Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Nie wierzę, aby na stoku długim na 500 m były takie kolejki.

W zeszłym sezonie, to w Wiśle prawie w ogóle nie było kolejek. W Szczyrku były, ale w "popularnych" dniach - pogoda. Boom trochę osłabł.

Wróżę, że strategia dopieszczania przede wszystkim narciarza incydentalnego (wiem, na nim się najlepiej zarabia) będzie miała lekką zadyszkę. W warunkach kryzysowych (jak zawsze) zostaną zapaleńcy, a coś takiego jak cena karnetu będzie znów miała znaczenie.

Chyba, że przepisy ograniczą przepustowość (np. jedna osoba na krześle), wówczas Szczyrk znów wystawi 145 zł za dzień...

W Szczyrku trasy są dłuższe niż 500m. Poza tym w TMR zwykle kolejki są w góre i w doł, więc w zasadzie cały czas się w nich stoi. W dół jedynie trochę szybciej się przesuwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Nie wiem czy zauważono i czy ja Sobie być może przydżumałem, ale na gopass pojawiła się poszerzona oferta ośrodków austriackich (m.in. Heiligenblut, Inerkrems) a nawet Włochy -3Zinnen. 

Czy to oznacza że na kartę nabiję w domu te ośrodki? To jakaś szersza współpraca? 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lika napisał:

Nie wiem czy zauważono i czy ja Sobie być może przydżumałem, ale na gopass pojawiła się poszerzona oferta ośrodków austriackich (m.in. Heiligenblut, Inerkrems) a nawet Włochy -3Zinnen. 

Czy to oznacza że na kartę nabiję w domu te ośrodki? To jakaś szersza współpraca? 

Tak, to nowa oferta TMR. Będzie można kupić voucher, który wymienimy na skipass w podanych ośrodkach. Voucher będzie umożliwiał zakup skipassów w niższej cenie!

  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JC napisał:

Tak, to nowa oferta TMR. Będzie można kupić voucher, który wymienimy na skipass w podanych ośrodkach. Voucher będzie umożliwiał zakup skipassów w niższej cenie!

Czy to oznacza podejście do przejęcia kolejnych ośrodków przez TMR ? Czy czekają Nas jakieś spore żniżki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jusik2002 napisał:

Czy to oznacza podejście do przejęcia kolejnych ośrodków przez TMR ? Czy czekają Nas jakieś spore żniżki ?

Nie, to jest model biznesowy. Mają olbrzymią ilość klientów posiadających gopass i dogadali się z innymi ośrodkami

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JC napisał:

Tak, to nowa oferta TMR. Będzie można kupić voucher, który wymienimy na skipass w podanych ośrodkach. Voucher będzie umożliwiał zakup skipassów w niższej cenie!

Czyli karty gopass nie nabijemy, dostaniemy jedynie voucher. A czy na flexi ceny będzie można liczyć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, lika napisał:

Nie wiem czy zauważono i czy ja Sobie być może przydżumałem, ale na gopass pojawiła się poszerzona oferta ośrodków austriackich (m.in. Heiligenblut, Inerkrems) a nawet Włochy -3Zinnen. 

Czy to oznacza że na kartę nabiję w domu te ośrodki? To jakaś szersza współpraca? 

Pisałem do nich. Narazie można tylko kupić skipass na inne ośrodki. Fajnie że można bo jednak ceny lepsze niż w samych ośrodkach.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ja nie posiadałem sprytnej sezówki w sezonie 2020/21, a posiadałem w sezonie 2019/20. Nie dostałem jakiejkolwiek rekompensaty. Teraz wygląda, że produkt który mi zaoferują na sezon 2021/22 spowoduje definitywny z nimi rozbrat. Odstrzelą też duże grono osób jeżdżących np. tylko w Szczyrku, szukających taniej sezonówki.

Kupiłem sezonówki dla siebie i swojej rodziny z grupy Pingwina, i jak do tej pory nie żałuję tej decyzji. Jeżeli potwierdzą się plotki o ich dalszej ekspansji - może być interesująco.    

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, moruniek napisał:

Ja nie posiadałem sprytnej sezówki w sezonie 2020/21, a posiadałem w sezonie 2019/20. Nie dostałem jakiejkolwiek rekompensaty. Teraz wygląda, że produkt który mi zaoferują na sezon 2021/22 spowoduje definitywny z nimi rozbrat. Odstrzelą też duże grono osób jeżdżących np. tylko w Szczyrku, szukających taniej sezonówki.

Kupiłem sezonówki dla siebie i swojej rodziny z grupy Pingwina, i jak do tej pory nie żałuję tej decyzji. Jeżeli potwierdzą się plotki o ich dalszej ekspansji - może być interesująco.    

No nieźle poszaleli. Prawie 2 tys i do dostępne dopiero do jesieni. Żadnej przedpłaty na wiosnę jak to było wcześniej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, moruniek napisał:

Ja nie posiadałem sprytnej sezówki w sezonie 2020/21, a posiadałem w sezonie 2019/20. Nie dostałem jakiejkolwiek rekompensaty. Teraz wygląda, że produkt który mi zaoferują na sezon 2021/22 spowoduje definitywny z nimi rozbrat. Odstrzelą też duże grono osób jeżdżących np. tylko w Szczyrku, szukających taniej sezonówki.

Kupiłem sezonówki dla siebie i swojej rodziny z grupy Pingwina, i jak do tej pory nie żałuję tej decyzji. Jeżeli potwierdzą się plotki o ich dalszej ekspansji - może być interesująco.    

Ja sobie dodaje 2 + 2 i z twojej wypowiedzi mi wychodzi, że Pingwin bierze Pilsko.... Ale to by była świetna informacja....

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jusik2002 napisał:

Ja sobie dodaje 2 + 2 i z twojej wypowiedzi mi wychodzi, że Pingwin bierze Pilsko.... Ale to by była świetna informacja....

śledząc @moruniek posty, też dochodzę do takiej konkluzji. To byłby strzał w dziesiątkę, nie wierzę żeby pakowali się w taki interes bez konkretnego planu. Za dużo wizerunkowo do stracenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
O nartach myśl już wiosną:
 

czwartek, 6 maja 2021

O nartach myśl już wiosną. Masz gopass? Twój karnet obejmuje nowy ośrodek.

 

 

Muttereralm.jpg
Muterreralm - masz to w Twoim gopassie

Po znakomitej pogodowo, ale wcale nie takiej znakomitej dla ośrodków i narciarzy (pandemia i związane z nią ograniczenia, a nawet – wyłączenia), dzieje się trochę na rynku narciarskim.

 

Coś się dzieje pod Pilskiem (bo w końcu musi, to ośrodek ze zbyt dużym potencjałem), ale tu nie znamy konkretów. Za to pojawiły się konkrety na innym polu. Otóż, drogi Narciarzu! Jeśli masz kartę gopass od TMR-u, to wiedz, że TMR kupił nowy ośrodek w Austrii – Muterreralm (Łąka/Hala Mamusi – tak to można mniej więcej przetłumaczyć).

W ten sposób TMR jest już właścicielem 3 austriackich ośrodków:

 

  • lodowca Mölltal (3200 mnpm);
  • prawie-lodowca Akogel (2700 mnpm)
  • oraz mniejszego ośrodka Muttereralm (1900 mnpm).
 
 
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Narciarz ze Śląska napisał:
Jeśli masz kartę gopass od TMR-u, to wiedz, że TMR kupił nowy ośrodek w Austrii – Muterreralm (Łąka/Hala Mamusi – tak to można mniej więcej przetłumaczyć).

Pudło 9_9 - nazwa ośrodka pochodzi od miejscowości Mutters (-er jest sufiksem, przy pomocy którego w języku niemieckim tworzy się nieodmienne przymiotniki od nazw krajów i miejscowości). A nazwa Mutters pochodzi nie od matki, lecz od dawnego rzeczownika "Mutt" czyli 'wzgórze, wzniesienie'. 

1987170847_2021-05-06(2).png.013a7acb46b9bc3a083e5f8a849f0733.png

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...