Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Najdłuższy gigant świata w Nassfeld


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Z fotki wynika, że na trasie było sporo śniegu (?).

To faktycznie doświadczenie dawało efekty, na karku - za JC prawie 70 na karku :eek: brawo, szczególnie za kondycję.

No a Bojan z prawie 60 zjechał z przewagą na pudle od 2 do prawie 4 min. :eek::eek:

Nie mieliście tak jakiś "myków - trików" przy wyciągach ? :biggrin::wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC serdecznie Ci gratuluję i zazdroszczę!!! Miałeś możliwość pościgać się z moim idolem z lat młodzieńczych. Miałeś za kolegę i rywala Bojana Krizaja. Wicemistrz Świata w slalomie i wielokrotny zwycięzca zawodów Pucharu Świata, mała kryształowa kula i wiele innych osiągnięć. Co tam BMW. Takie auto może mieć każdy (gotówka,raty,leasing). A ilu ludzi może pochwalić się , że rywalizowało z takimi narciarskimi tuzami? BRAWO!!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że nagrodą jest sam fakt dokonania czegoś takiego i szacunek forumowiczów :)

Podoba mi się to, co robisz - co roku jakieś nowe wyzwanie. Powiem szczerze, że zeszłoroczny start na biegówkach wywarł na mnie większe wrażenie. Oczywiście gratuluje sukcesu w najdłuższym gigancie świata!!!! :) :) :) Ale te biegówki w zeszłym roku to chyba jest juz nie do pobicia. No chyba, że ... Tour de Ski dla dziennikarzy i Alpe Cermis :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższy gigant świata w Nassfeld

A ja myślę, że nagrodą jest sam fakt dokonania czegoś takiego i szacunek forumowiczów :)

Podoba mi się to, co robisz - co roku jakieś nowe wyzwanie. Powiem szczerze, że zeszłoroczny start na biegówkach wywarł na mnie większe wrażenie. Oczywiście gratuluje sukcesu w najdłuższym gigancie świata!!!! :) :) :) Ale te biegówki w zeszłym roku to chyba jest juz nie do pobicia. No chyba, że ... Tour de Ski dla dziennikarzy i Alpe Cermis :D

Mam jeszcze coś w zapasie :). Planuję w przyszłym sezonie zimowym przejechać maraton na łyżwach. Dystans... 200km!

Mam nadzieję, że mi się uda przygotować. Jedyny problem, mały mam nadzieję, to zorganizowanie panczenów.

A w tym roku jeszcze w planach: długi gigant ;) i ponownie Sella Ronda, ale tym razem nie na nartach tylko na rowerze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...