca 2020, teraz to wersja beta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pawelb91 napisał:

Szkoda, że nie zrobili też samej sezonówki na Austrię, ale było to do przewidzenia... Tak to na siłę wciskają całość razem ze sCyrkiem.

Wersja premium obowiązuje też latem na Moltku. 

W ośrodku Mölltaler Gletscher można szusować z Sezonówką w terminie od 14.04.2020 r., a także w sezonie letnim - w zależności od warunków śniegowych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, moruniek napisał:

Wersja premium obowiązuje też latem na Moltku. 

W ośrodku Mölltaler Gletscher można szusować z Sezonówką w terminie od 14.04.2020 r., a także w sezonie letnim - w zależności od warunków śniegowych. 

Tylko że z tym latem to jest tak, że zazwyczaj w połowie maja zamykają a w połowie października otwierają jeśli warunki są ok (ostatnie 2 lata fatalne wtedy były jeszcze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...