Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w Jasnej to nie wiem bo to pierwszy PŚ tam ale w Mariborze kiedy byłem jest mega rozkładany telebim i fajnie się ogląda. Ale na żywca to nie za dużo widać, swoją drogą lepiej brać stojące bo można iść w górę trasy pokąd jest strefa i stać przy bandzie lepsze doświadczenia wizualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zrozumiałe ale ja też mam na razie tymczasową, ponoć plastik ma być za 2 tygodnie u mnie. Jeśli nie wystarczy moja karta to w razie problemów wezmę ze sobą fakturę.

Plastik a wydruk to jest to samo! ale fakturę warto mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
Jedziemy na Chopok w przyszla srode, czyli za 10 dni - rozumiem, ze plastikowy GoPass nie nadejdzie do tego czasu? No i glowne pytanie - czy na jeden GoPass mozna kupic 3 skipassy na trzy rozne osoby? I czy koniecznie trzeba miec GoPass, zeby kupic te tansze bilety? Mam karte rabatowa SphereCard.

To czy przyjdzie to zależy od poczty. Jeżeli nie dojdzie, to możesz użyć tymczasowego, który dostaniesz na maila. Wydrukuj go i podejdź na miejscu do infocentrum, to wydadzą ci tymczasową kartę. Każda osoba ma swój GoPass, więc nie kupisz na jeden skipassów dla 3 osób. Żeby mieć zniżki, trzeba mieć GoPass.

GoPass, to w zasadzie taki SkiPass, więc każdy ma osobny. Plusem tej karty jest, to że jak cokolwiek kupujesz w ośrodkach TMR, to raz, że masz różne zniżki, a dwa to zbierasz pkty, które potem może wymienić na skipasy czy wejścia na baseny itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem wlasnie zamowic na jutro wejsciowke do Tatralandii z centrum zniżek z go pasa i jak robie zamów to w opisie zamówienia nie pojawia się kwotą 12.9E tylko 0...i nie przekierowuje mnie na str.z płatnościami jak w przypadku zamawiania dnia na Chopok:-/ coś mi tu nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda osoba ma swój GoPass, więc nie kupisz na jeden skipassów dla 3 osób. Żeby mieć zniżki, trzeba mieć GoPass.

GoPass, to w zasadzie taki SkiPass, więc każdy ma osobny.

No, ale przy rejestracji konta zachecaja, zeby dopisywac tam rodzine i znajomych.

Kolejna sprawa - nie dalo sie przejsc zamowienia bez zaznaczenia zgody na dostarczanie informacji handlowych. Skandal.

Co prawda pisali, ze mozna to pozniej cofnac, ale co to znaczy pozniej?

No i ta kaucja to 2 EUR, ale jak sie rozwinelo zakladke, to bylo, ze trzeba doplacic kolejne 4 EUR Slowackiej Poczcie za przesylke. :-(

Ale z karty sciagnelo tylko 2 EUR. To o co tu chodzi?

I jak w Jasnej wydadza mi plastikowy skipass na podstawie tego tymczasowego GoPassu to znowu cos ekstra za niego zaplace?

I co oznacza 'NT' przy nazwie skipassu?

Edytowane przez Tytus Atomicus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale przy rejestracji konta zachecaja, zeby dopisywac tam rodzine i znajomych.

Chyba chodzi o to, że możecie zbierać punkty na jedno wspólne konto. Gopassa musi mieć każdy, bo służy on później jako skipass do wejścia na wyciągi.

Kolejna sprawa - nie dalo sie przejsc zamowienia bez zaznaczenia zgody na dostarczanie informacji handlowych. Skandal.

Co prawda pisali, ze mozna to pozniej cofnac, ale co to znaczy pozniej?

To już musisz ich dopytać :smile: Dosyć szybko odpowiadają na maile, nawet jak piszesz po polsku. Jeśli chodzi o to co wysyłają, to tylko maile (przynajmniej na razie). Jak jesteś w ośrodku to o 12 dostaniesz zaproszenie na obiad, a na koniec dnia podsumowanie ile km przejechałeś itp. Co jakiś czas przysyłają info o promocjach, że tam jakies wejścia na basen są tańsze itp.

No i ta kaucja to 2 EUR, ale jak sie rozwinelo zakladke, to bylo, ze trzeba doplacic kolejne 4 EUR Slowackiej Poczcie za przesylke. :-(

Ale z karty sciagnelo tylko 2 EUR. To o co tu chodzi?

Zapłaciłem tylko 2 euro, ale to było 3 lata temu.

I jak w Jasnej wydadza mi plastikowy skipass na podstawie tego tymczasowego GoPassu to znowu cos ekstra za niego zaplace?

Zapłacisz zwrotna kaucję jak za skipass - 2 euro.

I co oznacza 'NT' przy nazwie skipassu?

To nie wiem.

Generalnie nie ma się czego obawiać. Zbierasz sobie te punkciki i co jakiś czas masz darmowy karnet, albo wejście na basen. Żona przejechała 100 km, to już kilka razy dostaliśmy darmową kawę. Ja mam ponad 200, to podobno czeka na mnie obiad, ale nie zdążyłem jeszcze skorzystać. Są jakieś promocje, jak ostatnio karnety po 25e.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam konto gopass dla kilku osób. Miałem tak i później trzeba było wszystko odkręcać ( da się, ale punkty zostają na głównym koncie).

Powinieneś zapłacić tylko 2E.

Tak jeżeli będziesz miał kartkę tymczasową, będziesz musiał zapłacić kaucje za drugi plastik ale przed wyjazdem możesz go oddać i dostaniesz zwrot kasy. Za to będziesz się łapać na internetowe promo coś za coś.

Najlepiej wcześniej zamówić kartę i nie mieć problemów, im dłużej się zastanawiasz tym później dostaniesz kartę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oferta 25 euro na karnet z centrum zniżek działa też w Tatrzańskiej Łomnicy? Przy dodaniu karnetu do koszyka jest informacja: "kupujesz karnet do ośrodke Jasna Nizke Tatry." Opcji zmiany ośrodka nigdzie nie widzę. Nie wiem czy to jest uniwersalny karnet, czy będzie jakieś kuku przy bramce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oferta 25 euro na karnet z centrum zniżek działa też w Tatrzańskiej Łomnicy? Przy dodaniu karnetu do koszyka jest informacja: "kupujesz karnet do ośrodke Jasna Nizke Tatry." Opcji zmiany ośrodka nigdzie nie widzę. Nie wiem czy to jest uniwersalny karnet, czy będzie jakieś kuku przy bramce :)

Na 99% tak, nie slyszalem zeby jakikolwiek skipass byl tylko na jasna. Zawsze jest jasna, lomnica i pleso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwne, bo na głównej jest napisane Jasna Vysoke Tatry. W razie czego z Łomnicy do Jasnej jest tylko 60 km :)

No i w czym problem? Jasna, Vysoke Tatry! czyli Chopok, Łomnica, Strbskie a nawet możesz wymienić na Tatralandię czy Beszanova.

Dla nich ważne jest wpłacenie 25 jurków na konto TMRu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sprytny karnet 2016/2017

Od 01.04.2016 można kupować Sprytny Karnet - Smart Season Pass - Šikovná sezónka obowiązuje w ośrodkach narciarskich

Tatry Wysokie

Tatrzańska Łomnica

Stary Smokowiec

Szczyrbskie Pleso

Tatry Niskie:

Chopok

Płacimy 49Euro i można jeździć na nartach cały kwiecień, a w październiku 2016r. decydujemy czy kupujemy karnet całosezonowy 16/17 za 150EUR

Baseny

Narty i park wodny w ten sam dzień.

Po zakupieniu karnetu narciarskiego za 49EUR zyskujemy możliwość zakupu wstępu na baseny ważnego do 31.05.16 za 49EUR.

Karnet na Baseny ważnego do końca maja 2016r. , natomiast jesienią dopłacamy tylko 20EUR i mamy aqua-karnet na cały sezon16/17.

Tatralandia w zakresie całodziennego biletu wstępu typu „Tropical Packet“

Besenowa w zakresie całodziennego biletu wstępu typu „SEA&FUN Packet

Hitem nowej sezonówki może stać się możliwość korzystania w tym samym dniu również z basenów (w przypadku wykupienia takiej opcji). Dostajemy "darmowy" plan awaryjny w przypadku załamania pogody w ciągu dnia. .

NIEOGRANICZONE szusowanie i relaks w aquaparkach przez cały sezon zimowy w najkorzystniejszej cenie.

Smart Season Pass możesz dopasować do swoich potrzeb.

PONADTO teraz za Smart Season Pass zapłacisz tylko 49 EUR, a resztę dopłacisz przed rozpoczęciem sezonu narciarskiego!

ZE SMART SEASON PASS MOŻESZ KORZYSTAĆ JUŻ OD 01.04.2016!

Oferta obowiązuje do 30.04.2016 r. W tym terminie należy zapłacić zaliczkę w kwocie 49 EUR.

Resztę ceny wybranego Smart Season Passu należy zapłacić w terminie od 01.09.2016 do 31.10.2016 r.

Smart Season Pass obowiązuje w wymienionych ośrodkach narciarskich w terminie od 01.04.2016 do 30.04.2016 r. lub do końca sezonu narciarskiego 2015/2016 oraz od 04.12.2016 do 30.04.2017 r.

Smart Season Pass obowiązuje w wymienionych aquaparkach i podczas wieczornego szusowania w okresie od 01.12.2016 do 30.04.2017 r.

c0c40a1fe06da2500bdec3f131ba5920.jpg

Gopass sezon 2016/17 , Chopok Tatry Słowacja karnet na sezon 2016/17 , Słowacja karnet narciarski , Słowacja karnet całosezonowy z basenami , przedpłata na karnet całosezonowy , sprytny karnet 2017

Edytowane przez surfing
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo fajna opcja, zresztą dokładnie tak samo jak było w zeszłym sezonie. Ale wygląda na to, że dotyczy to tylko ośrodków słowackich. A TMR zapowiadał, że w przyszłym sezonie Gopass ma objąć wszystkie ośrodki prowadzone przez firmę. Sprytny karnet to właściwie przedpłata na Gopass całosezonowy. Czy ktoś się orientuje, czy po wykupieniu tego Smarta po dopłacie w jesieni posiadana karta będzie obejmowała, co tu dużo gadać, Szczyrk? Byłoby to naprawdę super. Hulaj dusza, piekła nie ma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...