Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Poszukuję namiarów na kwaterę w Austrii.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z forumowiczów mógłby mi dać namiary na niedrogą kwaterę w Austrii dla rodziny 4 osobowej. Nie musi być idealnie pod wyciągiem, albo w samym centrum.

Te miejscówki, które znajduję przez bergfex to są za drogie. Może jakiś kontakt bezpośredni, z ominięciem biur, stron internetowych, pośredników. Może być telefon.

Wybieram się w drugiej połowie lutego. mogę również dołączyć do jakiejś grupy z południa Polski. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z forumowiczów mógłby mi dać namiary na niedrogą kwaterę w Austrii dla rodziny 4 osobowej. Nie musi być idealnie pod wyciągiem, albo w samym centrum.

Te miejscówki, które znajduję przez bergfex to są za drogie. Może jakiś kontakt bezpośredni, z ominięciem biur, stron internetowych, pośredników. Może być telefon.

Wybieram się w drugiej połowie lutego. mogę również dołączyć do jakiejś grupy z południa Polski. Pozdrawiam.

Najpierw to musisz mniej więcej wiedzieć gdzie chcesz jechać. Najlepiej korzystać z wyszukiwarki na stronie danego ośrodka. Po niemiecku to się "Unterkunfte" nazywa. Masz oferty bezpośrednio od właścicieli kwater bez pośredników.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce nie ma większego znaczenia, ważne żeby była sprawdzona i ci co w niej byli polecili by ją np dobrym znajomym. Dostałem propozycję od biura; 434 Euro, myślę sobie fajnie, ale jak przyszło co do czego to się okazało, ze 20 km dojazdu do ośrodków, sprzątanie końcowe (dobrze ze nie ma środkowego), opłata klimatyczna i ubezpieczenia. Razem już grubo, grubo ponad pięćset. Takie po 15 euro za noc, były by mile widziane. No cóż, wszystko x4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokiec3 ma rację

Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka

15e przy stoku to raczej trudna sprawa w popularnych ośrodkach

Będąc w Wagrain płaciłem 64 eu za trójkę plus sprzątanie 47 eu można było taniej ale kilka km od Wagrain więc coś za coś

Może uda się przez intehome czy casamundo jak mają last kilka dni przed wyjazdem , ja kiedyś tak zarezerwowałem to cena była atrakcyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze trudna, ale może nie niemożliwa. Byłem w Italii za 14/os., do wyciagu owszem musialem dojezdzac, ale za to cena na tydzien byla do przyjecia. No dobrze, jak ktos dysponuje namiarami na 18eur to prosze o info.

Zupełnie błędny tok wyszukiwania, czyli poprzez "ma ktoś namiary na...", to utopia zwykła jest tak można sobie szukać w sierpniu na luty, a nie w styczniu, prawdopodobieństwo że polecona jednostkowa kwatera w tym terminie będzie wolna akurat jest takie jak trafienie wygranej w totolotka:rolleyes::.

Kolejny mit to przekonanie że kwatera załatwiana bezpośrednio u gospodarza będzie dużo tańsza niż przez pośrednika, będzie, albo nie będzie, coraz częściej się zdarza że nie, bo kwaterodawcy podpisują umowy w firmami takimi jaj booking czy interh. i albo nie mogą bezpośrednio oferować swoich usług, albo zwyczajnie nie są tym zainteresowani, bo tak mi wygodniej.

Tak więc najlepiej jest szukać poprzez narzędzia stworzone do tego, a nie pocztę pantoflową:rolleyes::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

...niedrogą kwaterę w Austrii...Nie musi być idealnie pod wyciągiem, albo w samym centrum...Może być telefon...

Wybieram się w drugiej połowie lutego.

Zaczynając od końca.

1. W lutym w Austrii nie będzie tanio, jak ma być tanio to tylko od 2 tygodnia stycznia do końca stycznia, albo w marcu.

2. Jeżeli ma być przez telefon to musisz znać niemiecki, bo zazwyczaj w najtańszych kwaterach na telefon nie znają języków obcych.

3. W centrum miasta, a tym bardziej idealnie pod wyciągiem będzie drogo. Musisz szukać kwatery gdzie obok jest przystanek skibusa wtedy w krótkim czasie dojedziesz gdzie dusza zapragnie, a kwatera będzie tania.

4. Szukaj na booking, vacando, bellvilla itp. z zastosowaniem powyższych zasad, a na pewno znajdziesz coś taniego i to w super położeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da, trzeba tylko umieć szukać. Ja korzystam z wymienionych przez kolegów wyszukiwarek oraz ze stron ośrodków. Taki na przykład apartament we Flachau w terminie 7-14.02 za 18euro/os. Skromny, ale całkiem sensownie położony http://booking.flachau.com/flachau/de/accommodation/detail/SPO/000e15bc-0b10-499c-a0b6-414031dec849/haus_am_reiteckweg?customHeader=true&customHeaderUrl=http%3A%2F%2Fwww.flachau.com%2Fde%2Fferatel.html&selectTab=Description jak by usiąść na godzinkę, to takich ofert można sporo znaleźć,

a za 20 euro/os ładniejszy, tuż koło wyciągów we Flachau http://booking.flachau.com/flachau/de/accommodation/detail/SPO/f4b743c0-e734-46e2-b3ee-6aa93fdd4c93/g%C3%A4stehaus_edelwei%C3%9F?customHeader=true&customHeaderUrl=http%3A%2F%2Fwww.flachau.com%2Fde%2Fferatel.html&selectTab=Description

Edytowane przez idealist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...