Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie nie zdecydowalem. Licze na to ze ceny nie wzrosna.

Też ostatecznie się nie zdecydowałem,choć Chopoka polubiłem. :)

Zwłaszcza Kosodrevinę... :wink:

Przed tym sezonem była oferta na całosezonówkę za 250 ojro.

Podstawowy powód to chyba dojazd i chęć bywania w wielu miejscach,a nie tylko w jednym. Ale też więcej czasu chcę poświęcić na skitoury. To nie znaczy,że nie skorzystam z różnych promocji,których zapewne będzie mnóstwo. A jak nadmiernie zatęsknię,to kupię na jeszcze następny sezon. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatecznie się nie zdecydowałem,choć Chopoka polubiłem. :)

Zwłaszcza Kosodrevinę... :wink:

Przed tym sezonem była oferta na całosezonówkę za 250 ojro.

Podstawowy powód to chyba dojazd i chęć bywania w wielu miejscach,a nie tylko w jednym. Ale też więcej czasu chcę poświęcić na skitoury. To nie znaczy,że nie skorzystam z różnych promocji,których zapewne będzie mnóstwo. A jak nadmiernie zatęsknię,to kupię na jeszcze następny sezon. :)

Maciek nie bedzie Twoich relacji to pewnie na trasach bedzie 20% mniej ludzi:) ale szkoda bo fajna ekipa bywala w tym sezonie:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Hej ludziska. Przyszedł ten nie do końca miły moment kiedy należałoby dopłacać do Sikovnej Sezonki (Sprytnego karnetu) 

W związku z tym mam pytanko: czy ktoś już dopłacał? i po ile Wam wchodzi dopłata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było zainwestować:D,zarobek niezły;

http://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=TATRY

i benefity są:D:D

http://www.tmr.sk/benefits/750pl.pdf

Myślę że dalej warto inwestować w tą spółkę;mądrze inwestują i mają klientów cały sezon,nie tylko w zimie (kto był latem w Tatrach to wie)'

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej trzeba dokupić dodatkowo na jazdę wieczorną. 
 

                                 Kasa w ośrodku                

 

Dorośli

Senior
Junior

Dzieci

 

Jazda na nartach po zmroku

15 €

12 €

11 €


Tylko w sezonie wysokim organizowana jest jazda wieczorna. Stok nr 13 Biela Put. Czy się opłaca? Raczej nie. Stok płaski jak naleśnik na patelni, więc jazdy za fajnej to tam nie ma. Chyba że ktoś chce spędzić jeszcze dodatkowy czas wieczorem na stoku z rodziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jasiek napisał:

Dzięki czyli 150 jurków. Nie wiem czy wiecie że jest możliwość obniżenia kosztów do 110! 

Jakie wymogi trzeba spełniać? :D Słyszałem że w tamtym sezonie dopłata była też 110e jak ktoś miał karte EURO26, ale o tym nie wiedziałem. Jeszcze zastanawiam się nad rozszerzeniem o Szpindel bo chciałem kiedyś tam pojezdzić, ale nie znalazłem ciekawych cenowo noclegów dla 1os. a dojazd publiczny tam to "czeski film". Więc jednak Czechy chyba odpuszczę w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...