Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Korbielów 2015


gregor_g4

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem dopisać, że czarnym szlakiem :P. Zjazd tak samo z tym że po "rynnie" na łuku gdzie czarny idzie na wprost, odbicie na prawo nartostradą (stokówką) potem łączysz się znowu z czarnym w tym miejscu co jest odbicie nowego szlaku na Halę Lipowską.

Chyba wiem o czym mówisz - szlak idzie prosto przez las,a "droga" skręca w prawo. :rolleyes::

Później przejście przez mostek i parking. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej , no to ja się też pochwalę , że zaliczyłem pierwszą prawdziwą turę:wink: w moim życiu:smile:

Z czteroosobową ekipę byliśmy dzisiaj na Rysiance .Szliśmy z właśnie ze Złatnej Huta przez przełęcz Bory Orawskie , dalej Trzy Kopce do schroniska na Hali Rysianka .Ogólnie warunki trudne - twardo , lodowo . Mieliśmy nadzieję , że coś w nocy dopada a tu du.....a:frown:: . Co prawda na nartach dało się wystartować z samego parkingu ( 8 rano ) , ale cały czas szło się po bardzo zmrożonym lub lodowym podkładzie . Na górze byliśmy ok. 12-tej , gdzie mgła ograniczała widoczność na ok. 20-30 metrów , godzinka popasu w schronisku i powrót/zjazd czarnym szlakiem do Huty .Ogólnie jestem zadowolony , bo to mój skiturowy debiut , ale warun w górach na razie ciężki . Jak zjeżdżaliśmy zaczęło trochę pruszyć , ale żeby było fajnie to musi co najmniej ze 20-30 cm śniegu spaść.

Ps

aha , chyba złapałem bakcyla i za tydzień prawdopodobnie Salatyn:smile:

Edytowane przez aklim
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę, że na forum skiutorwym pojawiło się info od Rafała domyślam sie, że to kumpel :P:)

Aklim wkręcaj się wkręcaj! oby więcej takich :) to i milej będzie i sprzęt skiturowy może potanieje :D

tak , dokładnie to TEN Rafał :smile:

trasy nie porzucam , ale pewnie już rzadziej będę się wciągał wyciągami do góry:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam to czasami ciężko się odezwać, bo dla większości zjazdy poniżej S3 to jak po bułki do sklepu... obudziłbyś takiego w środku nocy na przełęczy i powiedział skocz po bułki, ten wpiąłby buta w inserty czołówka na głowie i półprzytomny sruuuu w dół żlebem bez problemu :)

Ja się jaram zjazdami S2 bo dają dużo satysfakcji, czasami emocji, natomiast robi się to dla mnie już "normalne", a dla nich to jest klasyk, więc takie relacje jak tutaj czasami wrzucam (Salatyn, czy wcześniejsze z Zawratu, Karbu, Świnnickiej, Koziego) nie mają sensu bo tam to ludzie robią na codzień i byłby wysyp takich relacji :). A tutaj gdzie większość narciarzy jest stokowych (po skiturowemu boiskowych :P) to bądź co bądź jakieś emocje wzbudzają :P

Pozdrawiam

Tomek

  • Like 3
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybieram się niebawem do Korbielowa i zamierzam kupić karnet kilkudniowy.

I tu mam pytanie do szanownych forumowiczów: czy w Korbielowie obowiązuje jeden karnet na wszystkie wyciągi czy też jeden jest na Pilsko a oddzielny na Babę. O Cypiska nie pytam.

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś pomysły na inne fajne górki w okolicy Korbielowa?

Gruniky Sihelne - tuz za granicą. Łatwy,dość szeroki stok i nie drogi.Można płacić w PLN. :)

A jak chcesz czegoś bardziej konkretnego,to może Rohace - ok 50 km od Korbielowa,albo dalej Chopok - największa i najlepsza stacja w okolicy.

Tu masz trochę fotek i moją relację:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/19832-Ch%C5%82opok-na-Chopok/page2

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Trochę dziwna polityka z tym dostępem do wyciągów. Moja żona z pewnością będzie wolała stoki przy BABie a ja przy Miziowej. I to nas wyklucza z promocji.

Macie może jakieś pomysły na inne fajne górki w okolicy Korbielowa?

To najlepsze górki w okolicy, zwłaszcza te powyżej 1000 m npm

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...