Narty - skionline.pl
Jump to content
Guest

Gopass...

Recommended Posts

7 godzin temu, moruniek napisał:

Pojawiła się możliwość płatności za sezonówkę w 2 ratach. Dotyczy sezonówek krajowych i premium.

https://www.gopass.sk/PL/homepage/jasna/smart-season-pass

Widzicie gdzieś info do kiedy premium ma 329e? Bo z zaliczką kosztuje już 399 z tego co widzę.

A licznik ma 66dni.... Jak zwykle w tmr.

Nikt się nie "pucuje", nie pisze.

A ja z ciekawością będę czekał do grudnia ,czy będę łosiem ,czy jeleniem.

A może wygrałem na loterii?

Czas pokaże.

Ja nie czekam do października ani grudnia. Nie kupuję też losu na loterii. W końcu olewam ten cały dziadowski tmr i przechodzę na nowy poziom narciarstwa. :)

• Like 1
  • Haha 1

9 godzin temu, Spiochu napisał:

Ja nie czekam do października ani grudnia. Nie kupuję też losu na loterii. W końcu olewam ten cały dziadowski tmr i przechodzę na nowy poziom narciarstwa. :)

To znaczy na Klepki?

5 godzin temu, Narciarz ze Śląska napisał:

To znaczy na Klepki?

ja szczelam skialpinizm 😁

My olaliśmy Chopok na najbliższy sezon, będziemy obserwować. Za to pojeździmy kolejkami w lecie i pochodzimy po rejonie - letnia sezonka była w fajnej cenie, właściwie w cenie 2 przejazdów... 

Cytat

To znaczy na Klepki?

Klepki to brakuje, stojącym 40 min w kolejkach.

Teraz raczej mam blisko do Rzeczki ;)

Cytat

ja szczelam skialpinizm 😁

Skitur raczej. Na ekstremy to już za stary jestem. ;)

A z TMR radzę uważać, nawet sprzęt skiturowy, kupiony za ich kasę okazał się dziadowski ;)

Edited by Spiochu

W dniu 2.07.2020 o 20:14, Spiochu napisał:

Klepki to brakuje, stojącym 40 min w kolejkach.

Nie wierzę, aby na stoku długim na 500 m były takie kolejki.

W zeszłym sezonie, to w Wiśle prawie w ogóle nie było kolejek. W Szczyrku były, ale w "popularnych" dniach - pogoda. Boom trochę osłabł.

Wróżę, że strategia dopieszczania przede wszystkim narciarza incydentalnego (wiem, na nim się najlepiej zarabia) będzie miała lekką zadyszkę. W warunkach kryzysowych (jak zawsze) zostaną zapaleńcy, a coś takiego jak cena karnetu będzie znów miała znaczenie.

Chyba, że przepisy ograniczą przepustowość (np. jedna osoba na krześle), wówczas Szczyrk znów wystawi 145 zł za dzień...

5 godzin temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Nie wierzę, aby na stoku długim na 500 m były takie kolejki.

W zeszłym sezonie, to w Wiśle prawie w ogóle nie było kolejek. W Szczyrku były, ale w "popularnych" dniach - pogoda. Boom trochę osłabł.

Wróżę, że strategia dopieszczania przede wszystkim narciarza incydentalnego (wiem, na nim się najlepiej zarabia) będzie miała lekką zadyszkę. W warunkach kryzysowych (jak zawsze) zostaną zapaleńcy, a coś takiego jak cena karnetu będzie znów miała znaczenie.

Chyba, że przepisy ograniczą przepustowość (np. jedna osoba na krześle), wówczas Szczyrk znów wystawi 145 zł za dzień...

W Szczyrku trasy są dłuższe niż 500m. Poza tym w TMR zwykle kolejki są w góre i w doł, więc w zasadzie cały czas się w nich stoi. W dół jedynie trochę szybciej się przesuwa.