Narty - skionline.pl
Jump to content

Gopass...

Recommended Posts

5 godzin temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Nie wierzę, aby na stoku długim na 500 m były takie kolejki.

W zeszłym sezonie, to w Wiśle prawie w ogóle nie było kolejek. W Szczyrku były, ale w "popularnych" dniach - pogoda. Boom trochę osłabł.

Wróżę, że strategia dopieszczania przede wszystkim narciarza incydentalnego (wiem, na nim się najlepiej zarabia) będzie miała lekką zadyszkę. W warunkach kryzysowych (jak zawsze) zostaną zapaleńcy, a coś takiego jak cena karnetu będzie znów miała znaczenie.

Chyba, że przepisy ograniczą przepustowość (np. jedna osoba na krześle), wówczas Szczyrk znów wystawi 145 zł za dzień...

W Szczyrku trasy są dłuższe niż 500m. Poza tym w TMR zwykle kolejki są w góre i w doł, więc w zasadzie cały czas się w nich stoi. W dół jedynie trochę szybciej się przesuwa.

• Like 1
  • 4 months later...
  • Replies 831
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeszcze do 15 maja można skorzystać z darmowego przejazdu kolejkami TMR w Szczyrku jeśli posiada się już zakupioną sezonówką 20/21. Rewerem również.

Darek, pięknie wczoraj było w Szczyrku. Ja tez skorzystałem z przedłużonego karnetu. Szkoda, że tylko działa on do piątku 15 maja. Dzisiaj też się wybieram, ale na popołudnie.

Rozbawiają mnie chłopcy coraz bardziej - najpierw z pompą mnie zapraszają na Słowację - że takie dobre wujki są...... No dobra - trzeba mieć poczucie humoru, rozumiem. Dzisiaj przedłużają w Szcz

Posted Images

Nie wiem czy zauważono i czy ja Sobie być może przydżumałem, ale na gopass pojawiła się poszerzona oferta ośrodków austriackich (m.in. Heiligenblut, Inerkrems) a nawet Włochy -3Zinnen. 

Czy to oznacza że na kartę nabiję w domu te ośrodki? To jakaś szersza współpraca? 

• Thanks 1
12 godzin temu, lika napisał:

Nie wiem czy zauważono i czy ja Sobie być może przydżumałem, ale na gopass pojawiła się poszerzona oferta ośrodków austriackich (m.in. Heiligenblut, Inerkrems) a nawet Włochy -3Zinnen. 

Czy to oznacza że na kartę nabiję w domu te ośrodki? To jakaś szersza współpraca? 

Tak, to nowa oferta TMR. Będzie można kupić voucher, który wymienimy na skipass w podanych ośrodkach. Voucher będzie umożliwiał zakup skipassów w niższej cenie!

• Thanks 3
4 godziny temu, JC napisał:

Tak, to nowa oferta TMR. Będzie można kupić voucher, który wymienimy na skipass w podanych ośrodkach. Voucher będzie umożliwiał zakup skipassów w niższej cenie!

Czy to oznacza podejście do przejęcia kolejnych ośrodków przez TMR ? Czy czekają Nas jakieś spore żniżki ?

5 minut temu, Jusik2002 napisał:

Czy to oznacza podejście do przejęcia kolejnych ośrodków przez TMR ? Czy czekają Nas jakieś spore żniżki ?

Nie, to jest model biznesowy. Mają olbrzymią ilość klientów posiadających gopass i dogadali się z innymi ośrodkami

• Like 1
9 godzin temu, JC napisał:

Czyli karty gopass nie nabijemy, dostaniemy jedynie voucher. A czy na flexi ceny będzie można liczyć?

22 godziny temu, lika napisał:

Pisałem do nich. Narazie można tylko kupić skipass na inne ośrodki. Fajnie że można bo jednak ceny lepsze niż w samych ośrodkach.

• Thanks 1