Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JC

Najdłuższy gigant świata w Nassfeld

Recommended Posts

... i załapałem się na pudło :).

Oficjalny czas 55.05:9. Niestety na mecie okazało się, że z BMW nici - byłem zbyt szybki ;)... albo Austriacy za wolni :).

e83bbd3f267bfa92c4cc2665ee23989d.jpg

87f7f8ddba4cf39bff6841ea17065552.jpg

• Like 10

Gratulacje!

Mam nadzieję,że złapiesz bakcyla ekstra długich gigantów i na Der Weisse Ring,Helmissimo czy Gardenissimę zmontujemy jakąś drużynę Skionline...

Napiszę tyle - gigantki masters zamówione :)

Z fotki wynika, że na trasie było sporo śniegu (?).

To faktycznie doświadczenie dawało efekty, na karku - za JC prawie 70 na karku :eek: brawo, szczególnie za kondycję.

No a Bojan z prawie 60 zjechał z przewagą na pudle od 2 do prawie 4 min. :eek::eek:

Nie mieliście tak jakiś "myków - trików" przy wyciągach ? :biggrin::wink:

• Like 1

JC serdecznie Ci gratuluję i zazdroszczę!!! Miałeś możliwość pościgać się z moim idolem z lat młodzieńczych. Miałeś za kolegę i rywala Bojana Krizaja. Wicemistrz Świata w slalomie i wielokrotny zwycięzca zawodów Pucharu Świata, mała kryształowa kula i wiele innych osiągnięć. Co tam BMW. Takie auto może mieć każdy (gotówka,raty,leasing). A ilu ludzi może pochwalić się , że rywalizowało z takimi narciarskimi tuzami? BRAWO!!!

• Like 2

Wielkie, wielkie Gratki, To jest JAZDA, też bym nie brał BMW, zbyt skromna nagroda no może Bentley by mógł zadowolić.:happy:

Wyczyn sam w sobie.

Pzd be-ja:

A ja myślę, że nagrodą jest sam fakt dokonania czegoś takiego i szacunek forumowiczów :)

Podoba mi się to, co robisz - co roku jakieś nowe wyzwanie. Powiem szczerze, że zeszłoroczny start na biegówkach wywarł na mnie większe wrażenie. Oczywiście gratuluje sukcesu w najdłuższym gigancie świata!!!! :) :) :) Ale te biegówki w zeszłym roku to chyba jest juz nie do pobicia. No chyba, że ... Tour de Ski dla dziennikarzy i Alpe Cermis :D

• Like 1

A ja myślę, że nagrodą jest sam fakt dokonania czegoś takiego i szacunek forumowiczów :)

Podoba mi się to, co robisz - co roku jakieś nowe wyzwanie. Powiem szczerze, że zeszłoroczny start na biegówkach wywarł na mnie większe wrażenie. Oczywiście gratuluje sukcesu w najdłuższym gigancie świata!!!! :) :) :) Ale te biegówki w zeszłym roku to chyba jest juz nie do pobicia. No chyba, że ... Tour de Ski dla dziennikarzy i Alpe Cermis :D

Mam jeszcze coś w zapasie :). Planuję w przyszłym sezonie zimowym przejechać maraton na łyżwach. Dystans... 200km!

Mam nadzieję, że mi się uda przygotować. Jedyny problem, mały mam nadzieję, to zorganizowanie panczenów.

A w tym roku jeszcze w planach: długi gigant ;) i ponownie Sella Ronda, ale tym razem nie na nartach tylko na rowerze.

• Like 3

Zobaczcie kto wygrał nie tylko wiekowo,tuż za JC chop 20 lat starszy :smile:

Pozazdrościć formy

A JC też już młody nie jest :tongue:

E tam.

Starzeją się tylko nasze dzieci ( i żony ) a my ciągle młodzi.

Gratulacje

Edited by Dan-D
  • Like 1