Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie trzeba do żadnego infocentrum! Jeżeli zakupisz gopass to automatycznie zaraz po płatności kartą kredytową (jak widać chyba nie ma innej opcji... chyba że Twoja karta "coś tegez") dostajesz na e-maila oraz na Twoim koncie pojawi się VOUCHER z kodem paskowym. I TO JEST TWOJA KARTA TYMCZASOWA i nie ma znaczenia czy masz plastik czy papier. Jeżeli na koncie zakupisz cokolwiek masz to natychmiast dostępne. Ja kupowałem na noclegu o 7.45 rano a o 8.15 odbierałem w kasie bilet. Tylko jak masz już tą kartę właściwą to np. na bramkach działa bez konieczności chodzenia do kasy a z papierem musisz!

Dobrze zrozumiałem karta gopass jest wtedy skipasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki limit powinien być do ustawienia w miejscu, gdzie definiujesz parametry karty np. limit dziennych transakcji, limit wypłat w bankomatach itp.

Wpisujesz np. 200 zł, i na taką kwotę możesz dziennie dokonywać płatności przez internet. Domyślnie jest ustawione na 0.

Tak przynajmniej to wygląda w mbanku.

No niestety,nic mi się nie udało wskórać. :frustrating:

Jutro skontaktuję się z moim bankiem,może coś poradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy słyszałem,że to zależy od wielu czynników i niektóre przechodzą,niektóre nie. Może jest ktoś tu na forum,kto mógłby wyjaśnić? :)

Może nie do końca ale mogę trochę rozjaśnić - miła Pani z mojego banku poinformowała mnie, że niektóre sklepy/portale itp. pozwalają na dokonanie płatności przez internet za pomocą karty debetowej, (zależy jak mają skonfigurowany "terminal płatności")jednak tylko niektóre natomiast większość wymaga karty debetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś? Skąd masz takie info?

W kasach wydają takie same karnety więc moim zdaniem powinno działać.

Pewnie warto spróbować - ale czy na stronie gopass widzieliście gdzieś słowo Szczyrk? :smile: Natomiast na forum jest gdzieś wywiad z prezesem TMR na temat inwestycji w Szczyrku w którym stwierdza, że system gopass w tej stacji na razie nie będzie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie warto spróbować - ale czy na stronie gopass widzieliście gdzieś słowo Szczyrk? :smile: Natomiast na forum jest gdzieś wywiad z prezesem TMR na temat inwestycji w Szczyrku w którym stwierdza, że system gopass w tej stacji na razie nie będzie działał.

system (czyli pełna obsługa skipasa przez net) nie, ale karnet to tylko kawałek plastiku z zaczipowanym numerem. Te wydawane teraz w kasie SON mają logo gopass i są na oko bardzo podobne do tych z Chopoka. Ma ktoś skipas SON-u? niech zrobi foto, ja pstrykne 'chopokowy' - porównamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktosiek nie nabijaj sobie licznika zamiast 3 może być jeden wpis:)

Czytatu ze zrozumieniem zapytałem o konkret. W SZCZYRKU JUŻ WYDAJĄ KARTY GOPASS, więc czy sam słowacki "plastk" można użyć zamiast płacić kaucję.

Wszystkie wywiady dotyczą zapewne karnetu gopass całosezonowego lub kilkudniowego. Takie karty kupione w Słowacji, jeszcze w Polsce nie działają. Nie kupisz też przez słowacką stronę skipasa na Szczyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek - przecież piszesz o tym samym - ale co dwa razy powtórzone :biggrin:

nie do końca bo piszesz że ... "i w ifocentrum w ośrodku wydadzą Ci kartę." a wystarczy z Voucherem iść do kasy bo sam wydruk jest już karta GOPASS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to se założe konto na gopass dopiero jak będzie Szczyrk bo jak pojade raz w tym roku do tatrzanskiej lomnicy to będzie dobrze na jeden raz albo wcale to nie ma sensu. Z Rybnika jednak troche za daleko mam do ośrodków TMR (chopok i lomnica) żeby tam często jeździć. Odnośnie łomnicy mam po prostu marzenie żeby pojeździć po najwyżej położonej trasie i o największej różnicy wzniesień no i podobno jednej ze stromszych tras w Słowacji może w tym roku mi się uda a jak nie to potem kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ja z okolic Gliwic mam dalej a jeżdżę na większość weekendów :biggrin:

PS. a "najstromsza" trasa na Słowacji jest na Vratnej! jakieś 130km od Rybnika

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę na większość weekendów
Niestety ale ja aż tak "szalony" nie jestem choć swego czasu dosyć dużo jeździłem do kotliny liptów ale głównie latem. Przecież pisałem że jednej z najstromszych a nie najstromszej ale naj wysokość npm naj różnica wzniesień 1300 m i naj długość 5500 m choć po wybudowaniu lucek na chopoku też jest teraz ponad 5000m

a jeśli chodzi o najstromsze i najdłuższe to tu są nowe rekordy ośrodków narciarskich

http://www.onthesnow.sk/novinky/p/2162/a/593077/nov%C3%A9-rekordy-slovensk%C3%BDch-stred%C3%ADsk--najstrm%C5%A1ie-zjazdovky

http://www.onthesnow.sk/novinky/p/2162/a/593082/nov%C3%A9-rekordy-slovensk%C3%BDch-stred%C3%ADsk--najdlh%C5%A1ie-zjazdovky

Oprócz vratnej uważam że mala lucivna jest też jedną z najstromniejszych tras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa kttosiek mam pytanie... powiedz nam ile dni byłeś na Słowacji (na nartach oczywiście) że z Ciebie taki specjalista się urodził :rolleyes::

Ja byłem może 20, i jeśli nie będę przy okazji tam przejeżdżał to na pewno specjalnie nie pojadę, tymbardziej na Chopok :stupid:. Jest masa lepszych ośrodków od niego.

Ale co z tego ile kto był, chłop chce pomóc postami to niech pomaga i nie ma co się licytować :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa kttosiek mam pytanie... powiedz nam ile dni byłeś na Słowacji (na nartach oczywiście) że z Ciebie taki specjalista się urodził :rolleyes::

Właśnie sobie pomyślałem że nie ma sensu ludziom na posty odpowiadać - wkoło jest pełno ludzi, co mało wiedzą za to mają najwięcej do powiedzenia. :biggrin:

Przez chwilę nawet chciałem coś więcej napisać ale przypomniałem sobie powiedzenie "Z głupim mądralą i dwa słowa za dużo":stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system (czyli pełna obsługa skipasa przez net) nie, ale karnet to tylko kawałek plastiku z zaczipowanym numerem. Te wydawane teraz w kasie SON mają logo gopass i są na oko bardzo podobne do tych z Chopoka. Ma ktoś skipas SON-u? niech zrobi foto, ja pstrykne 'chopokowy' - porównamy.

Mam obie karty.

Różnią się tylko tym, że na rewersie słowackiej jest nadrukowane imię i nazwisko właściciela, a na szczyrkowskiej data kiedy jest ważna i cena.

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zamówiliśmy gopassy, ale raczej do nas nie dotrą przed wyjazdem do Jasnej.

Z info powiedzieli, żeby wydrukować "tymczasowy" gopass i udać się z nim do kasy. Czy ktoś wie, czy przy kasie otrzymamy kartę czy będziemy musieli za każdym razem w bramkach wyciągać ten wydruk? Jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zamówiliśmy gopassy, ale raczej do nas nie dotrą przed wyjazdem do Jasnej.

Z info powiedzieli, żeby wydrukować "tymczasowy" gopass i udać się z nim do kasy. Czy ktoś wie, czy przy kasie otrzymamy kartę czy będziemy musieli za każdym razem w bramkach wyciągać ten wydruk? Jak to wygląda?

Dostanięcie kartę, trzeba będzie jedynie 2 ojro kaucji zapłacić. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Wybieram się na Chopok i raczej nie dojdzie mi GoPass.

Jak to wygląda z zakupionym karnetem? Jak pokaże w kasie papierek i wymienią mi go na karte to będzie to powiązane z moim kontem ? Tj. Skipassy kupione na koncie będą na tej karcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...