Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, jeśli tegoroczna oferta TMR faktycznie zawiera w cenie noclegów również skipass to jest to bardzo dobra opcja. Nocleg można znaleźć (pokój 4 os) już za nieco ponad tyś.zł po przeliczeniu (nocleg+skipass). Jak to się ma do samych karnetów na dzień Tatry Super Ski dla 2+2 prawie 600 zł? Chyba że oferta TMR zawiera jakiś mały "myk"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Miru napisał:

Hmm, jeśli tegoroczna oferta TMR faktycznie zawiera w cenie noclegów również skipass to jest to bardzo dobra opcja. Nocleg można znaleźć (pokój 4 os) już za nieco ponad tyś.zł po przeliczeniu (nocleg+skipass). Jak to się ma do samych karnetów na dzień Tatry Super Ski dla 2+2 prawie 600 zł? Chyba że oferta TMR zawiera jakiś mały "myk"

Nie wiem czy jest sens w porównywaniu tych "stacji"..to są różne propozycje- nie są dla siebie konkurencją ....sprzedadzą i tak co będą chciały i za ile będą chciały a my z podkulonym ogonem zaniesiemy im sałatę bo na naszym rynku są bez konkurencji.... jasne ze będziemy jeździć gdzieś tam też - ale niech pierwszy walnie kamieniem ten kto nie pojedzie wcale na Podchale albo do Szczyrku..

Edytowane przez Lexi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lexi napisał:

Nie wiem czy jest sens w porównywaniu tych "stacji"..to są różne propozycje- nie są dla siebie konkurencją ....sprzedadzą i tak co będą chciały i za ile będą chciały a my z podkulonym ogonem zaniesiemy im sałatę bo na naszym rynku są bez konkurencji.... jasne ze będziemy jeździć gdzieś tam też - ale niech pierwszy walnie kamieniem ten kto nie pojedzie wcale na Podchale albo do Szczyrku..

Nie wybieram się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Niestety gdzieś zapodziałem swój skipass, a chciałbym mieć możliwość kupna wcześniej sobie karnetu, z tego co widzę nie ma opcji żeby mi wysłali nowy, który bym sobie podpiął pod swoje konto. Ktoś wie jak to wygląda? Mogę doładować obecny (mam przypisany do konta) i później mi przeniosą już na miejscu na nowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, surfing napisał:

Tak, w kasie otrzymasz nową kartę, jeżeli do tego czasu nie znajdziesz karty.

*Zgubiłeś kartę GOPASS? Pokaż w ośrodku dowód zakupu, a otrzymasz nową za 2€

A nie będzie prościej odpiąć zgubiona kartę z konta i zakupić karnety z nową karta  ? Przyślą ja do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
2 godziny temu, Michas222k napisał:

W sklepie gopass aktualnie nie można kupić karnetu 3 dniowego na Jasna w terminie od 29.04, są dostępne tylko karnety na 1 dzień z fastpass. W innych ich ośrodkach na Słowacji jest taka opcja. Czy to u nich normalne i czy taka opcja jest dodawana w terminie późniejszym?

Oficjalnie sezon trwa do 23.04 więc na chwilę obecną nie kupisz skipassa po tym terminie, jak otworzą na weekend majowy, o czym pewnie dowiemy się w ostatniej chwili wtedy udostępnią karnety.

Ale widzę, że dzienne są dostępne - nie rozumiem tego szczerze. i to jeszcze z FastPass

Edytowane przez moloo
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...