Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Które buty?


zlotyck

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie Salomona nie ma tego buta na sezon 2014/15

Jest za to tu http://www.skionline.pl/sprzet/buty-narciarskie,12-13,salomon,impact-100-cs,3807.html inna kolorystyka, ale to chyba ten but. Sezon tłumaczy cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też mam pytanie o te buciki http://chlebek.shoper.pl/pl/p/Buty-narciarskie-Salomon-Impact-Sport-2015-BN46/8586 ale własnie nie ma ich w katalogu salomona na ten sezon ani inny cenna bardzo mi odpowiada miałem ja na nodze i wydają się ok ale waham się ze własnie są robione dla sieciowych sklepów to czy będą odbiegać klasa od butów z katalogu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je miałem w domu przez tydzień prawie i powiem Ci szczerze ze przemierzając je w sklepie też mi się wydawało wszystko ok ale po chodzeniu w tym bucie okazało się że lewy jest idealny wygodny i wogole a prawy zupełnie jak bym miał innego buta na nodze cała noga mi w nim latala i ogólnie czułem dyskomfort. Ale może tylko ja trafiłem na lewą parę jakąś. Ale buty oddałem już i szukam dalej czegoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to będzie flex 100 czy 120 to jeszcze zależy od producenta, ale generalnie wielkiej różnicy w komforcie nie odczujesz jeśli jakąkolwiek odczujesz w ogóle. Każda stopa, łydka jest inaczej zbudowana, a i każdy model buta nawet tego samego producenta też ma różną budowę, profilowanie i tu musisz niestety przymierzyć wiele różnych butów, żeby akurat znaleźć coś idealnego dla siebie. A to, że komuś jest wygodnie np. w Salomonach czy Atomicach, to nie znaczy, że Tobie też będzie, bo np. do Twojej stopy bardziej będą pasowały Nordici czy Fischery. Przede wszystkim na początku określ szerokość stopy, bo jeśli masz wąską, to celuj w buty o szerokości 100mm, bo w takim np. 104 będziesz miał luz. Jak już będziesz wiedział ten parametr, to sprawdź w necie które modele mają odpowiednią dla Ciebie szerokość i zapomnij o tych, które nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to będzie flex 100 czy 120 to jeszcze zależy od producenta, ale generalnie wielkiej różnicy w komforcie nie odczujesz jeśli jakąkolwiek odczujesz w ogóle. Każda stopa, łydka jest inaczej zbudowana, a i każdy model buta nawet tego samego producenta też ma różną budowę, profilowanie i tu musisz niestety przymierzyć wiele różnych butów, żeby akurat znaleźć coś idealnego dla siebie. A to, że komuś jest wygodnie np. w Salomonach czy Atomicach, to nie znaczy, że Tobie też będzie, bo np. do Twojej stopy bardziej będą pasowały Nordici czy Fischery. Przede wszystkim na początku określ szerokość stopy, bo jeśli masz wąską, to celuj w buty o szerokości 100mm, bo w takim np. 104 będziesz miał luz. Jak już będziesz wiedział ten parametr, to sprawdź w necie które modele mają odpowiednią dla Ciebie szerokość i zapomnij o tych, które nie pasują.

Właśnie, na pytanie "który but" lepszy trzeba odpowiedzieć sobie samemu, poświęcając czas na mierzenie i określenie swoich umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...