Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kronplatz skibus


zolwik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mamy zarezerwowany nocleg w Olang/Valdaora i tak nie mogę się doczytać jak wygląda sprawa ze skibusami. Wiemy że sa pociągi ao Alta Pusteria. a jak jest właśnie ze skibusami pod dolna gondolę Olang?

Jak ktoś był to dzięki wielkie za pomoc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w którym Olang masz kwaterę, ale chodzą chyba przez wszystkie. Parę lat temu jeździłem ze środkowego Olangu i było ok. Szczególnie polecam jeśli lubicie pospać i nie planujecie stawiać się pod wyciągiem o 8:00. Później z parkingu do stacji trzeba zasuwać z buta taki kawał że lepiej skibusem.

Tydzień temu kwaterowałem w "nederoland" (nie pamiętam pisowni). Jeździłem samochodem, bo dojazd zajmował mi 5 min, a parkowałem pod samą stacją (max 20m). Widziałem jednak skibus niedaleko mojej kwatery, więc gdybym nie wstawał rano, zostawiał bym auto pod kwaterą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie.Wybieramy się na Kronplatz 21 marca z Radomia.Jaką trasą najlepiej jechać?Do tej pory jeżdzilismy do Włoch przez Niemcy i Brennero,raz przez Czechy i Innsbruck.Na Kronplatz google podpowiada trasę S6 ale podobno tam strasznie dużo fotoradarów i jedzie się końcówkę przez miasteczka.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nocleg w Mitterolang ale jak mówisz że z każdej miejscowości jeżdżą to fajnie. My raczej planujemy jeździć skibusem.

Jeżeli chodzi o dojazd to ja jadę z Warszawy i jadę na Czechy i potem przez Wiedeń i na Spittal. Za tydzień w sobotę mogę Ci napisać jak trasa wyglądała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie.Wybieramy się na Kronplatz 21 marca z Radomia.Jaką trasą najlepiej jechać?Do tej pory jeżdzilismy do Włoch przez Niemcy i Brennero,raz przez Czechy i Innsbruck.Na Kronplatz google podpowiada trasę S6 ale podobno tam strasznie dużo fotoradarów i jedzie się końcówkę przez miasteczka.

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/20053-Gassl-Kronplatz-baza-wypadowa?p=213195&viewfull=1#post213195

A radary spotkasz teraz wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mamy zarezerwowany nocleg w Olang/Valdaora i tak nie mogę się doczytać jak wygląda sprawa ze skibusami. Wiemy że sa pociągi ao Alta Pusteria. a jak jest właśnie ze skibusami pod dolna gondolę Olang?

Ze skibusów nie korzystałem, ale widziałem, że jeżdżą :)

W tym sezonie pojawiła się nowość w postaci karty SkiMobile Dolomites wydawanej darmowo przez gospodarzy.

Karta upoważnia do darmowych przejazdów autobusami oraz (NOWOŚĆ!) także lokalnymi liniami kolejowymi, które do tej pory były płatne dla narciarzy.

Internetowa strona tej akcji to http://www.mobiledolomites.com/?lang=en ale więcej informacji na ten temat zawiera ta strona http://www.south-tirol.com/winter/ski-mobile-dolomites

Jeśli ktoś ma wykupiony karnet Dolomiti Super Ski, to korzystając z tej karty może np. za darmo przejechać skibusem z Piculin do Alta Badia, co w ubiegłych latach było płatne. Warto jednak zapoznać się wcześniej z rozkładem jazdy tych skibusów, żeby nie zmarnować na przejazdy całego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
Ze skibusów nie korzystałem, ale widziałem, że jeżdżą :)

W tym sezonie pojawiła się nowość w postaci karty SkiMobile Dolomites wydawanej darmowo przez gospodarzy.

Karta upoważnia do darmowych przejazdów autobusami oraz (NOWOŚĆ!) także lokalnymi liniami kolejowymi, które do tej pory były płatne dla narciarzy.

Internetowa strona tej akcji to http://www.mobiledolomites.com/?lang=en ale więcej informacji na ten temat zawiera ta strona http://www.south-tirol.com/winter/ski-mobile-dolomites

Jeśli ktoś ma wykupiony karnet Dolomiti Super Ski, to korzystając z tej karty może np. za darmo przejechać skibusem z Piculin do Alta Badia, co w ubiegłych latach było płatne. Warto jednak zapoznać się wcześniej z rozkładem jazdy tych skibusów, żeby nie zmarnować na przejazdy całego dnia.

Szukam pomocy odnośnie przemieszczania się pociągiem Ski Pusteral Express pomiędzy Kronplatz a Sextner Dolomiten.

Czy ktoś ma może informacje o tym, czy tym pociągiem można jechać posiadając karnet Dolomiti Superski czy raczej osobno są na to bilety? A jeżeli tak, to czy wystarczy taki karnet kupiony w kasie na 6 dni, czy trzeba tą kartę My Dolomiti Ski Card wyrabiać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...