Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wybieracie się jutro na Kasprowy? Ja byłem wczoraj i mogę Wam powiedzieć jedno - jeśli pogoda dopisze to bajka! Na Gąsienicowej tylko pod koniec wystaje kosówka miejscami, a Goryczkowa w kotle ma niewielkie przebicia ziemne, a nartostradą można śmignąć prawie na sam koniec. Jedyne 100m podejścia z nartami na końcu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wybieracie się jutro na Kasprowy? Ja byłem wczoraj i mogę Wam powiedzieć jedno - jeśli pogoda dopisze to bajka! Na Gąsienicowej tylko pod koniec wystaje kosówka miejscami, a Goryczkowa w kotle ma niewielkie przebicia ziemne, a nartostradą można śmignąć prawie na sam koniec. Jedyne 100m podejścia z nartami na końcu :-)

Za dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na decyzję

Nie wiem jak reszta,ale My,tj. Marboru,Artix,KP,Paula i ja mamy zaklepane noclegi.Śpimy tutaj:

http://zajazdkuznice.pl/

Od razu chciałem serdecznie podziękować Bończy za namiary,bo to jego zasługa.

Jak się przyjrzycie,śpimy praktycznie pod gondolą na Kasprowy.Żadnego dojeżdżania,parkowania i czekania na busika - wychodzimy w butach narciarskich do gondoli. :angel: Hotel jest gruntownie odremontowany i wyposażony w nowe sprzęty.Widać na zdjęciach.W pakiecie mamy śniadanko i... jednorazowy dwugodzinny wstęp do Aquaparku Zakopane. :angel: Jedna ważna rzecz: koniecznie trzeba podać ilość samochodów,bo do każdego z pokoi jest przypisane jedno miejsce parkingowe!

Proponuję wszystkim chętnym,żeby też tam się lokowali,będzie niezła biba!

My przyjeżdżamy w piątek po południu i wyjeżdżamy w niedzielę po nartach. :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, dzięki za załatwienie sprawy - ja od czasu powrotu z Worldskitestu muszę nieźle tyrać i nie miałem nawet czasu na załatwianie czegokolwiek.

Napiszę, że oprócz nas w tym samym zajeździe będzie również trzech innych miłośników białego szaleństwa - moich znajomych z Radomia - może nowi przyszli forumowicze? Kto wie? W każdym bądź razie oni również zarezerwowali pobyt w kwaterze, o której pisze johnny.

PS. Mam nadzieję, że po brzydkich pogodowo Świętach i po wichurach...na nasz przyjazd wyjrzy Słońce a na stoku będzie super sztruksik :happy:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Mam nadzieję, że po brzydkich pogodowo Świętach i po wichurach...na nasz przyjazd wyjrzy Słońce a na stoku będzie super sztruksik :happy:

O tym samym pomyślałem... :)

Skoro już tak fajnie jesteśmy ulokowani,to szkoda by było jeździć np. do Białki. No chyba,że na Chopok. :angel:

Ale jak będzie wiało na Kasprowym,to tym bardziej na Chopoku.

PS. Gdzie znajduję się Yurta?

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...