Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gopass - wszystkie informacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, zaruski napisał:

Od poniedziałku Łomnica ma chodzić tylko w weekendy. Dzisiaj trasy tylko do startu.

hmm szkoda bo tygodniu ma być ochłodzenie  i miałem ochotę zaliczyć łomnickie sedlo first time. A jak wyglądu sytuacja ze Strebskim plesem i Chopokiem . Otwarte w tyg ktos cos wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.04.2017 o 19:19, romek_l napisał:

Mam pytanie: jeśli skorzystam teraz z oferty SMART SEASON PASS i kupię ją za 990 CZK (daje możliwość jazdy bez ograniczeń do końca sezonu), to czy następne 4 000 CZK jestem zmuszony zapłacić? W jaki sposób następuje ta kolejna płatność?

Sam sobie odpowiem xD
Nie ma obowiązku zapłaty kolejnych 4 000 CZK. Płaci się teraz 990 CZK, a później decyduje czy zapłacić resztę.
W związku z tym... jadę do SM jutro. Ciekawe czy zdążę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2017 o 10:43, lski@interia.pl napisał:

Byłem wczoraj w okolicach Szczyrbskiego nienarciarsko i cały czas padał śnieg,więc można się spodziewać zdecydowanej poprawy warunków.

Niestety po tych jednodniowych opadach, śniegu (w SM napadało co najmniej 10 cm - zdjęcia nr 1 i 2) przez cały wieczór i pół nocy padał deszcz, który mocno nadwyrężył trasy.
Ale dało się jeszcze bardzo dobrze pojeździć (zdjęcie nr 3) :)

 

sm_day_01-1.jpg

sm_day_01-2.jpg

sm_day_02-1.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tytus Atomicus napisał:

 

Jak to jest? Jak dopłacę te 150 EUR do sezonówki na jesieni, to będę mógł jeździć do końca sezonu 2017/18?

Dokładnie tak, czyli do kwietnia 2018

A jak nie dopłacę, to znowu będę mógł przedpłacić na przełomie marca/kwietnia te 49 EUR na kolejny sezon, czy ta opcja będzie zablokowana?

Jak nie dopłacisz to nie pojeździsz w przyszłym sezonie 2017/2018. Resztę mogę Ci wyjaśnić na priv :) 

Edytowane przez bolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, bolec said:

Jak to jest? Jak dopłacę te 150 EUR do sezonówki na jesieni, to będę mógł jeździć do końca sezonu 2017/18?

Dokładnie tak, czyli do kwietnia 2018

A jak nie dopłacę, to znowu będę mógł przedpłacić na przełomie marca/kwietnia te 49 EUR na kolejny sezon, czy ta opcja będzie zablokowana?

Jak nie dopłacisz to nie pojeździsz w przyszłym sezonie 2017/2018. Resztę mogę Ci wyjaśnić na priv :) 

No, ale jak będę chciał potem przedłużyć sezonówkę na 2018/19 to za kwiecień 2018 będę musiał zapłacić podwójnie.

A ja na Chopok to raczej na wiosnę się wybieram.

Więc różnica w cenie na sezon to 200 EUR vs 50 EUR. Pytanie tylko, czy jeśli na jesieni nie dopłacę tych 150 EUR, to czy za rok na wiosnę rzeczywiście będę mógł  znowu zapłacić tylko 50 EUR za jazdę wiosenną, czy ta opcja bedzie zablokowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tytus Atomicus napisał:

Pytanie tylko, czy jeśli na jesieni nie dopłacę tych 150 EUR, to czy za rok na wiosnę rzeczywiście będę mógł  znowu zapłacić tylko 50 EUR za jazdę wiosenną, czy ta opcja bedzie zablokowana?

Dopłata jest twoim przywilejem, nie ma kar za niewykupienie jesienią jazdy na sezon 2017/18, będziesz mógł dokupić wiosenną przedpłatę w 2018r  jeżeli TMR ponowi ofertę na sezon 18/19 - bo nigdzie nie jest napisane że sprytny karnet będzie powtórzony na tych samych zasadach w sezonie 2018/19

2 godziny temu, Tytus Atomicus napisał:

Czy jak sie ma sezonówkę, to za jazdę w Wysokich Tatrach (Szczyrbskie Pleso, Smokowiec, Łomnica/ coś się dopłaca?

Chopok i Tatry jeździsz na jednym karnecie bez dopłaty. Tatry warunki narciarskie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tytus Atomicus napisał:

O,  teraz zaatakowali mnie Spytną Wypożyczką. 20 EUR za korzystanie w wypożyczalni ('najnowszy sprzęt', jak twierdzą) przez cały sezon?

Ktoś korzystał z tego?

Czytaj ze zrozumieniem! + dopłata na jesień 170! czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     Nie orientuje się ktoś (może Jacek C.), czy TMR nie przewiduje promocyjnych sezonówek na Szczyrk (podobną do sprytnej sezonówki za 49 E + 150 E ) ? Niby można dopłacić jeszcze 50 E i jeździć też w Szczyrku, ale jakoś nie po drodze mi na Chopok, ani do Tatrzańskiej Łomnicy, i nie "swędzi" mnie 50 E. Sezonówka w tym sezonie kosztowała 1190 zł (ok. 275 E).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, piter100 napisał:

Jest jeszcze taka opcja:

40 akcji TMR w portfelu to 12 dni jazdy na nartach lub pobytów na basenie, czyli dla mnie wartość karnetu sezonowego, bo więcej dni nie przejeździłem w tym sezonie mając sprytny karnet.

Bonus roczny blisko 20%( wartości sprytnego karnetu) za zainwestowanie ok. 5000zł wydaje się bardzo atrakcyjny.

Rozumiem że akcje trzeba posiadać przed 31.10.2017.

Czy mając 80 akcji mogę podzielić bonus na mnie i osobę przyporządkowaną do mojego konta, tj  2 x 12 wejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, hupon napisał:

czy TMR nie przewiduje promocyjnych sezonówek na Szczyrk

Sezonówka w tym sezonie kosztowała 1190 zł (ok. 275 E).

TMR nie przewiduje promocyjnych sezonówek tylko na Szczyrk i raczej będzie drożej tj ok 300 E za sezon w Szczyrku , w tym wypadku najtańsza opcją będzie sprytny karnet na Chopok Tatry i Szczyrk  za 250 E.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu zachowujecie jak by Polska to był pempek świata! Specjalne karnety dla Polaków najlepiej za darmo! Zachowujecie się jak nadrasa! Ja pier....

Cieszcie się że TMR zrobi nam super stację narciarską. A zawsze możecie do Białki tam jest Best... Ponoć

PS. Chcesz to kupuj a jak nie to...

PS2. Sory ale moje nerwy mają ograniczoną wytrzymałość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Gopass - wszystkie informacje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...