Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zabawy kamerką, nasze filmiki, pomysły.


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz się zacznie! Ted Ligety i Zampa zamieścili już nowe filmiki ze swoich przejazdów, na których pokazane są dane telemetrii przejazdu.
Johnny do pracy, ty masz GoPro 5 - tylko nie pamietam, czy wersje Black

 

Video -

 



Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: https://gopro.com/help/articles/Block/How-to-Use-Gauges-in-Quik-for-Desktop

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak na szybko posklejene przejazdy trasami Jaworzyny. Powoli organizuję i segreguję, co ponagrywałem i relacje-klipy będę pewnie sklejał wkrótce. A tymczasem:

 

Zjazd z góry spod stacji gondolek (przez "trójkę" i "jedynkę" do dolnej stacji:

 

Podobnie, z góry, przez "trójkę" tylko tym razem zjazd na "czwórkę":

 

"Dwa" i "Dwa A":

 

Sama "czwórka":

 

"Szóstak" wieczorowo:

 

"Jedynka" wieczorowo:

 

I na koniec znowu 2600m spod stacji gondolek, przez "trójkę", "jedynkę" do dolnej stacji:

 :)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, paolomario napisał:

Klip ze wspominkami z ostatniego dnia pobytu w Krynicy (2 stycznia). Słotwiny Arena z mojego punku widzenia ;):)

Salomonki :) Pośród forumowych Headów to rzakość ;) 

Fajny filmik - dzięki.

32 minuty temu, Adamek182 napisał:

[vv]

Happy! Choć jedna deska, to filmik się świetnie oglądało :)

Impreza na koniec? Chciałoby się dołączyć ;) 

Dzięki i pozdro.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu na moim okolicznym sztucznym stoku, jeden z instruktorów wyciągnął mi swoje "stare" Salomony X-Drive 7.5. Kurcze, ale fajnie mi się jeździło :). A że myślałem już o nartach o profilu All-Mountain to wziąłem X-Drive 8.0 Ti :) Są super :D

 

@Adamek182 Ten kawałek Happy to wszyscy narciarze i deskarze powinni obligatoryjnie umieszczać w swoich filmikach ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mitek, nie powiem, że to walka z wiatrakami, ale żona zazwyczaj: "z kijkami to ja się zabiję", a córka już bardziej skora, tylko, że jak się znudzą to albo zostawia je w sobie wiadomych miejscach, albo trzeba zasuwać do samochodu by schować. Ale to pewnie kwestia czasu by sprawy wyglądały jak powinny :)

@Jeeb , bohaterami są i moje rękawiczki i miejscówki, gdzie sobie zjeżdżałem, by za kilka lat odkurzyć w ten sposób krótką pamięć xD . Na samym końcu klipu chyba więcj niż kilka sekund :P Bardzo bym chciał by obie towarzyszyły mi na trasach, po których ja zjeżdżam. W Tyliczu też raz tylko ze mną przejechały łącznikiem między stokami z talerzykiem (2,3) a "siódemką" do kanapy. A na górze z kanapy uciekły znowu na talerzyk. Szkoda. :( Zresztą po tym, co nagrałem, widzę jakich błędów nie popełniać na przyszłość filmując innych (szkoda, że nie mam kogoś, kto by mnie "skręcił").

Będę się niedługo dobierał do materiału nagranego na Jaworzynie - tam chyba więcej je nagrałem. Ale i tak ile musiałem przekonywać żonę, by chociaż górny odcinek "dwójki" spróbowała (bo zafiksowały się na niebieską "trójkę" i katowały ją bez przerwy). Usłyszałem, że szkoda, że sobie innego hobby nie znalazłem - jakiegoś czytania czy coś... :DxD;) Inna sprawa, że żona przed urlopem coś sobie zrobiła w stopę (poślizgnęła się na mokrych liściach, a potem z bólu normalnie mi zemdlała w samochodzie). Starała się nogi nie nadwyrężać.

Generalnie i tak się cieszę, że w ogóle chcą jeździć ;)

 

PS. Chciałbym uprzedzić tych, co by chcieli formatować karty pamięci w swoich Hero5. Nie wiem, może to mój egzemplarz taki, ale po włożeniu nowej karty, wszystko działało fajnie, a potem, chcąc "polepszyć" sformatowałem ją bezpośrednio w urządzeniu i potem ciągle przerywało nagrywanie po kilku sekundach i wyskakiwał błąd karty. Dobrze, że miałem zapasową, która działała już normalnie (wcześniej fabrycznie sformatowana). Jak to się mówi: "lepsze jest zawsze wrogiem dobrego" :)

 

Edytowane przez paolomario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

"Jak nie chcą to niech nie jeżdżą a jak jeżdżą to niech nie wyglądają jak pierdoły" - zazwyczaj działa. ;)

Jak zona nie ma parcia nic nie poradzisz ale córkę pilnuj bo ma papiery a jak będzie jeździła z mamą to pozostanie na tym poziomie po wsze czasy.

Dzięki Tobie zobaczyłem jak wyglądają wszystkie traski na tej górce bo jak tam kiedyś byłem to śnieg był tylko pod krzesłami w przecince i na talerzykach, za to było w słońcu 25 stopni.

Pozdrowienia

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet żona mówi, że córka musi z instruktorem znowu zacząć jeździć :)

Ale powiem szczerze, że jak żona oswoi się z jakąś trasą to też inaczej jeździ i częściej trzyma narty równolegle. Widzę postępy.

Ja te swoje filmiki składam trochę w takie, jakie sam szukam na YT - pokazujące, co w danej SN można oczekiwać. A na przykład, wiedząc, że żona i córka wolą wyciągi talerzykowe, na stronie Jaworzyny było tylko lakoniczne "wyciąg orczykowy" i za groma na YT nie mogłem znaleźć filmików, które by pokazały czy jest to talerzyk, czy "kotwica".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paolomario napisał:

Nawet żona mówi, że córka musi z instruktorem znowu zacząć jeździć :)

Ale powiem szczerze, że jak żona oswoi się z jakąś trasą to też inaczej jeździ i częściej trzyma narty równolegle. Widzę postępy.

Ja te swoje filmiki składam trochę w takie, jakie sam szukam na YT - pokazujące, co w danej SN można oczekiwać. A na przykład, wiedząc, że żona i córka wolą wyciągi talerzykowe, na stronie Jaworzyny było tylko lakoniczne "wyciąg orczykowy" i za groma na YT nie mogłem znaleźć filmików, które by pokazały czy jest to talerzyk, czy "kotwica".

Cześć

A co to za różnica talerzyk czy kotwica??

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kijków:

Po tym jak Forumowicze namówili mnie na kijki i zobaczyłem, jaka to jest różnica, pomyślałem, że fajnie by było, gdyby mój Tata i brat też mieli kijki. Tatę przekonałem, pożyczając mu na kilka zjazdów swoje kijki. Brata nie mogłem przekonać, dlatego pod choinkę dostał nowe kije ;)

Święta to jest dobry czas, żeby komuś coś wcisnąć.

Teraz tylko muszę mu jakoś pokazać "z czym to się je".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, paolomario napisał:

Generalnie i tak się cieszę, że w ogóle chcą jeździć ;)

Masz z czego bo młodsza córka zaszczyca mnie swoją obecność na nartach raz lub dwa razy w sezonie a starsza 5 lat temu z narciarstwa zrezygnowała całkiem. Obie były trzykrotnie ,będąc dziećmi na tygodniowych wyjazdach narciarskich z instruktorami. Niestety narciarstwo nie stało się ich pasją.Ich partnerzy życiowi nie jeżdżą na nartach i w ogóle mało sportowy tryb życia prowadzą. Przepraszam za OT. Ja ograniczam się tylko do kilku fotek na wyjeździe narciarskim. Mnie się Twój filmik podoba.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...