Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zabawy kamerką, nasze filmiki, pomysły.


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Paolo, Twój filmik doskonale uświadamia mi i potwierdza, że jeśli chce się pojeździć...

...trzeba jechać w Alpy - gdziekolwiek byle z dala od tego typu historii.

Kolejka przy wyciągu, to jakiś koszmar :eek:

Dzięki za filmik - jak dla mnie, jest bardzo wymowny!

PS. Muza super - Metallica w klasyku, na pudłówkach :applause:

Ta Białka to była takie "pierwsze koty za płoty" - mój (nasz) pierwszy prawdziwy wyjazd na narty :) Myślę, że i ja, i żona, i córcia ogarnęliśmy się tam z tematem i teraz łatwiej będzie nam się wypuścić na głębszą wodę. Bo apetyt na Alpy już jest, a i na Pireneje bo z tej strony bliżej, a fajnie tutaj na portalu relacjonowano tamte okolice.

Pamiętam, że wtedy z Kotelnicy jak na skrzydłach na Kaniówkę poleciałem. Bo dzięki Kozińcowi i Kaniówce wyjazd do Białki bardzo nam się podobał :laughing:

Świetny ten aranż Metallicy :) Tutaj link do oryginału:

Szkoda, że koleś nie zagrał solówki do końca i dosztukowałem koncertową wersją z Seatlle z 1989:

Mega :laughing:

Jakie kolejki!!!!

No i to ciągłe odpychanie się kijkami... :sorrow:

Nie nie,to nie dla mnie! :stupid:

Masakra jakaś, nie? :shocked: Tak może z dwa, trzy miejsca znalazłem by ciut szybciej pojechać (pewnie nawet wszystkie w filmiku umieściłem).

Jak tam ludzie bez kijków jeżdżą, to jest pytanie???

:wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Czekam na uwagi, wskazówki, rady.....

Hmmmm..... rady.....wskazówki......uwagi.....

Mariusz teraz to ty możesz rad udzielać :biggrin:

Już pisałem na FB że super więc nie będę ci kadził bo za bardzo obrośniesz w piórka :wink::wink::wink:

A teraz nie "pitol" tylko zapodawaj tę drugą produkcję bo zaczynam się niecierpliwić :rolleyes:::wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowie kolega kolegi marboru :biggrin::wink:

Ja używam takiego jak podałeś w linku. Z tym, że nie trzeba tej wydłużki.

Dzięki! ostatnio próbowałem przykleić mocowanie płaskie kaskowe do narty Atomic SL9, skóra węża, niestety odpadało, jak narta nie jest płaska to chyba nie ma szans żeby się trzymało, trzeba szukać jakichś innych sposobów, może jakaś opaska na nogę czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! ostatnio próbowałem przykleić mocowanie płaskie kaskowe do narty Atomic SL9, skóra węża, niestety odpadało, jak narta nie jest płaska to chyba nie ma szans żeby się trzymało, trzeba szukać jakichś innych sposobów, może jakaś opaska na nogę czy coś?
Może coś takiego? :

sur_1008219586.png.jpg

Powierzchnia jest dużo większa więc może będzie trzymać.Pozdrawiam

sur_1008219586.png.jpg.fb1de1346f040ad5c99e6807618db575.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przy okazji zapytam kolegę Marboru - jaki dokładnie uchwyt GoPro stosujesz do montowania kamery na kiju? Takie coś może jak w linku poniżej? Z góry dzięki za info.

https://e-trade.com.pl/pl/gopro/2225-gp02-uchwyt-rowerowy-gopro-hero.html

Ja używam szybkozłączki http://www.fotograficzneakcesoria.pl/img/products/90/3/1_max.jpg mniej miejsca zajmuje... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! ostatnio próbowałem przykleić mocowanie płaskie kaskowe do narty Atomic SL9, skóra węża, niestety odpadało, jak narta nie jest płaska to chyba nie ma szans żeby się trzymało, trzeba szukać jakichś innych sposobów, może jakaś opaska na nogę czy coś?

Tego sezonu testowałem mocowanie na narcie z kamerką (narta też nie gładka - struktura piłki golfowej). Po kilku zjazdach mocowanie odpadło, taśma z klejem została na narcie a odpadł plastik (mocowanie). Tłumaczyłem to tym że akurat wtedy było -14 więc może klej pod wpływem wstrząsów narty i temperatury nie wytrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sezonu testowałem mocowanie na narcie z kamerką (narta też nie gładka - struktura piłki golfowej). Po kilku zjazdach mocowanie odpadło, taśma z klejem została na narcie a odpadł plastik (mocowanie). Tłumaczyłem to tym że akurat wtedy było -14 więc może klej pod wpływem wstrząsów narty i temperatury nie wytrzymał.

u mnie się odklejała całość, nawet nie udało mi się choć raz z tym zjechać. a kleiłem oryginalne mocowania które dostałem z kamerą, powierzchnia z klejem firmy 3M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mam już naciski by opublikować drugą swoją produkcję z Otztalu...

...to ona za chwilkę :wink:

Nadmienię tylko, że ten montaż zajął mi najwięcej czasu z dotychczasowych produkcji.

Krótki, 4 minutowy klip i ok 100 ujęć - sporo pracy, by zarejestrowany materiał "wgrać" w muzykę...

...mam nadzieję, że nikogo nie zanudzę - bo głównym "aktorem" jestem na nim praktycznie sam.

Gadżety użyte do produkcji:

1. Standardowy uchwyt "rowerowy" do kija - taki, o jakim pisał dzisiaj MichalR.

2. Mini statyw.

3. Opaska na nogę z mocowaniem kamerki.

Sceny z moją jazdą kręciła Paula :applause:

Uwaga!!! Ze względu na prawa autorskie do muzyki - filmik nie jest dostępny na telefonach i urządzeniach mobilnych. Działa tylko na kompach!

Zapraszam do obejrzenia i jak zwykle proszę o uwagi, sugestie co do tej produkcji :happy:

[video=youtube;VhP7Hi8YpdM]

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna moja produkcja - tym razem z ostatniego pobytu w dolinie Otztal oraz ośrodka Kuhtai.

Czekam na uwagi, wskazówki, rady.

Jeśli mogę coś dodać to jak kręcisz widoki to wybierałbym sceny gdzie najmniej kamerka się trzęsie lub użyć -> https://cdn.shopify.com/s/files/1/0370/9669/products/Hero-4-Scenelapse-Front_Camera.png?v=1436815965

Film mi się b. podoba, ale to by go polepszyło.

Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...