Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaworzyna Krynicka


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

My jesteśmy już w Krynicy i jutro będziemy jeździć na Jaworzynie, pojutrze chyba wybierzemy Słotwiny. Zastanawiam się, które z obecnie otwartych tras (1,2,2a,3, 6) są najprzystępniejsze dla osoby jeżdżącej na poziomie raczej średniozaawansowanym wymagającej doszlifowania (czyli mnie), oprócz tej niebieskiej trasy przy łamanym orczyku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Magwiska napisał:

My jesteśmy już w Krynicy i jutro będziemy jeździć na Jaworzynie, pojutrze chyba wybierzemy Słotwiny. Zastanawiam się, które z obecnie otwartych tras (1,2,2a,3, 6) są najprzystępniejsze dla osoby jeżdżącej na poziomie raczej średniozaawansowanym wymagającej doszlifowania (czyli mnie), oprócz tej niebieskiej trasy przy łamanym orczyku ?

Niebieska trasa 3 oraz czerwona 2 (też z łamanych orczykiem). 1, 2 czy 6 są już trudniejsze ale dla średnio zaawansowanego narciarza nie będą problemem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Fałszywa promocja.

Na koniec sezonu Jaworzyna oferuje zniżkowe skipassy. Zniżka jest 20-procentowa. Jednak nikt nie powiedział, że z tą obniżką ceny o 20% idzie skrócenie dnia o ... 22,2%. De facto pod koniec sezonu za karnet całodniowy płacimy o 2,2% więcej niż w trakcie sezonu. Takie postępowanie uważam za nie fair. Dla mnie jest to zwykły podstęp i naciąganie. Znam inne ośrodki, które rzeczywiście pod koniec sezonu oferowały rabat, np Kiczera Ski w Puławach Górnych koło Sieniawy (pow. Brzozów)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anglob napisał:

Fałszywa promocja.

Na koniec sezonu Jaworzyna oferuje zniżkowe skipassy. Zniżka jest 20-procentowa. Jednak nikt nie powiedział, że z tą obniżką ceny o 20% idzie skrócenie dnia o ... 22,2%. De facto pod koniec sezonu za karnet całodniowy płacimy o 2,2% więcej niż w trakcie sezonu. Takie postępowanie uważam za nie fair. Dla mnie jest to zwykły podstęp i naciąganie.

I pewnie jeszcze nie wszystkie trasy działają? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Anglob napisał:

Fałszywa promocja.

Na koniec sezonu Jaworzyna oferuje zniżkowe skipassy. Zniżka jest 20-procentowa. Jednak nikt nie powiedział, że z tą obniżką ceny o 20% idzie skrócenie dnia o ... 22,2%. De facto pod koniec sezonu za karnet całodniowy płacimy o 2,2% więcej niż w trakcie sezonu. Takie postępowanie uważam za nie fair. Dla mnie jest to zwykły podstęp i naciąganie. Znam inne ośrodki, które rzeczywiście pod koniec sezonu oferowały rabat, np Kiczera Ski w Puławach Górnych koło Sieniawy (pow. Brzozów)

Kalkulacja rodem z "czyszczenia magazynów" czy "mega promocji". Zatrudnili fachowca z Lidla, Biedry, Media..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...