Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Tatrzańska Łomnica - kilka pytań


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam zaczął bym 1 dzień od Łomnicy a jak zwalą się warunki a będzie to bardzo szybko to przeskoczył na Strbskie (tam nawet o 14 pośmigasz) ale jak uda Ci się wjechać na szczyt (czego zyczę! widoki przeje... szcze! ale przy obecnych wiatrach to totolotek) to braknie Ci czasu na przeskok. A pamiętaj żeby kupić na szczyt tylko przy pewnej pogodzie! bo zwrotów nie ma nawet jak kolej stanie to przepiszą Cię na inny termin :eek:

Po Strbskim przeskok na Mikulasz --> termy :biggrin:, nocleg i od rana Chopok... ale warunki tam tylko w dolnych partiach Chopka. FIS, Pretakarska (dół) i południe (jak nie będzie wiało bo dziś mieli STOPA)

Na karnecie spokojnie możesz za 1 dzień zrobić nawet 3 ośrodki.

Na Łomnicy parkuj zaraz na początku jak wjedziesz na pierwszy parking (2-3 poziom) jest blisko do kas i kolejki na górę a na nartach zjedziesz pod auto. Na Strbskim grzej główną drogą do końca pod wyciągi (chyba że policja będzie miała inne zdanie, znaczy że pełno ) no to musisz wrócić na główny centralny (są kierowania) no i SKIBUS.

Dobrej pogody i udanego wypadu.

PS. ja tam bym został do niedzieli...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K

Ja też,ale mój Szef ma inne zdanie... :frustrating:

Decyzję podejmę chyba w ostatniej chwili.Pooglądam prognozy pogody itp. :)

Maciek ja bym to olal jak nie masz co najmniej trzech dni :)

Co do wjazdu na szczyt: może Cie spotkac nie mila niespodzianka jesli wcześniej nie zarezerwujesz biletu. Nawet poza sezonem -środek listopada- bilety były dopiero na następny dzień, a byliśmy o 9tej rano.

Jakbys jechał przez Mikułasz to pamiętaj o standardowych miejscach polowania na wylocie z miasta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K

Maciek ja bym to olal jak nie masz co najmniej trzech dni :)

Co do wjazdu na szczyt: może Cie spotkac nie mila niespodzianka jesli wcześniej nie zarezerwujesz biletu. Nawet poza sezonem -środek listopada- bilety były dopiero na następny dzień, a byliśmy o 9tej rano.

Jakbys jechał przez Mikułasz to pamiętaj o standardowych miejscach polowania na wylocie z miasta.

Wiesz,jakbym znalazł chętnego na te grupery,to chyba bym odpuścił,a tak mi ich szkoda. :)

Chciałem zaliczyć 2 dni,ale cóż... :redface:

Przez robotę w ogóle nie powinienem jechać.

Zastanawiam się jeszcze,czy jechać tą trasą przez góry?Teraz tam może być nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tam ostatnio było spoko nawet jak wracałem po śnieżycy. Spokojnie jeźdź na Zuberec.

PS. W czwartek mają być mniejsze wiatry.

PS2. Ja bym pomyślał o Strbskim... tam ostatnio zrobiłem rekord ilości km w ciągu jednego dnia...

Edytowane przez Gość
PS... PS2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do policji ostatnio byłem 10 dni spotkałem 1 (słownie jeden) radiowóz :eek: ostatnio chyba odpuścili trochę.

Ostatnio częściej stoją na wiadukcie oraz jadąc na Chopok: koło hotelu Chopok i zaraz następny duży parking koło jaskini Lodowej.

Jak byś leciał na Łomnicę czy Strbskie bo to ta sama droga na Podbanskie to uważaj na wylocie z Mikulasza i następna wiocha zapomniałem nazwy... potem możesz grzać spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie: czy można w TŁ płacić kartą?

O ile pamiętam,to na Chopoku tak. :rolleyes::

oczywiście! kartą też... oni przyjmują każdy pieniądz! :biggrin:

PS. czekam na podobny reportaż jak z Chopka! udanej pogody!

PS2. aaa nie płać PLN ostatnio (co prawda nie na TŁ) przeliczyli mi 1 jurka za 5 zyla :eek:

Edytowane przez Gość
PS2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś z forumowiczów korzystał może kiedyś z oferty, które widnieją np. na oficjalnej stronie vt.sk - mianowicie chodzi o dosyć tanie noclegi ( nie wiem czy mogę przykładowy link wkleić co by to pseudo promocji nie robić komuś :) )przy których dostajemy skipass na kartę GOPASS. Przykładowo przy 4 noclegach dostajemy 3 skipassy za kwote 130 euro co na szybko licząć daje 140zł za nocleg ze skipassem - trochę wydaję mi się zbyt tania ta oferta dlatego chciałbym zapytać czy ktoś już miał podobne doświadczenia? :)

Wybieram się ponownie w tym roku za tydzień na Łomnicę stąd moje pytanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...