Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rusin-SKI


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

Podróżując ostatnio w okolicach Zakopanego, odwiedziłem ośrodek RusinSKI a dokładnie nowy wyciąg Porsche-Bartholet. Nazwa "mocna" ale na niej nie pojeździmy ;) Sam stok polecam tym, którzy szukają do wyszalenia się trasy określanej jako nietrudna-czerwona lub szybsza niebieska. Samo nachylenie jest równe na całej długości ( około 1200m), dla mnie to duży plus gdzie mogę popracować nad brakami w technice:) Możliwe że taki stok powoduje iż nie ma muld, twardo z braku świeżego śniegu ale spokojnie pod kontrolą. Bardzo przyjazny, nowy system skanowania biletów, bramki można przejechać bez zatrzymywania się, wystarczy wysunąć rękę do przodu a dwie połówki "zapórek" otwierają się idealnie. Wjazd i zjazd to około 7 min. Miejsc do parkowania sporo, z gastronomią słabo ale picie, tosty, frytki i zapiekanka jest. Mnie trafiła sie pogoda typowa dla Italianskich kurortów, jakieś -2 i mega słońce:)

Rusin-ski.jpg

PSNiestety na nocną jazdę wpadłem do Białki, gdzie zarzekałem się że nigdy tam moja noga nie postanie :crazy:Mała uwaga, nie polecam tego miejsca

Bania.jpg

Obrzydliwa kawa, jedzenie marne...poszukajcie czegoś innego :wink:

Rusin-ski.jpg.9b75ae4945d84156e899e9312b69e989.jpg

Bania.jpg.43c87ed937eb1078540e9923ead9bbd1.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tej karczmy. Natomiast ośrodek nie jest zły choć ma nie jeden minus;) ale to moja ocena.

Nie da się tam dojechać ;) Kumpel jak się wybrał z Bukowiny do Białki na rekonesans w środku tygodnia (co prawda ferie, no ale bez przesady) to nie dojechał taki był korek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tam dojechać ;) Kumpel jak się wybrał z Bukowiny do Białki na rekonesans w środku tygodnia (co prawda ferie, no ale bez przesady) to nie dojechał taki był korek.

Teraz chyba można dojechać do Kotelnicy też od drugiej strony, od Bukowiny - do parkingu przy górnej stacji nowych kanap z osłonami.

Ale generalnie w ferie to zawsze w Białce był tłok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert a warunki narciarskie w Białce....? wieczorne..

Niestety było widać braki w przygotowaniach o ile one w ogóle były. Na trasie nr 8, na samym środku stoku gdzie zasadniczo kończy sie jazda a zaczyna wypłaszczenie , były takie fale

Bałtyku że gleby co chwila. To bardzo fajna lajtowa trasa, gdzie początkujący i średniacy mogą sobie pozwolić na szybszy zjazd a tu nagle kuku.

Od około 20 godz zauważalny spadek ludzi.

Standardem jest zatłoczenie na 3 i 4 .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
  • 2 months later...

Byliśmy na Rusińskim w lutym 2020, stok a właściwie dwa równolegle ustawione stoki bardzo przyjemne chociaż najbardziej bawiło nas pozatrasowe przejeżdżanie między nimi. W sumie , biorąc pod uwagę ilość wyjeżdżonych śladów, nie nas jedynych 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
Godzinę temu, sstar napisał:

wklejam bo płaca.

No i widzisz można z otwartą przyłbicą działać? Można! I po co była ta awantura z Mitkiem, trza było tak od początku!

Uważam jednak, że na przyszłość, mógłbyś na górze swoich wpisów dać po prostu adnotację "tekst sponsorowany" lub "zawiera lokowanie produktu". Byłoby zdecydowanie bardziej elegancko, bo tak, wybacz to, trochę siara jest. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wujot napisał:

No i widzisz można z otwartą przyłbicą działać? Można! I po co była ta awantura z Mitkiem

Bo nie płacili.

ps link sponsorowany https://www.anielskaosada.com fotka cudza, własnoręcznie przycięta na Baranich Rogach, bez podtekstów

B687F46E-A6D1-4E33-97C0-281F53F7FBFF.jpeg

Edytowane przez sstar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...