Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca trzeba być w wieku #Leitnera aby dopłacić 110 zamiast 150. TMR na Słowacji we wszystkich swoich ośrodkach respektuje (jak każdy cywilizowany kraj) legitymacje ISIC oraz ITIC. Legitymacja co prawda kosztuje 79zł ale w cenę wchodzi roczne ubezpieczenie od NNW za granicę z wyjątkiem USA, Kanady i coś tam jeszcze. Dodatkowo można ubezpieczyć od sportów ekstremalnych (freeride) dopłacając 20zł. 

Aaaa i jeszcze jedno, na koncie GOPASSA musicie wpisać numer aktualnej legitymacji a jak to nie pomoże to piszesz emaila lub dzwonisz do nich i po chwili masz aktywny kupon na 110 :D 

PS. Jak ja ich kocham... cały sezon za 475złotych :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawelb91 napisał:

A czy  IYTC (International Youth Travel Card) też przechodzi w TMR na zniżkę? :D 

Nie.

"Bilet „Junior“ przysługuje osobom powyżej 12. roku życia do dnia poprzedzającego dzień ukończenia 18. roku życia oraz posiadaczom kart ISIC, ITIC, EURO26, GO26. Aby skorzystać ze zniżki klient jest obowiązany przedstawić dokument tożsamości (do 15. roku życia legitymację ubezpieczeniową) lub kartę ISIC, ITIC, EURO26, GO26."

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jasiek napisał:

Nie do końca trzeba być w wieku #Leitnera aby dopłacić 110 zamiast 150. TMR na Słowacji we wszystkich swoich ośrodkach respektuje (jak każdy cywilizowany kraj) legitymacje ISIC oraz ITIC. Legitymacja co prawda kosztuje 79zł ale w cenę wchodzi roczne ubezpieczenie od NNW za granicę z wyjątkiem USA, Kanady i coś tam jeszcze. Dodatkowo można ubezpieczyć od sportów ekstremalnych (freeride) dopłacając 20zł. 

Aaaa i jeszcze jedno, na koncie GOPASSA musicie wpisać numer aktualnej legitymacji a jak to nie pomoże to piszesz emaila lub dzwonisz do nich i po chwili masz aktywny kupon na 110 :D 

PS. Jak ja ich kocham... cały sezon za 475złotych :x

Ale ta legitymacja też jest uzależniona od wieku - tylko dla studentów.

A nie dla studentów - jest jakiś myk, żeby zapłacić mniej niż 150 EUR ?

P.S. Jak Ci wyszło 475 PLN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, moloo napisał:

Ale ta legitymacja też jest uzależniona od wieku - tylko dla studentów.

A nie dla studentów - jest jakiś myk, żeby zapłacić mniej niż 150 EUR ?

P.S. Jak Ci wyszło 475 PLN ?

Tyle bank obciążył moją kredytówkę >:( kurs wyszedł 4,32 O.o uczciwy bank! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zapłaciłem kartą - nie ma innej możliwości, ale debetową do konta - nie pobierają opłaty za przewalutowanie jak przy kredytowej, więc wychodzi trochę taniej.

Ale płaciłem w poniedziałek przed samą północą, bałem się, że coś będzie nie tak i przedpłata przepadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Może trochę nie kumaty jestem ale proszę o wyjaśnienie.

Czy da się tak normalnie na stronie gopass obejrzeć jakiś cennik napisany prosto po ludzku? Chodzi mi o to, ile kosztuje np.  miesiąc czy cały sezon na ośrodkach słowackich. Czy muszę zakładać konto, żeby zobaczyć ten cennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanko - nie wiecie dlaczego na swoim koncie Gopass nie mam karnetów promocyjnych za 19,90 EURO.

Mam sezonówkę, ale do mojego konta jest podpięta karta córki i dla niej chciałem kupić karnet za 19,90, ale nie wiem jak - nie widzę ich.

Macie jakiś sposób na to ?

Dzięki

OKI - jest, trzeba trochę pogrzebać i kliknąć na kartę córki - mam tam wszystkie zniżki :)

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2016 o 12:49, moloo napisał:

Cześć, mam pytanko - nie wiecie dlaczego na swoim koncie Gopass nie mam karnetów promocyjnych za 19,90 EURO.

Mam sezonówkę, ale do mojego konta jest podpięta karta córki i dla niej chciałem kupić karnet za 19,90, ale nie wiem jak - nie widzę ich.

Macie jakiś sposób na to ?

Dzięki

OKI - jest, trzeba trochę pogrzebać i kliknąć na kartę córki - mam tam wszystkie zniżki :)

Również mam sezonowy karnet, ale założyłem kartę bratu i podpiąłem pod moje konto i również nie pokazują mi się zniżkowe karnety do kupienia na grudzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pawelb91 napisał:

Również mam sezonowy karnet, ale założyłem kartę bratu i podpiąłem pod moje konto i również nie pokazują mi się zniżkowe karnety do kupienia na grudzień...

Musisz kliknąć na zdjęcie brata, żeby zielony "ptaszek" się na nim pokazał - zniżki powinny być, ale trzeba poczekać kilka dni od załażenia karty, coś tam się musi przetworzyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, moloo napisał:

Musisz kliknąć na zdjęcie brata, żeby zielony "ptaszek" się na nim pokazał - zniżki powinny być, ale trzeba poczekać kilka dni od załażenia karty, coś tam się musi przetworzyć.

 

Tak właśnie robiłem ale do tej pory nie było tam jeszcze nic. Wczoraj pojawiły się karnety po 1 sztuce na Chopok i Vysokie Tatry w cenach 31 i 29e... ale dzisiaj już są te promocyjne po 19,90 i 16,90 :) Całość ponad tydzień trwała aż się pojawiło na kocie gopass. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...