Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Cześć. Zwróciłem się przez stronę Gopass z pytaniem:

" Witam. Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu umiarkowanym (brak lewej ręki) 
Na stronie "http://www.jasna.sk/pl/cenniki/cennik-karnetow-narciarskich/zima-201617" umieszczona jest informacja że: 
"Osoby niepełnosprawne mogą zakupić tańszy bilet narciarski za pośrednictwem  GOPASS E-SHOP zgodnie z warunkami handlowymi GOPASS"  
Niestety nie potrafię w przytoczonych warunkach odszukać informacji w jaki sposób mógłbym uzyskać taką zniżkę na zakup karnetu narciarskiego  poprzez stronę GOPASS E-SHOP.
"

Dzisiaj otrzymałem taką odpowiedź:

aDobrý deň pán,
 
radi by sme sa Vám ospravedlnili, ale požiadavke, ktorá sa týka zakúpenia služby pre držiteľa ZŤP preukazu, nemôžeme vyhovieť.
 
O možnosť, aby si držitelia preukazu ZŤP, mohli v našom e-shope zakúpiť služby za zvýhodnenú cenu, sme mali záujem, zastavila nás však personálna a technická  nemožnosť overenia si preukazov ZŤP on-line. 
Neexistuje centrálny zoznam pre ZŤP, kde by bolo možné, po zadaní verifikačných údajov preukazy ZŤP, overovať a následne, na základe overenia vygenerovať služby so zvýhodnenou cenou, spadajúce do kategórie ZŤP tak, aby si ich mohol zákazník zakúpiť.
 
Zaslanie scanu preukazu ZŤP, žiaľ nie je dostatočným verifikačným dôkazom, nakoľko verifikácia si vyžaduje fotku, prípadne osobné overenie totožnosti.
 
Zakúpiť požadovanú službu máte možnosť priamo na pokladni strediska, pričom predložíte kartu ZŤP. Zľava je automaticky viazaná na držiteľa preukazu. Služba zakúpená na pokladni nie je autentická s našou akciovou ponukou, nakoľko na pokladni sa nedá uplatniť. 
 
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi odpovieme.

Z odpowiedzi zrozumiałem  że problem stanowi weryfikacja on-line uprawnień do zakupu zniżkowego karnetu i poleca mi się udanie do kasy aby tam zweryfikowano moje uprawnienia. 

Może ktoś z forumowiczów przerabiał temat "zniżki dla niepełnosprawnych" i okazywał niezbędne dokumenty ze zdjęciem w kasie jeżeli tak to jakie? 

Czy można powiązać te uprawnienia na stałe z Gopassem po to by móc kupić karnet na stok przez neta ze zniżką a nie biegać za każdym razem do kasy w celu kolejnej weryfikacji uprawnień?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nowa funkcjonalność karty Gopass. Karta może stać się karta kredytową - przedpłaconą.

Zastanawiam się tylko po co? Żeby nie brać innych kart na stok? żeby w kasach płacić Gopassem? a może żeby Tatrabank miał kase na Szczyrk :) ? 

PS.  ...no i fajnie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam ciepłe info:

Dobrý deň pán Janusz

zakúpiť Šikovnú sezónku bude možné od 20.3.2017, kedy Vám budú bližšie informácie zaslané v newsletteri.
S pozdravom a prianím pekného dňa

 

:D 

PS. ciekawe czy będzie opcja ze Szczyrkiem i za ile

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jasiek napisał:

Mam ciepłe info:

Dobrý deň pán Janusz

zakúpiť Šikovnú sezónku bude možné od 20.3.2017, kedy Vám budú bližšie informácie zaslané v newsletteri.
S pozdravom a prianím pekného dňa

 

:D ....

PS. ciekawe czy będzie opcja ze Szczyrkiem i za ile

@Jasiek. A Ty Masz jakieś prywatne dojście do tego typu informacji ?  :) Miałem nadzieję na promocje marzec/kwiecień na jednodniowe skipassy tak jak w ubiegłym roku bo chciałem zakupić dla mojej rodzinki na koniec sezonu na wspólny wyjazd (na razie są tylko baseny) . Ja mam  "sprytnego " i pewnie znowu kupię a jeśli będzie tez szczyrk (pod warunkiem, że nie przegną z ceną) to wiadomo ,że dopłacę :) 

BTW. Po ostatnich postach nt. warunków na Chopoku chyba pojadę znowu w najbliższy weekend.... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bolec napisał:

@Jasiek. A Ty Masz jakieś prywatne dojście do tego typu informacji ?  :) Miałem nadzieję na promocje marzec/kwiecień na jednodniowe skipassy tak jak w ubiegłym roku bo chciałem zakupić dla mojej rodzinki na koniec sezonu na wspólny wyjazd (na razie są tylko baseny) . Ja mam  "sprytnego " i pewnie znowu kupię a jeśli będzie tez szczyrk (pod warunkiem, że nie przegną z ceną) to wiadomo ,że dopłacę :) 

Napisałem do słowaków w powyższym temacie i mi odpisali dzisiaj, że karnety zniżkowe mają być dostępne w drugiej połowie marca.

Przesyłam to info dla wszystkich zainteresowanych :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież piszę że od 20... ? a to nie druga połowa? :) 

PS. jeżdżę tam 8 sezon a więc nie muszę pisać bo miłe dziewczyny z Jasnej piszą mi co i jak 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jasiek napisał:

No przecież piszę że od 20... ? a to nie druga połowa? :) 

PS. jeżdżę tam 8 sezon a więc nie muszę pisać bo miłe dziewczyny z Jasnej piszą mi co i jak 

ale Twoja ciepła informacja odnosiła się do "sprytnego" a ja pisałem o zniżkowych jednodniowych karnetach dla nieposiadających sezonówki z myślą o reszcie mojej rodziny :) Co do miłych dziewczyn z Jasnej to mogę potwierdzić , że jest ich tam wiele ale do mnie jeszcze nie piszą :) )))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć,

Mam pytanko odnośnie "sprytnej" - czy jak zrobię przedpłatę, a okaże się, że nie będę mógł jeździć w przyszłym sezonie to mogę ją przepisać na kogoś innego ?

Kiedy to mogę zrobić - po opłaceniu 49 EUR a jeszcze przed dopłatą - osoba, na która przepiszę sama sobie dopłaci czy po opłaceniu całości czyli 199 EURO ?

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jasiek napisał:

Z w miarę pewnych źródeł, dostałem info że dopłata na Skrzyczne będzie działała tylko w ośrodku TMRu :(

Jaka dopłata na Skrzyczne - przecież nie ma czegoś takiego ?

Jest dopłata do inwestycji TMR czyli starego SON-u.

Skrzyczne nigdy nie wchodziło w karnet ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, moloo napisał:

Skrzyczne nigdy nie wchodziło w karnet ...

Jak kupiłeś karnet na SON to mogłeś jeździć i na SON i na COS.

I zastanawialiśmy się z kolegami czy dopłacając Szczyrk na "sezonówce" będzie obejmował też oba.

Ale z tego co mi odpisała, to w 99% nie. Tylko Małe czyli TMR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jasiek napisał:

Jak kupiłeś karnet na SON to mogłeś jeździć i na SON i na COS.

I zastanawialiśmy się z kolegami czy dopłacając Szczyrk na "sezonówce" będzie obejmował też oba.

Ale z tego co mi odpisała, to w 99% nie. Tylko Małe czyli TMR.

Tak było dotychczas, ale tak już nie będzie - z tego co wyczytałem - nie pamiętam gdzie - TMR nie dogadał się z COS - na pewno na sezon 2017 / 2018.

A potem nie wiadomo co będzie ... może się dogadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma wiedzę w tym temacie:

 

A w przyszłym sezonie jak kupisz 1 dzień to będzie działać w COS i SON ,czy już się rozwiedli?

A w tym roku jak ktoś miał sezonówkę z Cos-u  to działała w SON-e i odwrotnie?

Bo jeżeli karnety 1 dniowe na 2017-2018 będą działać na SON i COS,a sezonóka z COS-u też będzie chodzić w SON-ie to ,jest materiał na nowe odcinki Alternatywy 4,bądź Zmienników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2017 o 13:27, moloo napisał:

Cześć,

Mam pytanko odnośnie "sprytnej" - czy jak zrobię przedpłatę, a okaże się, że nie będę mógł jeździć w przyszłym sezonie to mogę ją przepisać na kogoś innego ?

Kiedy to mogę zrobić - po opłaceniu 49 EUR a jeszcze przed dopłatą - osoba, na która przepiszę sama sobie dopłaci czy po opłaceniu całości czyli 199 EURO ?

Dzięki za info.

Chciałem ponowić moje pytanie - wie ktoś, jak nie to też proszę o info, będę szukał gdzie indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz jej tak sobie przekazać innej osobie.

Z tego co się orientuję to tylko udokumentowana niesprawność (lekarskie, poświadczone notarialnie i przetłumaczone u przysięgłego) pozwala na przepisanie sezonówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czekam już ponad tydzień na kartę Gopass a wyjazd mam we wtorek na 2 dni .  Jest opcja odebrać kartę na miejscu w Łomnicy?? Może  trzeba coś wydrukować w neta i pokazać w kasie ??  Konto założyłem już dosyć dawno wiec mogę skorzystać w promocyjnych skipassów.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pro-q3drag napisał:

witam

czekam już ponad tydzień na kartę Gopass a wyjazd mam we wtorek na 2 dni .  Jest opcja odebrać kartę na miejscu w Łomnicy?? Może  trzeba coś wydrukować w neta i pokazać w kasie ??  Konto założyłem już dosyć dawno wiec mogę skorzystać w promocyjnych skipassów.

Jak kupisz jakiś karnet w gopassie to można go wykorzystać na miejscu drukując tymczasową kartę gopass. Po zakupie powinno przyjść na email lub gdzieś w opcjach na koncie gopass. Na jej podstawie wydadzą normalną kartę w kasie z zakupionym skipassem.

Edytowane przez pawelb91
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...