Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek rozpoczęła się ,,zabawa" z sprzedażą  karnetów  za 9 Euro, 10 tys sztuk poszło dla wtajemniczonych w godzinę mimo braku info dla posiadaczy konta .W sekcji zniżki taki komunikat <Przygotowujemy tę sekcję Już wkrótce będzie dostępna.>

Na zmienionej stronie gopass.sk aktualnie  brak jakiejkolwiek oferty.

Czy dostał ktoś z was maila o rozpoczęciu sprzedaży?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, surfing napisał:

W poniedziałek rozpoczęła się ,,zabawa" z sprzedażą  karnetów  za 9 Euro, 10 tys sztuk poszło dla wtajemniczonych w godzinę mimo braku info dla posiadaczy konta .W sekcji zniżki taki komunikat <Przygotowujemy tę sekcję Już wkrótce będzie dostępna.>

Na zmienionej stronie gopass.sk aktualnie  brak jakiejkolwiek oferty.

Czy dostał ktoś z was maila o rozpoczęciu sprzedaży?

 

A te 9 euro to na dzień? Będzie powtórka z takiej promocji? Są na ich stronie 1-dno dniowe ale tylko w wybrane dni w tygodniu. 

Mam konto i nie miałem żadnej informacji na ten temat :(

Edytowane przez remus74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi cenami to jest ciekawe porównując z poprzednimi latami jest niestety coraz gorzej, kiedyś były promocje czy piatek czy wtorek ta sama cena, kiedyś sezonówka była cały sezon a teraz już z wyłączeniem okresu świątecznego np. Najfajniejsze jest to że na początku karnety na weekend kosztują w grudniu średnio 25 euro, a nie wiadomo jeszcze nawet które trasy będą otwarte, także kto pierwszy ten lepszy i kupujemy skipasy w ciemno, rozkład który kolega wyżej napisał juz nieaktualny poniedziełek 3.12 już 20 euro

Edytowane przez borygo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by już kupić skipass-y na okres poświąteczny ale jak wyjazd nie wypali z jakiegoś powodu to mamy problem. Z tego co wiem zwroty u nich to nie łatwa sztuka.

Planuję wyjazd z 3-ką dzieci a z dzieciakami to różnie bywa. Rozchoruje się któreś i mamy problem.

Z tego co widać to ceny są zmienne i mogą podrożeć w okolicach Świąt czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W styczniu jadę do Szpindla i mam kartę Gopass dla siebie i syna 5 letniego. Jeśli wykupię karnet 5 dniowy dla siebie to automatycznie syn podpięty pod moja kartę będzie jeździł gratis? Dzieci do lat 6 nie płacą jeśli jeździ dorosły.

Czy muszę jakoś zaznaczyć przy zakupie że syn też 5 dni będzie jeździł?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Czy też macie stronę w przygotowaniu jeśli chodzi o zniżki na Słowacji. A może ktoś, coś wie dla posiadaczy sezonówki na Szczyrk czy coś szykują na Chopoku? 

Zniżka na Słowację już była dla posiadaczy sezonowi na Szczyrk, ja mam Polskę i Słowację, jedyna opcja jaka mi została to jazdy wieczorne w Szczyrku, zniżek na Słowację szukaj w Goass Słowacją tam bedą widzoczne opcje i zńizki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem odpowiedź - jakie bezsensowne rozwiązanie 

 

Szanowny Panie,

 

Z informacji jakie uzyskałam – w tej sytuacji należy stworzyć podkonto. Na Pana profilu na www.gopass.pl poprzez zakładkę ‘karty GOPASS’ konieczne jest to, aby stworzył Pan drugie konto na swoje imię oraz nazwisko, a następnie zakupił nową kartę GOPASS. Po tych czynnościach będzie możliwy zakup karnetu na jazdę dzienną na nową kartę.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Spiochu napisał:

Jest jeszcze jeden wyjątek. Sezonówki od akcjonariuszy można przypisać na dowolne nazwisko.  Jazda na takim karnecie będzie w pełni legalna. 

Teoretycznie nie można ich sprzedawać ale przecież możesz kupić ode mnie zdjęcie z Chopoka za pińcet Eur a ja karnet udostępnię Ci za darmo.

Dokładnie, jak masz tyle akcji że przysługują ci dwie sezonówki, drugą możesz przypisać np. żonie - ale na cały sezon, nie ma możliwości przypisania na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstąpię sezonówkę SZCZYRK/CHOPOK + Aquapass

Niestety z uwagi na zmianę pracy, w tym sezonie nie będę miał kiedy odwiedzać ośrodków TMR.

Chętnie odstąpię swoją sezonówkę. Obejmuje ona Szczyrk (w tym COS i BSA) Chopok, Tatrzańska Łomnice, Strbskie Pleso na Słowacji oraz Spindlerovy Mlyn w Czechach. Pozawala też korzystać z aquaprków TMR, również tego samego dnia co narty. Sezonówka jest ważna we wszystkich terminach.

 

Sezonówka zostanie przypisana do Twojej karty gopass z Twoim nazwiskiem. Szczegóły do uzgodnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
30 minut temu, zipp1001 napisał:

tak, jeśli kartę masz powiązaną z kontem na stronie gopass to rejestrują się przejechane kilometry/wjazdy kolejkami...

W Szczyrku jeździłem pod koniec lutego. Wcześniej zarejestrowałem się na gopassie, ale karty nie otrzymałem przed wyjazdem. Karta przyszła po powrocie... Czy na karcie z kasy, dając potwierdzenie zakupu też naliczało?  Przeszukałem całą stronę i nie mogę znaleźć tych przejechanych kilometrów. :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, kemot06 said:

W Szczyrku jeździłem pod koniec lutego. Wcześniej zarejestrowałem się na gopassie, ale karty nie otrzymałem przed wyjazdem. Karta przyszła po powrocie... Czy na karcie z kasy, dając potwierdzenie zakupu też naliczało?  Przeszukałem całą stronę i nie mogę znaleźć tych przejechanych kilometrów. :(  

Obawiam się, że nie. By tak się stało musiałbyś tą kartę zarejestrować (powiązać) ze swoim kontem na stronie gopass. Jeśli jej nie oddałeś to może jest to nadal możliwe. Ale to są tylko moje spekulacje.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 16.12.2018 o 17:23, kemot06 napisał:

Czy gopassie można zobaczyć ilość przejechanych km lub czy planują taką opcję w przyszłości? Jeśli jest coś takiego, gdzie można to sprawdzić?

W Szczyrku Gopass zlicza tylko przejazdy z SMR. Jak przejechałem na COS to już nie miałem liczonych przejazdów z Jaworzyny na Skrzyczne. Szkoda że nie przekazują danych miedzy sobą. :( A sprawdzasz na http://www.gopass.pl/ tylko ostatnio działali z dużym opóźnieniem.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...