Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2015


Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku w dniach 25-26. marca WorldSkitest odbędzie się, po raz drugi, w austriackim regionie SkiWelt. Udało nam się od organizatora otrzymać dodatkowe dwa miejsca.

Zaprosiłem już Mariusza (marboru) i jest jeszcze jedno wolne miejsce. W związku z tym, że czasu zostało już mało wstawiam otwarte zaproszenie dla osoby, która chciałaby dołączyć do nas i przetestować nowe modele nart 15/16 w towarzystwie gwiazd narciarstwa alpejskiego.

Proszę o informację, czy ktoś jest chętny. Ja pozostawiam sobie prawo wyboru osoby.

Z naszej strony zapewniamy:

- udział w 2 dniach testów,

- zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym z Mariuszem,

- wyżywienie,

- wspaniała zabawę.

Po stronie uczestnika zostaje:

- dojazd, (pewnie wspólny z Mariuszem)

- ubezpieczenie,

- dobry humor!

Przyjazd do Scheffau 24. marca po południu, wyjazd 27. marca rano po śniadaniu.

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprosiłem już Mariusza (marboru) (...)

Przyjazd do Scheffau 24. marca po południu, wyjazd 27. marca rano po śniadaniu.

Jacku - bardzo dziękuję za zaproszenie i wyróżnienie :happy:

Nawet nie wiesz ile radości mi sprawiłeś swoją wiadomością i ile sprawisz tą wyprawą :cheerful:

Aparat, kamera już naszykowane - jeśli będzie net, postaram się pisać na forum relację z tego wydarzenia na żywo.

Już czuję dreszczyk emocji...

PS. Po śniadaniu 27go pewnie jeszcze narty - proponuję zwiedzanie Skiweltu, który doskonale znam. Powrót po nartach w piątek.

Edytowane przez marboru
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pojechałbym bo to wspaniała propozycja ale wydaje się, że mój staż na tym forum jest delikatnie mówiąc mikry i jest tu parę osób, którym ten zaszczyt i przyjemność jest bardziej należna z tytułu współtworzenia forum przez wiele, wiele lat.

Wspaniała propozycja Jacek.

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pojechałbym bo to wspaniała propozycja ale wydaje się, że mój staż na tym forum jest delikatnie mówiąc mikry i jest tu parę osób, którym ten zaszczyt i przyjemność jest bardziej należna z tytułu współtworzenia forum przez wiele, wiele lat.

Wspaniała propozycja Jacek.

Pozdrowienia

Mitek, po co ta skromność. Ja mam dużo mniejszy staż, a jakby nie kontuzja to nie zastanawiałbym się ani przez chwilę. Gdyby JC chciał zaprosić konkretnie dwie osoby to by to zrobił. Tak masz szansę jak inni. Tylko powiedz chcę, chcę, chcę, a może się uda ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku - bardzo dziękuję za zaproszenie i wyróżnienie :happy:

Nawet nie wiesz ile radości mi sprawiłeś swoją wiadomością i ile sprawisz tą wyprawą :cheerful:

Aparat, kamera już naszykowane - jeśli będzie net, postaram się pisać na forum relację z tego wydarzenia na żywo.

Już czuję dreszczyk emocji...

PS. Po śniadaniu 27go pewnie jeszcze narty - proponuję zwiedzanie Skiweltu, który doskonale znam. Powrót po nartach w piątek.

Nie zapominaj proszę,że JC jest tam w pracy.:smile:

I szef może mu nie dać wolnego piątku.:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mitek, po co ta skromność. Ja mam dużo mniejszy staż, a jakby nie kontuzja to nie zastanawiałbym się ani przez chwilę. Gdyby JC chciał zaprosić konkretnie dwie osoby to by to zrobił. Tak masz szansę jak inni. Tylko powiedz chcę, chcę, chcę, a może się uda

Chcieć, chce każdy ale trzeba znać swoje miejsce. Mariusz stworzył tule fantastycznych tematów tego forum, że gdyby nie wybór Jacka jako pierwszego bym go zgłaszał!

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WorldSkitest 2015 - zaproszenie! - ROCH druga osobą do testów

WorldSkitest 2015 - zaproszenie!

ROCH będzie najbardziej adekwatną osobą. Chłopak trenuje ze sportowcami, jak i z dzieciakami, wie jak i kiedy nacisnąć i jak narty potestować, rzetelnie pisze.

Myślę że Marboru jedzie, bo dostanie delikatną współpracę ze Skionline (Marboru i Johny Narciarz - najlepsi forumowi pisarze)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi się tu nie zacznijcie "drapać" kto ma jechać,albo kto by się na to "stanowisko" lepiej nadawał.:wink: :tongue:

Luz! Jak nie w tym, to w przyszłym sezonie pojedzie ktoś następny. Mi będzie bardzo miło jak kilka osób zobaczy jak wygląda WST

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki z Mitka może być narciarz? Ile trzeba mieć czasu, żeby na każdym z 3 największych forum w Polsce, mieć powyżej 2000 postów! Przecież to bajkopisarz, a część forumowiczów o mało się nie obs.a za jego wypowiedziany - przejrzyjcie na oczy - są na tym forum praktycy sportowcy i instruktorzy,którzy udzielą lepszych rad na stoku!

Grubo powiedziane. Wg. mnie Mitek powinien jechać w końcu instruktor SITN :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artix, a Ty nie jesteś chętny? 

Jakoś nikt nie wali drzwiami i oknami. Jakby nie moja kostka, to JC miałby zapchaną skrzynkę moimi mailami 

Gdyby nie bark i tak szybki termin od ostatniego wyjazdu,

oczywiście zgłosiłbym chęć (marzenie) . A gdybym nie dostał, i tak bym się tam wybrał aby spotkać chłopaków :biggrin:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...