Narty - skionline.pl
Jump to content
Guest

Gopass...

Recommended Posts

3 minuty temu, Jusik2002 napisał:

Ale to będzie 49 EUR do tej polskiej sezonowi czy też słowackiej ?

Do słowackiej raczej na pewno, a czy do polskiej to nie wiem. Pewnie podadzą niedługo szczegóły. 

• Like 1

Godzinę temu, pawelb91 napisał:

Do słowackiej raczej na pewno, a czy do polskiej to nie wiem. Pewnie podadzą niedługo szczegóły. 

Info z gopass.sk

W zakładce Kupony Gopass wkrótce pojawi się możliwość dokupienia jazdy przez cały sezon na austriackim lodowcu Mölltaler Gletscher tylko za 49€. Warunkiem jest opłacona Sprytna Sezonówka.

• Like 3

12 godzin temu, Jusik2002 napisał:

Ale to będzie 49 EUR do tej polskiej sezonowi czy też słowackiej ?

199zł dopłata na lodowiec Molltaler Gletscher do  sezonówki Szczyrkowskiej

1115199440_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2019-10-02085401.jpg.ffec37ab398f7c59994d35c73e74e841.jpg

• Like 2

Fajnie że dodali opcję alpejską. Pomyślę nad sezonem 20/21 (sezonówka słowacka + PŚ na Chopoku + opcja austriacka = ciekawa opcja)

A czy ktoś ma informację czy na Ankogel też będzie działać? Bo też wykupione zostało przez TMR.

Edited by pawelb91
  • Like 1

6 godzin temu, pawelb91 napisał:

czy ktoś ma informację czy na Ankogel też będzie działać?

Dopłata dla ośrodków Mölltaler Gletscher i Ankogel - Mallnitz. 

Dopłata w wysokości 49 € do ośrodka Mölltaler Gletscher obowiązuje każdego klienta, który kupił Sprytną Sezonówkę na sezon zimowy 2019/2020 na gopass.sk. Kupon z dopłatą do Sezonówki dostępny jest tylko na gopass.sk po zalogowaniu do konta Gopass w zakładce Kupony Gopass. Skipass można kupić do 30.10.2019 i można z niego korzystać w okresie od 11.10.2019 do 11.5.2020 (włącznie).

• Like 2

Cytat

Zmeny v akcionárskych benefitoch od 1.11.2019:

1) Všetkým akcionárom pridávame využitie akcionárskeho benefitu aj v rakúskych strediskách Molltaler Gletscher & Ankogel Mallnitz

2) VIP a VIP Gold akcionárom pridávame 50% zľavu na vstup na Green v golfových rezortoch GOLF & SKI RESORT OSTRAVICE a GOLF RESORT KASKÁDA v sume 11 500 CZK

3) VIP parkovisko pred Happy Endom na Bielej Púti pre VIP a VIP Gold akcionárov bude k dispozícií pravdepodobne len do 7.3.2020. V prípade výstavby v lokalite Central Jasná sa parkovisko od 8.3.2020 uzatvorí.

Czyli jeździmy na Mollku za free :)

Jeśli ktoś chce się jeszcze załapać, akcje można kupić do 31.10 (ale założenie konta w biurze maklerskim trwa kilka dni).

https://www.tmr.sk/klub-akcjonariuszy-/

Edited by Spiochu

3 godziny temu, Spiochu napisał:

Czyli jeździmy na Mollku za free :)

Jeśli ktoś chce się jeszcze załapać, akcje można kupić do 31.10 (ale założenie konta w biurze maklerskim trwa kilka dni).

https://www.tmr.sk/klub-akcjonariuszy-/

Czy możesz mi powiedzieć gdzie mogę poczytać o aktualnych warunkach benefitów ? Nigdzie nie znalazłem nowych informacji- wszystko na ubiegły rok. Chce właśnie kupić akcje ale muszę się zorientować jak jest z benefitami na ten rok.

Informację wkleiłem. Jest tylko na słowackiej wersji strony:

https://www.tmr.sk/akcionarsky-klub/

Oficjalnych warunków nie zaktualizowali(nigdy im się z tym nie spieszy), ale będzie to co zwykle + Mollek.

41 minut temu, Spiochu napisał:

Informację wkleiłem. Jest tylko na słowackiej wersji strony:

https://www.tmr.sk/akcionarsky-klub/

Oficjalnych warunków nie zaktualizowali(nigdy im się z tym nie spieszy), ale będzie to co zwykle + Mollek.

Czy te karnety z benefitów można wykorzystać we wszystkich ośrodkach TMR ? Z dzieckiem planuje wyjazdy na Chopok  więc taki benefit by mi z nieba spadł :)

Tak. Są ważne na Chopoku, w Szczyrku, Spindlu, Strebskim, Lomnicy i od tego sezonu na Molku. Liczba wejść (dni) zależna od liczby akcji.

Trzeba pamiętać, że te skipassy dla akcjonariuszy w Szczyrku działają tylko na TMR, w COS i BSA w ubiegłym roku nie działały. Napisałem maila do nich jak będzie w tym roku, ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi.

W dniu 29.10.2019 o 07:46, remus74 napisał:

Wiadomo coś więcej na temat nowej aplikacji?

Przeczytaj jeszcze raz treść tej wiadomości. Tam jest wszystko napisane.

45 minut temu, azael napisał:

Przeczytaj jeszcze raz treść tej wiadomości. Tam jest wszystko napisane.

Czyli nie będzie. A była to fajna rzecz jak chciało się podglądnąć to i owo na telefonie.

2 godziny temu, remus74 napisał:

Czyli nie będzie

Z tego samego maila:

Dlaczego nie powstała nowa aplikacja?

Nowa aplikacja to obecnie wyzwanie, którym zajęliśmy się natychmiast po podjęciu decyzji o zakończeniu wspierania tej obecnej. Powinna objąć wszystkie kraje i ośrodki spółki Tatry mountain resorts, a jej elementem powinno być wiele nowych udogodnień związanych z interaktywnym udziałem klienta. Już z powyższego wynika, że chodzi o duży projekt, który chcemy dokładnie przygotować, abyśmy mogli udostępnić użytkownikom GOPASS-u idealne i użyteczne narzędzie do korzystania z obecnych i przyszłych profitów.

Jest promocja na skipass dzienny na Tatrzańską Łomnicę.  Za 1 dniowy skipass cena 9 Euro. Ja będę w Białce przed Świętami  więc skorzystam.

Pozdrawiam

• Like 1
  • Thanks 1

Zwróćcie uwagę, że karnet kilkudniowy, może wyjść drożej niż kupowany osobno, na pojedyncze dni.

Przykład:

Chopok 02.12 karnet 5 dni -  86 Eur

Karnety jednodniowe 4x 9 Eur (Pn-Czw 02-05.12)  + 19Eur (piątek 6.12). Razem 55 Eur

Różnica 31 Eur na korzyść jednodniowych.

Są już polskie flexi ceny skipassów!
W Szczyrkowski Ośrodek Narciarski na początku sezonu do 24.12 jest dostępnych 10 tys. skipassów w cenie 39 zł za dzień przy zakupie prze stronę gopass.pl. Od 25 grudnia robi się drożej, skipass od 96 zł, a od 27 grudnia skipass 1-dniowy od 103 zł.
Natomiast od 7 do 9 stycznia skipass można teraz kupić za 39 zł / dzień!

gopass01-flexi-ceny.jpg

• Like 1

3 godziny temu, Spiochu napisał:

Zwróćcie uwagę, że karnet kilkudniowy, może wyjść drożej niż kupowany osobno, na pojedyncze dni.

Przykład:

Chopok 02.12 karnet 5 dni -  86 Eur

Karnety jednodniowe 4x 9 Eur (Pn-Czw 02-05.12)  + 19Eur (piątek 6.12). Razem 55 Eur

Różnica 31 Eur na korzyść jednodniowych.

To samo jest w Szczyrku w dniach 6-10 stycznia. W związku z tym, że wszyscy w Szczyrku narzekają na jednodniowych turystów, którzy korkują Szczyrk to ten ich nowy system promuje...właśnie takich jednodniowych turystów. Taniej jest przyjeżdżać w pojedyncze dni, niż kupić karnet od razu na 5 dni.

W regulaminie znajduje się punkt:

Cytat

3. Czy mogę kupić promocyjny produkt osobie, która jeszcze nie jest przypisana do mojego konta Gopass?

Tak, to możliwe. Przy kuponie jest opcja „Dodaj kolejnego członka rodziny”. Wystarczy wprowadzić dane konkretnej osoby, żeby mogła ona skorzystać z promocyjnego produktu na podstawie kodu.

Czy dobrze to rozumiem, że mogę sobie kupić dwa karnety po te 39 zł tylko na swoje konto, a potem żona będzie mogła skorzystać z drugiego o ile dodam ją jako członka rodziny? Chciałbym uniknąć niepotrzebnego zakupu na dwa różne konta.

Edited by Przemekc1