Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, pawelb91 napisał:

Tylko że z tym latem to jest tak, że zazwyczaj w połowie maja zamykają a w połowie października otwierają jeśli warunki są ok (ostatnie 2 lata fatalne wtedy były jeszcze).

Molltaller ma krótką przerwę wiosenną, ale w czerwcu i lipcu można sobie na nim posmigać.

 

Później (sierpień/wrzesień) bywa faktycznie różnie, a w ostatnich dwóch sezonach pierwszy solidny opad był rzeczywiście późno.

Edytowane przez rung
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maria napisał:

A nie wiecie, do kiedy obowiązuje na Moltku sezonówka z tego sezonu? Nie mogłam znaleźć info.

Masz na myśli to rozszerzenie o Austrię za 50E?

Znalazłem w mailu coś takiego: Skipass można kupić do 31.10.2019 i można z niego korzystać w okresie od 11.10.2019 do 10.5.2020 (włącznie).

Na chwilę obecną ośrodek zamknięty co najmniej do 13 kwietnia. Czy w ogóle otworzą... loteria

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, qqlio napisał:

Masz na myśli to rozszerzenie o Austrię za 50E?

Znalazłem w mailu coś takiego: Skipass można kupić do 31.10.2019 i można z niego korzystać w okresie od 11.10.2019 do 10.5.2020 (włącznie).

Na chwilę obecną ośrodek zamknięty co najmniej do 13 kwietnia. Czy w ogóle otworzą... loteria

 

Dzięki. Wiadomo, że loteria, raczej małe szanse. Ale nie zaszkodzi wiedzieć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Czy będziecie reklamować sezonowki?

 Nie, mimo wszystko nie kopie się leżacego, powinniśmy wspierać lokalny biznes po przejsciu ekonomicznego armagedonu, ale to jeszcze przed nami, przyjdzie czas I taka solidarność, gdy wielu ludzi zostanie bez środków do życia I jakiegokolwiek zajęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sariensis napisał:

 Nie, mimo wszystko nie kopie się leżacego, powinniśmy wspierać lokalny biznes po przejsciu ekonomicznego armagedonu, ale to jeszcze przed nami, przyjdzie czas I taka solidarność, gdy wielu ludzi zostanie bez środków do życia I jakiegokolwiek zajęcia.

Z całym szacunkiem TMR b.dobrze dba o swoje interesy,wiesz o tym !!

I jestem przekonany że Słowacy ten sezon przeszli na plusie a i obecna sytuacja pomogła im ,przynajmniej w Szczyrku ,bo i tak w dolnych partiach nie było by po czym jeździć....

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, marcinn napisał:

Z całym szacunkiem TMR b.dobrze dba o swoje interesy,wiesz o tym !!

I jestem przekonany że Słowacy ten sezon przeszli na plusie a i obecna sytuacja pomogła im ,przynajmniej w Szczyrku ,bo i tak w dolnych partiach nie było by po czym jeździć....

Ale nie wiesz jaki i czy w ogóle bedzie kolejny. Spoleczna solidarnosc pomoze nam wszystkim, bicie piany nie ma sensu, zobaczysz niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, moruniek napisał:

Ja już złożyłem reklamacje. Na wszystkie 4 szt. 

Hej, Jaka dokładnie podstawa? Nie mogę teraz znaleźć regulaminów... U mnie 5 sztuk...

Pewnie małe szanse, bo zwykle są wyłączenia takich sytuacji wyjatkowych. Myślałem, że dadzą w zamian jakieś promocje, ale póki co prezentacja wstępna sezonówek na 2021 pokazuje dla dużej grupy osób podwyżki (rozłączenie SMR i Słowacji).

Ale wielka racja też, że trudno przewidzieć rozwój wydarzeń... Ile ośrodków, hoteli, restauracji w ogóle to wszystko przetrwa... i w jakiej formie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 15.03.2020 o 13:23, qqlio napisał:

Jeszcze nie wiadomo, czy będą zniżki dla dzieci. W ub. roku było 229 vs 160 Eur, co jednak robiło różnicę. Na razie przy próbie wyklikania, system głupieje, więc nie da się podglądnąć cenników.

Widzę, że są na szczęście zniżki dla dzieci/juniorów. A wersja Premium jest nawet w takiej samej cenie dla młodych jak Jasna+VT. Więc "zaledwie" 100E więcej dla nas.

Do końca kwietnia niby... Nic jeszcze nie będzie wiadomo, co w ogóle z funkcjonowaniem świata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, qqlio napisał:

Widzę, że są na szczęście zniżki dla dzieci/juniorów. A wersja Premium jest nawet w takiej samej cenie dla młodych jak Jasna+VT. Więc "zaledwie" 100E więcej dla nas.

Do końca kwietnia niby... Nic jeszcze nie będzie wiadomo, co w ogóle z funkcjonowaniem świata...

To ile kosztuje pełną sezonowka dla dziecka/juniora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2020 o 19:47, qqlio napisał:

Hej, Jaka dokładnie podstawa? Nie mogę teraz znaleźć regulaminów... U mnie 5 sztuk...

Pewnie małe szanse, bo zwykle są wyłączenia takich sytuacji wyjatkowych. Myślałem, że dadzą w zamian jakieś promocje, ale póki co prezentacja wstępna sezonówek na 2021 pokazuje dla dużej grupy osób podwyżki (rozłączenie SMR i Słowacji).

Ale wielka racja też, że trudno przewidzieć rozwój wydarzeń... Ile ośrodków, hoteli, restauracji w ogóle to wszystko przetrwa... i w jakiej formie...

 

W dniu 21.03.2020 o 14:46, przemo_narciarz napisał:

Czy będziecie reklamować sezonowki?

Ja napisałem tak, jak poniżej.

Szanowni Państwo,

zgodnie z ofertą sprytnej sezonówki i akcją promocyjną prowadzoną przy jej sprzedaży (marzec 2019), mowa była, że ma ona działać do 30 kwietnia 2020. W oparciu o informację, podane w ww. reklamie (ofercie), podjąłem decyzję zakupową, planują dużą cześć swoich wyjazdów narciarskich w okresie od 15 marca do 15 kwietnia 2020. Dodam, że wcześniej wielokrotnie ośrodki Państwa były zamykane w trakcie moich w nich pobytów co też stanowiło dla mnie dużą niedogodność (w załączniku kilka komunikatów, o braku możliwości korzystania z ośrodków narciarskich).  

Zauważyć należy, iż w regulaminie świadczenia usług, mowa była już o 30 kwietnia 2020 lub dacie zakończenia sezonu zimowego. Do tej jednak pory sezon zimowy na Słowacji nie został formalnie zakończony, a jedynie zawieszony od 13 marca, początkowo do dnia 26 marca, a obecnie aż do odwołania (odpowiednie komunikaty z Państwa stron internetowych w załączniku). Takiej sytuacji, regulamin świadczenia usług nie przywidywał i sytuację tą trzeba rozpatrywać analogicznie, jak każdorazowe zawieszenie funkcjonowania ośrodka narciarskiego, ze względu np. silny wiatr, uszkodzenie zasilania itp. a w takich przypadkach przysługuje zazwyczaj stosowny ekwiwalent w postaci bezpłatnych karnetów, bonów obiadowych czy wejść na baseny itp.

Do tego dokonują Państwo zwrotu pieniędzy za karnety dzienne i kilkudniowe, wykupione na okres po 13 marca 2020, analogicznie więc żądam, raz jeszcze jak wskazałem w poprzednim piśmie, to jest:

- zwrot 40% wartości karnetów sezonowych za sezon 2019/2020

alternatywnie

- możliwość zakupu karnetów sezonowych na sezon 2020/2021 ze zniżką 40%

alternatywnie

- przyznania karnetów dziennych dla każdej osoby z naszej rodziny w ilości niewykorzystanych dni w sezonie 2019/2020 na sezon 2020/2021 w ilości 16 karnetów dzienny na każdą osobę lub karnetów do aqua parków w tej samej ilości

W przypadku dalszego nie uznawania, ww. reklamacji, będę zmuszony do podjęcia dalszych kroków prawnych, po pierwsze wystąpię na drogę sądową (obecnie w Polsce rozważamy wystąpienie z grupą znajomych z pozwem zbiorowym), zawiadomię Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o reklamie wprowadzającej w błąd.

Edytowane przez moruniek
coś tam
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JC napisał:

Czytając ofertę Gopass ma się wrażenie, graniczące z pewnością, że w Polsce tylko się Szusuje! 🤯 My nie jeździmy na nartach, nie korzystamy z stoków, tylko SZUSUJEMY! 
@tanova co Ty na to?

Mnie to nie przeszkadza, nie jestem purystką językową, a zapożyczenie "szus" notował już Słownik języka polskiego Samuela Bogumiła Lindego w 1812 roku, na długo przed tym, jak upowszechniło się w Polsce jeżdżenie na nartach :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tanova napisał:

Mnie to nie przeszkadza, nie jestem purystką językową, a zapożyczenie "szus" notował już Słownik języka polskiego Samuela Bogumiła Lindego w 1812 roku, na długo przed tym, jak upowszechniło się w Polsce jeżdżenie na nartach :).

W światku "dziennikarzy narciarskich" - określenia szusowanie i białe szaleństwo wywołują "uśmiech"-  delikatnie mówiąc. Ale nie odbiegamy już od tematu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...