Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wieżyca - zaczynamy zimę!


MOSTOSTAL

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt! Nie zauważyłem.. daty im się skasowały chyba bo dziś rano ta kamera jeszcze nie żyła.. ;-)

Qźwa coś mnie ominęło.. Ja jestem rocznik 70 ale od kiedy będę pamiętać (a urodzę się za 8 miesięcy!) to w tym miejscu była wyrwiłapka.

A tu inne fotki z 3miejskich stoków:

Trzepowo:

trzepowo000M.jpg

Paczoskowo Kosowo:

kamera2_tn.jpg

kamera1.jpg

Amalka (ruszają w sylwestra):

amalka.jpg

Góra Chrobrego w Elblągu, Przywidz, Łysa w Sopocie na razie się przygotowują. Najszybciej chyba ruszy Elbląg ale nie sposób wkleić aktualnej fotki! Pozabezpieczali :stupid:

Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale ostatnio w spisie okolicznych atrakcji przybyła sieć tras biegowych w Kartuzach. No no.. ładnie się dzieje! Zaczynam mieć powoli ochotę na biegówki.

cartusia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Jak sądzicie, da się pojeździć w Wieżycy w pierwszy weekend marca? Jakieś zawody nawet mają się odbyć, ja natomiast raczej zastanawiam się czy jakaś przyjemność z jazdy będzie, czy też należy raczej spodziewać się taplania w śniegopodobnej brei.

Da się spokojnie i warto. Mają ciągle miejscami dużo nasypanego i zbitego śniegu który bardzo wolno topnieje. Jak gdzieś brakuje to łatwo przpechnąć ratrakiem. Na pewno do końca marca będzie Wieżyca działała. Jednak najlepiej pojechać z rana kiedy śnieg po nocy jeszcze jest w miarę zmrożony. Potem wiadomo, warunki trochę się pogarszają.

A zawody się odbyły, relacja tutaj: http://nartypomorze.pl/zuzanna-pikiel-i-maciej-marczewski-z-pucharami-wiezycy-w-slalomie/

A już w tą sobotę puchar w gigancie . Zapraszamy wszystkich do rywalizacji, zapoowida się całkiem sporo uczestników. Szczególły na stronie ośrodka pod adresem: http://www.wiezyca.pl/pl/aktualnosci/puchar-wiezycy-2016-gigant.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W Wieżycy jak na razie jazda na całego. Nocami jest lekki mrozik ale chyba już nie dośnieżają. Jak na zimęw trakcie której mrozu było może 2 tygodnie razem a śnieg leżał dni 5, może 6 to sezon i tak okazał się być długi! Oczywiście dotyczy to tylko Wieżycy. Reszta górek padła już pod koniec lutego. Najgorzej miała jak zwykle Łysa w Sopocie - całe 5 dni śniegu i pracy wyciągu. Współczuję właścicielowi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Najgorzej miała jak zwykle Łysa w Sopocie - całe 5 dni śniegu i pracy wyciągu. Współczuję właścicielowi.

Wcale nie takie 5 dni. Poniżej zamieszczam ranking stacji na Pomorzu w zależności od ilości dni w sezonie 2015/2016, w których działał przynajmniej jeden wyciąg.

1. Koszałkowo 90 dni

2. Kotlinka 51 dni

3. Paczoskowo 42 dni

4. Elbląg 30 dni

5. Trzepowo 28 dni

6. Amalka 25 dni

7. Przywidz 23 dni

8. Łysa Góra 21 dni

9. Kurza Góra 21 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 11 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...