Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, moruniek napisał:

U mnie działa, mogę dodać ją do koszyka. Najtaniej wychodzi w koronach.

U mnie też działa.

Tylko kupno w koronach wiąże się z tym, że pierwszy raz musisz ją odbić w Czechach i biorąc pod uwagę odległość nie bardzo mi się opłaca.

Ceny sezonówek kupionych teraz nie wzrosły, wzrosły natomiast te kupione w późniejszym terminie 

SK - było 399EURO - jest 449EURO

PL - było 1679 PLN - jest 1889 PLN

Chodzi mi o PREMIUM - innej nie rozważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, moloo napisał:

Tylko kupno w koronach wiąże się z tym, że pierwszy raz musisz ją odbić w Czechach i biorąc pod uwagę odległość nie bardzo mi się opłaca.

Kiedyś faktycznie tak było ale czy nadal tak jest ? Dwa lata temu, mając już sezonówkę w wersji PL/SK pierwszy raz odbijaliśmy wszystkie sezonówki w Szczyrku (wiosną) i przeszły bez problemów.  Teraz wersję premium aktywujesz raczej pierwszy raz w Austrii. 

Ktoś inny na forum pisał, że musiał podejść do infocentrum by ją aktywować.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, podsumowując wydaje się, że dość w porządku podeszli do tematu sezonek basenowych. Natomiast co do narciarskich, to "udajemy, że nic się nie stało".

Czasem pół-symboliczny bonus działa marketingowe cuda. No ale okazje kolejkowe na SK przy zamkniętych granicach... To tylko wnerwia.

No i dla mnóstwa osób z modelu "Szczyrk+SK" nowe sezonki narciarskie są po prostu droższe (trzeba premium, albo zrezygnować z czegoś).

 

Pzdr

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, moruniek napisał:

Kiedyś faktycznie tak było ale czy nadal tak jest ? Dwa lata temu, mając już sezonówkę w wersji PL/SK pierwszy raz odbijaliśmy wszystkie sezonówki w Szczyrku (wiosną) i przeszły bez problemów.  Teraz wersję premium aktywujesz raczej pierwszy raz w Austrii. 

Ktoś inny na forum pisał, że musiał podejść do infocentrum by ją aktywować.  

Tak wyczytałem na ich stronie :

- Sezonówka CZ - aktywowana w Czechach,

- Sezonówka PL/SK - aktywowana na Słowacji, w Polsce lub w Austrii

Jak będzie, nikt nie jest w stanie przewidzieć ..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem taką ofertę, to co mnie uderzyło, to że cena promocyjna jest przy płatności do końca czerwca, ale mocno poszła w górę cena za sezonówkę dla dziecka. 

Druga informacja, to to że Molltaler jest otwarty ponownie od 06 czerwca 2020.

spacer.png
 
 
Edytowane przez moruniek
coś tam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę popatrzcie jaką atrakcyjną gwarancję otrzymałem.
 
Może zastanawiasz się:
"Po co mi taka Sezonówka, skoro cały czas są ograniczenia?"
Dokonajmy zatem krótkiej analizy ;)
 
1. Chyba nikt z nas nie wierzy, że te ograniczenia będą trwały wiecznie. A to oznacza, że będzie można wybrać się na narty, gdy tylko granice zostaną całkowicie otwarte.
2. Oprócz tego ze SPRYTNĄ SEZONÓWKĄ PREMIUM otrzymasz dodatkowe korzyści.
proxy?sig=706cea80894caf21304e493f29b0775824b9eaea4ebe1ddc77775722aff7bf08&url=aHR0cHM6Ly90bXIuY2FyZWNsb3VkLmN6L2VtYWlsL2VkaXRvci9maWxlcy8xNTg2MTg1NTI3LnBuZw==
183 km tras narciarskich
 
proxy?sig=809c2e4fc59bcb702fa139cfb4119c63df5b1077b104604cb8b6bf0d235f7707&url=aHR0cHM6Ly90bXIuY2FyZWNsb3VkLmN6L2VtYWlsL2VkaXRvci9maWxlcy8xNTg2MTg1NTM1LnBuZw==
4 kraje
 
proxy?sig=acf3a018f3b243b0e8f657aee2ab3847efdb4e264955669100dae0b780fb17a5&url=aHR0cHM6Ly90bXIuY2FyZWNsb3VkLmN6L2VtYWlsL2VkaXRvci9maWxlcy8xNTg2MTg1NTQyLnBuZw==
8 ośrodków
proxy?sig=b6cd74a4cc3d54aad3e43160b059c1db722511789490812926edd5f649fb8359&url=aHR0cHM6Ly90bXIuY2FyZWNsb3VkLmN6L2VtYWlsL2VkaXRvci9maWxlcy8xNTg5MzcxODkzLnBuZw==
proxy?sig=034a22161fe65f9e012ff1294b2bfe4424c56608846e1a4389bf251404d74c15&url=aHR0cHM6Ly90bXIuY2FyZWNsb3VkLmN6L2VtYWlsL2VkaXRvci9maWxlcy8xNTkwNTkwMDg5LnBuZw==
Możesz szusować przez 10 miesięcy w roku na lodowcu w Austrii
 
proxy?sig=9d390fd626ef7f2cb637e50d27d7417674a2caa9a7b2c7bd78f90b9f0b953662&url=aHR0cHM6Ly90bXIuY2FyZWNsb3VkLmN6L2VtYWlsL2VkaXRvci9maWxlcy8xNTkwNDkyOTY5LnBuZw==
Otrzymasz 15% zniżki w restauracjach i w sklepach Motion
proxy?sig=901539ef3dd7a6632301afe01ce40a761de1d176aae69c6dd89495092d790587&url=aHR0cHM6Ly90bXIuY2FyZWNsb3VkLmN6L2VtYWlsL2VkaXRvci9maWxlcy8xNTkwNTkwMjE0LnBuZw==
1x mały serwis nart 
w sezonie 2020/2021
 
 
proxy?sig=e270329bd8b2b537f4e989a3c4926762fd6a15a6175cdd6aab5051dfcf637280&url=aHR0cHM6Ly90bXIuY2FyZWNsb3VkLmN6L2VtYWlsL2VkaXRvci9maWxlcy8xNTkwNDkzNzgzLnBuZw==
Wieczorna jazda na nartach w ośrodkach Jasna, Szczyrk i Szpindlerowy Młyn
Dla tych, którzy boją się ryzyka, mamy SPRYTNĄ GWARANCJĘ.
Czego ona dotyczy?
proxy?sig=f9ebcaa496f5971c810c6b191f918a354fbc24cd6cd31631dc36ddb4738caf1b&url=aHR0cHM6Ly90bXIuY2FyZWNsb3VkLmN6L2VtYWlsL2VkaXRvci9maWxlcy8xNTkwNTkxNjkzLnBuZw==
PODSTAWOWE ZASAD REKOMPENSATY W SEZONIE 2020/2021
 
WYKORZYSTANE
0 DNI
› rekompensata 100 % w formie doładowania na konto Gopass lub 
› przeniesienie Sezonówki na inną osobę
 
WYKORZYSTANE
1 I WIĘCEJ DNI
› przeniesienie na inną osobę
ZAMKNIĘTE GRANICE
SPRYTNA SEZONÓWKA PREMIUM
› bezpłatne skipassy
• 1 kraj = 1 skipass
• 2 kraje = 2 skipassy
• 3 kraje = 3 skipassy
 
ZAMKNIĘTY OŚRODEK
COVID-19
› dodatkowa rekompensata  
• w przypadku nieprzewidywalnych regulacji państwowych, w zależności od sytuacji otrzymasz dodatkową rekompensatę
WYKORZYSTANE
0 DNI
› rekompensata 100 % w formie doładowania na konto Gopass lub 
› przeniesienie Sezonówki na inną osobę
 
WYKORZYSTANE
1 I WIĘCEJ DNI
› przeniesienie na inną osobę
ZAMKNIĘTE GRANICE
SPRYTNA SEZONÓWKA PREMIUM
› bezpłatne skipassy
• 1 kraj = 1 skipass
• 2 kraje = 2 skipassy
• 3 kraje = 3 skipassy
 
ZAMKNIĘTY OŚRODEK
COVID-19
› dodatkowa rekompensata  
• w przypadku nieprzewidywalnych regulacji państwowych, w zależności od sytuacji otrzymasz dodatkową rekompensatę
 OKOAZJA  by się dać wyyyyyyyyyyyyyyyy-mać.(sorry ,ale trochę już mi nerwy puszczają)
 
 
 
Dodam tylko od siebie że dotyczy z tego co widać jak zamkną granicę za aż trzech dni, bądź dodatkowa rekompensata za covita.
Drobne pytanie, tylko ta rekompensata jaka  ,kiedy i ile? Bo w tym sezonie jest naprawdę git..
Nie wiem ale chyba w TMR-ze pracują durniejsi marketingowcy niż u naszych polityków.
Dodam tylko, że jak za każdy kraj dzień,  tej REKOMPENSATY to po winy być 4 dni a nie 3 ,
a z tego co jest napisane to dotyczy tylko SEZONÓWKI PREMIUM,więc jak sobie kupisz samą Słowację, sam Szpindlerowy Młyn ,czy sam Szczyrk  to znowu poczujesz go..... tylko że głębiej w pewnym miejscu , bo już wiedziałaś ,wiedziałeś  jak  w porządku potrafi  być TMR.
Wszystkich zniesmaczonych podtekstem przepraszam, ale ta durnota naprawdę boli.
 
 
 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, toppaner napisał:
 
 
 OKOAZJA  by się dać wyyyyyyyyyyyyyyyy-mać.(sorry ,ale trochę już mi nerwy puszczają)
 
 
 
Dodam tylko od siebie że dotyczy z tego co widać jak zamkną granicę za aż trzech dni, bądź dodatkowa rekompensata za covita.
Drobne pytanie, tylko ta rekompensata jaka  ,kiedy i ile? Bo w tym sezonie jest naprawdę git..
Nie wiem ale chyba w TMR-ze pracują durniejsi marketingowcy niż u naszych polityków.
Dodam tylko, że jak za każdy kraj dzień,  tej REKOMPENSATY to po winy być 4 dni a nie 3 ,
a z tego co jest napisane to dotyczy tylko SEZONÓWKI PREMIUM,więc jak sobie kupisz samą Słowację, sam Szpindlerowy Młyn ,czy sam Szczyrk  to znowu poczujesz go..... tylko że głębiej w pewnym miejscu , bo już wiedziałaś ,wiedziałeś  jak  w porządku potrafi  być TMR.
Wszystkich zniesmaczonych podtekstem przepraszam, ale ta durnota naprawdę boli.
 
 
 
 
 
 
 

Dobra ... już przestań narzekać ... wiemy, że Cię wydymali, że nie kupujesz na kolejny sezon, że jesteś wściekły, zdenerwowany ... to wszystko już wiemy ...

Wystarczy tego marudzenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem TMR powoli zaczyna mówić ludzkim głosem, sam z nimi miałem niezłą krucjatę i dołożyłem cegiełkę np. do moltka od 6.06. Miałem kupić sunny, ale chyba mnie przekonali. Poczekam do otwarcia granic i pewnie sezonówkę wykorzystam na 101% do rozpoczęcia grudniowego sezonu.

Andrzej nie narzekaj 329E AT, wieczorne w PL, czasami jakiś Szczyrk w tygodniu, do tego w razie czego Chopok. To świetna oferta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemo_narciarz napisał:

A moim zdaniem TMR powoli zaczyna mówić ludzkim głosem, sam z nimi miałem niezłą krucjatę i dołożyłem cegiełkę np. do moltka od 6.06. Miałem kupić sunny, ale chyba mnie przekonali. Poczekam do otwarcia granic i pewnie sezonówkę wykorzystam na 101% do rozpoczęcia grudniowego sezonu.

Andrzej nie narzekaj 329E AT, wieczorne w PL, czasami jakiś Szczyrk w tygodniu, do tego w razie czego Chopok. To świetna oferta.

Ja mam jako senior premium za 979 pln,więc to dobra cena,gdybym nie czytał Waszych wyklinań na TMR,to bym zaraz kupił,a tak,to poczekam,bo pewnie przedłużą promocję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, moloo napisał:

Dobra ... już przestań narzekać ... wiemy, że Cię wydymali, że nie kupujesz na kolejny sezon, że jesteś wściekły, zdenerwowany ... to wszystko już wiemy ...

Wystarczy tego marudzenia ...

Dużo wiesz jak widać.

Pozdrawiam.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak z tą sezonówką w końcu ???

Dostałem maila, że jest do końca czerwca za 329E, choć na stronie jest info, że do końca maja, ale czas odlicza do końca czerwca ..

Jak chcesz kupić za złotówki to cena jest do końca maja i czas też odmierza do końca maja ...

W koronach też tylko do końca maja ...

Coś ktoś kuma w tym wszystkim ... ???

Edytowane przez moloo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, moloo napisał:

Co mam wiedzieć .... czytam co piszesz, i wiecznie narzekasz ... w tym roku ...

Nie chcesz nie kupuj ... będzie mniej ludzi na stoku ...

Widać że należysz do coraz liczniejszej rzeszy na tym forum,która poucza,upomina i stawia do pionu innych a sama ma sporo problemów.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego i kończę polemikę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, toppaner napisał:

Widać że należysz do coraz liczniejszej rzeszy na tym forum,która poucza,upomina i stawia do pionu innych a sama ma sporo problemów.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego i kończę polemikę.

Pozdrawiam.

Endriu, ogarnij się :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, moloo napisał:

Ceny zostały we wszystkich walutach ... do końca czerwca ...

Dla dzieci podrożało od pierwszej oferty (premium - z 160 na 200 E).

Dla nas za duże ryzyko (2 dorosłe i 3 dziecięce to ok. 5300 zł...), ale za to poszliśmy w letnie (Jasna). Lubimy po górach łazić, to wykorzystamy (o ile idealnie spłaszczona krzywa zachorowań nie spowoduje, że nikt nas nie wpuści nawet w V4....).

Mieliśmy ofertę po 24E za osobę, więc już przy drugim przejeździe kolejką na Chopok zwraca się, a trochę szlaków w rejonie jest.

Pzdr!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,bo nie mogę ogarnąć tej sezonówki.Mam konto,wchodzę  na stronę i wybierając zakup sezonówki premium przez  ośrodek w A czy SK wychodzi mi 229 euro /dla emeryta/ zaś przez Szczyrk 979 zł.Czy będą jakieś komplikacje z aktywacją ,gdy kupię podając Szczyrk,zapłacę w pln a wykorzystam pierwszy raz w czerwcu na Moeltallerze?

 

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Mam pytanie,bo nie mogę ogarnąć tej sezonówki.Mam konto,wchodzę  na stronę i wybierając zakup sezonówki premium przez  ośrodek w A czy SK wychodzi mi 229 euro /dla emeryta/ zaś przez Szczyrk 979 zł.Czy będą jakieś komplikacje z aktywacją ,gdy kupię podając Szczyrk,zapłacę w pln a wykorzystam pierwszy raz w czerwcu na Moeltallerze?

 

Chyba najbezpieczniej zapytać na info@gopass.sk    Poza okresem zalewu korona-reklamacjami odpowiadają dość sprawnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lski@interia.pl napisał:

Mam pytanie,bo nie mogę ogarnąć tej sezonówki.Mam konto,wchodzę  na stronę i wybierając zakup sezonówki premium przez  ośrodek w A czy SK wychodzi mi 229 euro /dla emeryta/ zaś przez Szczyrk 979 zł.Czy będą jakieś komplikacje z aktywacją ,gdy kupię podając Szczyrk,zapłacę w pln a wykorzystam pierwszy raz w czerwcu na Moeltallerze?

 

Zgodnie z informacją sezonówka zakupiona w EUR lub PLN musi być aktywowana w PL, SK lub AT - więc nie powinieneś się martwić. 

Choć jak wszyscy wiedzą co roku są problemy z sezonówkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...