Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski Amade 7.01 -11.01


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Tak z kolegą wpadliśmy na doskonały pomysł aby rozpocząć ten rok na stoku

Plan był prosty , wsiadamy w auto we 4 chłopa . Ruszamy w nocy 6.01 aby 7.01 ( środa ) być pod stokiem

Szusowanie do niedzieli i powrót , niestety kierowca wraz z synem wypadli ze względów .... ( co za różnica )

Pytanie jedzie ktoś w tym terminie ? Ma miejsce w samochodzie ? My z kolegą prawo jazdy posiadamy ale we dwóch z Warszawy szkoda nam się tam ciągnąć więc szukamy towarzystwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znalazł się nam trzeci więc w drogę :)

Mam pytania do bywalców

Czy w tym terminie spodziewac się tam kłopotów z kwaterami ?

Panujemy wyjechać 6.01 aby ok 16 być na miejscu i rozpocząć poszukiwania noclegu

Jakieś namiary na sprawdzone apartamenty ?

I jak jest z karnetem gdy do 9.01 jest wysoki sezon a 10.01 już nie ( a planujemy jazdę do 11.01 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania do bywalców

Czy w tym terminie spodziewac się tam kłopotów z kwaterami ?

Nie powinno być problemu, jest tam tak duża baza noclegowa ze nie sposób żeby to się zapełniło w 100%

Panujemy wyjechać 6.01 aby ok 16 być na miejscu i rozpocząć poszukiwania noclegu

Oczywiście zdarzały mi się takie akcje, ostatnia kilka lat temu jak wieczorem wymyśliłem że jadę, a o 9 rano byłem w butach narciarskich pod wyciągami Kleinarl - Flachauwinkl, pojeździłem do 16, a potem ruszyłem na wieś znaleźć jakieś łóżko, no i przyznam że po 2 godzinach się trochę zestresowałem, bo gdzie nie zapukałem to mnie nie chcieli:mad::, pewnie duży wpływ na to miał fakt że byłem sam, no i każdy tak patrzył, pytał ile osób, a ja na to że jestem tylko ja, a no to w takim razie nie ma nic wolnego...

Uratowała mnie taka oma co z 80 lat miała, a spotkałem ją przypadkowo, oma mówi że ma taką jedynkę ale nie tu tylko w Radstat i żebym poczekał na nią chwilę to pojedziemy, no to czekam w samochodzie, patrze człapie... wysiadłem otwieram jej szarmancko drzwi do samochodu a oma nein nein, maine Mazda wskazując paalcem:eek::biggrin:, wymiatała Mazdą po uliczkach jak trzeba:applause:.

No w każdym razie jak macie termin i wiecie ile nocy, to po co się chcecie stresować po nartach, nie lepiej mieć coś już klepnięte? Polecam kontakt http://www.wagrain24.at/anfrage/

Działa to pięknie, wpisujesz co i kiedy chcesz, oni to wysyłają do wszystkich we wsi, a kto i co i za ile ma wolne pisze bezpośrednio do Ciebie na maila, jak zaraz poślesz to pewnie jeszcze na wieczór jakieś oferty Ci przyślą.

Jakieś namiary na sprawdzone apartamenty ?

Zazwyczaj jest tak że te polecone są po prostu zajęte i nie dlatego że są tak fajne, tylko akurat tak wyszło, więc tym tropem to ja sobie nigdy głowy nie zawracam...

I jak jest z karnetem gdy do 9.01 jest wysoki sezon a 10.01 już nie ( a planujemy jazdę do 11.01 )

Przeliczą proporcjonalnie, a też sobie tym głowy nie zaprzątaj, bo nie ma nad czym rozmyślać, żebyś jeszcze ponosił koszt za całą familię to może, ale jak tylko za siebie, no to zysk pewnie ani na jedno piwo:sorrow:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał SB : "a potem ruszyłem na wieś znaleźć jakieś łóżko, no i przyznam że po 2 godzinach się trochę zestresowałem".

Ja najadłem się większego strachu dwa lata temu. Miałem zaklepane (bez zaliczki) noclegi dla trzech osób w La Villa (Alta Badia), przyjeżdżamy o 17-ej, wchodzimy do pensjonatu Ciasa de Munt, pytamy do którego pokoju możemy się ładować, a pan (nie było córki, z którą mailowałem) na to, że nie ma wolnych miejsc, i że córka poszła do kościoła i będzie za godzinę. Ciężko się było z nim dogadać, bo albo włoski, albo ladyński, ale na szczęście córka dotarła i okazało się, że całe zamieszanie wynikało z braków językowych po obu stronach - to co ja odebrałem jako zarezerwowanie noclegów było ofertą (propozycją). Ale po pięciu minutach :laughing: (dwa telefony) pani znalazła nam noclegi w takiej samej cenie, wsiadła do auta i pilotowała pod pensjonat Gana.

I tu następne niesamowite zaskoczenie: po nartach w niedzielę wchodzimy do apartamentu, a tu niezwykły porządek - łóżka zaścielone, naszych rzeczy nie ma i kartka na stole z kluczem od apartamentu za ścianą (większego - bo w "naszym" miała zamieszkać para). Wszystkie rzeczy przełożone 1:1, tzn. jak było w poprzednim pokoju, tak samo zostało ułożone w nowym - nawet na półkach w lodówce, szafach i łazience, a nawet parapecie (smary i ostrzałka), a kiedy poszliśmy podziękować, to pani nie za bardzo wiedziała o co nam chodzi (przecież to oczywiste, że właśnie tak trzeba było zrobić).

Kiedy wspominamy to wydarzenie (znalezienie nowego noclegu i przeniesienie naszych rzeczy), to się zastanawiamy, jak by się takie zdarzenie skończyło w naszych "kurortach", a od tamtego zdarzenia zawsze proszę o podanie numeru konta i kwoty zaliczki :crazy:.

Pozdrawiam, Andrzej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia ze słonecznego Ski-amade doskonale przygotowanego

Wczoraj na rozruch Wagrain plus Alpendorf - super jazda

Dziś Flachau - rewelacja , trasy do późnych godzin trzymały idealnie jedynie dół gorzej

Trasa samochodem z LEgionowa pokonana w 10 godzin , przy spokojnej jeździe więc pozdrawiam wszystkich miłośników "zakopianki"

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia ze słonecznego Ski-amade doskonale przygotowanego

Wczoraj na rozruch Wagrain plus Alpendorf - super jazda

Dziś Flachau - rewelacja , trasy do późnych godzin trzymały idealnie jedynie dół gorzej

Trasa samochodem z LEgionowa pokonana w 10 godzin , przy spokojnej jeździe więc pozdrawiam wszystkich miłośników "zakopianki"

Za ten tekst o "zakopiance" to pocałunek w czółko Ci się należy.:applause:

Ale mam prośbę.

Nie powtarzaj tego więcej głośno.:stupid::crazy:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...