Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

Tak tez odczytałem,że tylko Czechy są wykluczone...

Ale gopassa nigdy nie zrozumiesz, w październiku na 4 osoby, dwie były w infocentrum... Ale spoko porozmawialem sobie z dziewczynami tramwaj mi uciekł 25min i już moglem jechać do góry.

Warto mieć w telefonie fakturę i skipass z kodem kreskowym. Teraz powinni to już lepiej ogarniać, w zeszłym roku ja uczyłem ich na czym gopass polega🤯 w pazdzierniku i listopadzie.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, przemo_narciarz napisał:

Ale gopassa nigdy nie zrozumiesz, w październiku na 4 osoby, dwie były w infocentrum... Ale spoko porozmawialem sobie z dziewczynami tramwaj mi uciekł 25min i już moglem jechać do góry.

Warto mieć w telefonie fakturę i skipass z kodem kreskowym. Teraz powinni to już lepiej ogarniać, w zeszłym roku ja uczyłem ich na czym gopass polega🤯 w pazdzierniku i listopadzie.

Ja ,jeśli kupię,będę pertraktował i aktywował  na Moeltallerze...

 

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tatry Mountain Resorts (TMR) zawarł umowę nabycia spółki 1. Tatranská, właściciela ośrodka narciarskiego Štrbské Pleso w mieście Wysokie Tatry na Słowacji, za nieujawnioną kwotę, podał TMR.

https://www.money.pl/gielda/tmr-nabyl-wlasciciela-osrodka-narciarskiego-strbske-pleso-na-slowacji-6520699223742593a.html

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolejny rok dostaniesz znowu benefity więc w czym masz problem? Jak dla mnie zasady są proste, dostałeś należną ilość benefitów i miałeś określony czas na ich wykorzystanie. Epidemia covid-19 nie jest przecież ich winą. Benefitów nie kupiłeś tylko jest to bonus. W przypadku kupna sezonówki jestem w stanie to zrozumieć, ale w tej sytuacji....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2020 o 11:40, Jusik2002 napisał:

Napisałem do TMR prośbę o wydłużenie ważności karnetów które otrzymałem jako benefity za akcje i odpowiedź przyszła szybko - było 97 dni otwarte i środkowy palec. Na argument że planowałem jechać w kwietniu znowu środkowy palec. Szkoda gadać....

image.thumb.png.a42a24f9e2c5bfaa887d14651a6a92f1.png

Wg ulotki informacyjnej benefity są ważne do 30.10.2020 (powyżej przykład dla benefitów za 25 akcji). Dlaczego chciałeś wydłużać ważność? Na następny sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, francuz napisał:

image.thumb.png.a42a24f9e2c5bfaa887d14651a6a92f1.png

Wg ulotki informacyjnej benefity są ważne do 30.10.2020 (powyżej przykład dla benefitów za 25 akcji). Dlaczego chciałeś wydłużać ważność? Na następny sezon?

Bo wiem że nie pojadę do tego czasu więc przepadną. Kolejne okno wyjazdowe to niestety luty-kwiecień 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta w Szczyrk

Po raz pierwszy w historii polscy narciarze mogą korzystać z sezonowego karnetu narciarskiego zwanego Sprytna Sezonówka również w sezonie letnim. Kluczem do tego przywileju jest kolejna tegoroczna nowość - letnia przedpłata Sprytnej Sezonówki.

https://www.skionline.pl/stacje/sprytni-narciarze-moga-korzystac-z-osrodkow-gorskich-takze-latem,newsy,8086.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2020 o 15:39, JC napisał:

Nowa oferta w Szczyrk

Po raz pierwszy w historii polscy narciarze mogą korzystać z sezonowego karnetu narciarskiego zwanego Sprytna Sezonówka również w sezonie letnim. Kluczem do tego przywileju jest kolejna tegoroczna nowość - letnia przedpłata Sprytnej Sezonówki.

https://www.skionline.pl/stacje/sprytni-narciarze-moga-korzystac-z-osrodkow-gorskich-takze-latem,newsy,8086.html

Oznacza to, że SS sprzedają się mniej wartko niż się TMR spodziewał.

Oznacza to też, że zrobiłem być może dobrze ją kupując, bo ... będę miał pusto na stoku.

Być może, o ile TMR nie wyłączy 70 proc. tras, zaczynając (jak zawsze) od wyłączenia tras trudniejszych, aby narciarzom się w d... nie poprzewracało. A i pewnie jeszcze jedno: kolejki pojadą ... 2 m/s zamiast 5 m/s... To już testowaliśmy... Zawsze jak nie ma tłumu ludzi, to koleje linowe ... spacerują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2020 o 23:15, przemo_narciarz napisał:

Andrzej wyluzuj.

Hej.

Widzę że zaczynasz podpinać się  do klubu "luzmenów".

W dniu 18.06.2020 o 23:15, przemo_narciarz napisał:

To najlepsza oferta tmr ever.

Może i tak.

W dniu 18.06.2020 o 23:15, przemo_narciarz napisał:

Choć dalej nie wiadomo czy warto skorzystać.

I sam na  nią sobie odpowiadasz.

 

A tak poza nawiasem.

Gdy by TMR uczciwie podchodził do klienta z ''sezonką"(czyli dał mu uczciwą gwarancję,warunki w razie "powtórki" sytuacji z tego sezonu) to zapewniam Cię że nie było by tej bajery ,czy wątku gopass a ja już dawno miałbym sezonkę w kieszeni.

 

A tak tak wiem 

daję na luz.😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, moruniek napisał:

Pojawiła się możliwość płatności za sezonówkę w 2 ratach. Dotyczy sezonówek krajowych i premium.

https://www.gopass.sk/PL/homepage/jasna/smart-season-pass

Widzicie gdzieś info do kiedy premium ma 329e? Bo z zaliczką kosztuje już 399 z tego co widzę.

A licznik ma 66dni.... Jak zwykle w tmr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, przemo_narciarz napisał:

Widzicie gdzieś info do kiedy premium ma 329e? Bo z zaliczką kosztuje już 399 z tego co widzę.

A licznik ma 66dni.... Jak zwykle w tmr.

329 Euro miało być do 30 czerwca, w linku poniżej licznik odlicza do tej daty.

https://www.gopass.sk/PL/homepage/jasna/smart-season-pass-global

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To znaczy na Klepki?

 

Klepki to brakuje, stojącym 40 min w kolejkach.

 

Teraz raczej mam blisko do Rzeczki ;)

 

Cytat

ja szczelam skialpinizm 😁

Skitur raczej. Na ekstremy to już za stary jestem. ;)

 

A z TMR radzę uważać, nawet sprzęt skiturowy, kupiony za ich kasę okazał się dziadowski ;)

 

Edytowane przez Spiochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2020 o 20:14, Spiochu napisał:

 

Klepki to brakuje, stojącym 40 min w kolejkach.

 

Nie wierzę, aby na stoku długim na 500 m były takie kolejki.

W zeszłym sezonie, to w Wiśle prawie w ogóle nie było kolejek. W Szczyrku były, ale w "popularnych" dniach - pogoda. Boom trochę osłabł.

Wróżę, że strategia dopieszczania przede wszystkim narciarza incydentalnego (wiem, na nim się najlepiej zarabia) będzie miała lekką zadyszkę. W warunkach kryzysowych (jak zawsze) zostaną zapaleńcy, a coś takiego jak cena karnetu będzie znów miała znaczenie.

Chyba, że przepisy ograniczą przepustowość (np. jedna osoba na krześle), wówczas Szczyrk znów wystawi 145 zł za dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...