Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Sariensis napisał:

Tylko SMR na wieczornych jazdach czynna jest gondola 1,3 jest calkiem fajnie, bez tlumow.

Na wieczorej byłam bodajże 2 razy

Ja przyjechałam o 15.45. i stałam w wielkiej kolejce do gondoli....nie wspomne o tym co było przy kasie, ale mialam kupiony już skipass wiec mnie to ominęło.

Nie było zjazdu żebym nie stała kilka dobrych minut w kolejce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Chrumcia napisał:

Na wieczorej byłam bodajże 2 razy

Ja przyjechałam o 15.45. i stałam w wielkiej kolejce do gondoli....nie wspomne o tym co było przy kasie, ale mialam kupiony już skipass wiec mnie to ominęło.

Nie było zjazdu żebym nie stała kilka dobrych minut w kolejce

Uścislij wypowiedz, jakie to były dni tygodnia i jakie daty.

Edytowane przez andrzej1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moloo napisał:

Na moim koncie GOPASS pokazała się dopłata za jazdę nocną w Szczyrku za 220 zeta. Tak naprawdę mam karnet na Chopok i w sumie ta dopłata by mi pasiła, bo z Bielska jest rzut beretem.

Mam w sumie dwie wątpliwości :

- ktoś był na wieczornej w zeszłym sezonie, jak to wyglądało, czy oprócz tras z zeszłego sezonu będą jakieś nowe ?

- nigdzie nie znalazłem czy ta dopłata tyczy się tylko SMR czy również BSA - ktoś może wie ?

Dzięki za pomoc

Czynna trasa 1 oraz 3. W tym sezonie bez zmian. Oświetlenie całkiem dobre, trasy lepiej przygotowane niż w ciągu dnia(pewnie dlatego, że na nocnych mniej osób). Jazda tylko na SMR.

Ferie: Kolejka do gondolki całkiem spora w godzinach 18-19:30. Czekania od 10 do 20 minut. Od 19:30 do 21 można się ładnie wyjeździć w zasadzie bez kolejek.
Poza feriami: Jazda w zasadzie bez przerwy i czekania w kolejce. 100% zadowolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JC napisał:

Członkowie programu lojalnościowego GOPASS spółki Tatry Mountain Resorts, a.s. (TMR) będą mogli od października tego roku skorzystać z profitów związanych z członkostwem w GOPASS także w austriackich Alpach. We wtorek, 9 października, spółka TMR podpisała umowę o współpracy z Mölltaler Gletcherbahnen Gesellschaft mbH & CO KG, na podstawie której może TMR sprzedawać karnety narciarskie do ośrodka narciarskiego Mölltaler Gletscher i jego siostrzanego ośrodka, Ankogel - Mallnitz, za pośrednictwem swojego internetowego kanału sprzedaży GOPASS. Ponad 1,13 mln klientów ze Słowacji, Czech i Polski zarejestrowanych w programie GOPASS otrzyma specjalne oferty na szusowanie także w Alpach austriackich.

Więcej informacji na ten temat

 

 

Czy możesz mi powiedzieć jak działa klub lojalnościowy i co należy zrobić aby się do niego dostać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
22 godziny temu, moloo napisał:

Mam na koncie Gopass możliwość zakupu jazdy wieczornej w SMR za 220 zeta.

Czy ktoś wie czy to jest jakaś oferta czasowa, czy można ją będzie wykupić w każdym momencie, czy się kończy - kiedy ?

Mam Sezonówkę - tylko na Chopok :) 

Dowiadywałam się dzisiaj, powiedziano mi że można to wykupić tylko do jutra. Ale czy można, nie mając Szczyrku, tego nie wiem. Jeśli jednak oferta się pojawiła, to wynikałoby z tego, że można. W sumie fajna opcja - wypady na Chopok, w dni powszednie wieczorna jazda :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Maria napisał:

Dowiadywałam się dzisiaj, powiedziano mi że można to wykupić tylko do jutra. Ale czy można, nie mając Szczyrku, tego nie wiem. Jeśli jednak oferta się pojawiła, to wynikałoby z tego, że można. W sumie fajna opcja - wypady na Chopok, w dni powszednie wieczorna jazda :) 

Właśnie kupuję - choć pogoda za oknem nie przepowiada jakiejś mega zimy, ale do Szczyrku mam tak blisko, że kilkanaście razy skorzystam - pod warunkiem, że będzie śnieg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w tym roku akcje TMRu na GPW. Konto gopass miałem już wcześniej. W jaki sposób mogę „zarejestrować” swoje akcje na obecnym koncie, żeby odebrać benefity?

edit. i w jaki sposób uzyskać oświadczenie o statusie własności akcji? Mam KM w Santander. Jestem w tym temacie zielony więc będę wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez kojoteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kojoteq napisał:

Kupiłem w tym roku akcje TMRu na GPW. Konto gopass miałem już wcześniej. W jaki sposób mogę „zarejestrować” swoje akcje na obecnym koncie, żeby odebrać benefity?

edit. i w jaki sposób uzyskać oświadczenie o statusie własności akcji? Mam KM w Santander. Jestem w tym temacie zielony więc będę wdzięczny za pomoc.

Dzwonisz do BM Santander, prosisz o "Zaświadczenie o stanie posiadania akcji" - i tu ważne dodajesz - NA DZIEŃ 31.10.2018. Pieczątka i Podpis BM i Maklera musi widnieć na tym piśmie (muszą zrobić Ci skan, tego podpisanego Zaświadzczenia) i załączyć do Bankowości online. Jeżeli wyślą Ci te pismo bez pieczątek  i podpisu, musisz je wydrukować i iść do Twojego oddziału Banku aby go tam podpisali wraz z pieczątką banku. Gdy już to Masz robisz skan lub Zdjecie i na stronie TMR klikasz:  Aplikacja Do Korzystania Z Profitów Akcjonariuszy

http://www.tmr.sk/klub-akcjonariuszy-/

 

wypełniasz po koleji i podczepiasz skan tego pisma, potem dalej i przychodzi Ci info na maila - że do 10 dni roboczych zweryfikują i dodadzą do Twojej Karty Gopass benefity :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...