Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie, ja już spakowany :biggrin:

Jutro do pracy, a zaraz po szybki załadunek auta i w trasę :happy:

Na miejscu powinienem być ok 19-20. Proszę chłodzić piwo :wink: :angel:

Ja suszę wypraną odzież, zastanawiam się tylko czy pod odzieżą mam mieć bieliznę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja suszę wypraną odzież, zastanawiam się tylko czy pod odzieżą mam mieć bieliznę :)

Pogoda na niedzielę jak na razie, nie jest zbyt optymistyczna... Jeśli będzie mgła, deszcz, deszcz ze śniegiem... to może być lipa z wiosenną jazdą :frown:: Będzie raczej zimowo.

http://www.skionline.pl/pogoda/polska-tatry-i-podhale-zakopane-kasprowy,osrodek,97,prognoza,2015-04-12.html

Oby się nie sprawdziło.

A w sobotę?

Mam nadzieję, że będzie tak jak dzisiaj :happy:

60a5703570394229.jpg

f7c57d86bfe8ddfa.jpg

7ccfd4ffd91dd74a.jpg

:happy:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, ja już spakowany :biggrin:

Jutro do pracy, a zaraz po, szybki załadunek auta i w trasę :happy:

Na miejscu powinienem być ok 19-20. Proszę chłodzić piwo :wink: :angel:

Ja i Artix będziemy też coś koło tego :cheerful:, kto pierwszy ten chłodzi browara :). Sądzę,, że padnie na Johnego ........ hehe.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to klamka zapadła. Jutro późnym wieczorem melduję się z moją mądrzejszą połową w Zajeździe Górskim w Kuźnicach.

Po 40 (słownie czterdziestu) latach znowu w Zakopcu i na Kasprowym. Ciekawe ile przez ten czas się tam zmieniło.

Do tego jeszcze WZF. Takie zacne grono forumowiczów i ja. Tremę mam jak przed maturą. Tylko nie wiem , większą przed WZF

czy przed Kasprowym. Mam jednak nadzieję , że jakoś dam radę.

Pozdrawiam serdecznie!

PS Ciekawe co lepiej schodzi - biała czy kolorowa?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu powinienem być ok 19-20. Proszę chłodzić piwo :wink: :angel:

Ja i Artix będziemy też coś koło tego :cheerful:, kto pierwszy ten chłodzi browara :). Sądzę,, że padnie na Johnego ........ hehe.

Znowu ja... :redface:

I może jeszcze mam kupić dwudziestocztero paczek? :eek:

Pogoda na niedzielę jak na razie, nie jest zbyt optymistyczna... Jeśli będzie mgła, deszcz, deszcz ze śniegiem... to może być lipa z wiosenną jazdą :frown:: Będzie raczej zimowo.

Oby się nie sprawdziło.

Dlatego warto pomyśleć,czy kupujemy karnet dwudniowy,czy drugi dzień pozostaje kwestią otwartą?

12.04 Białka kończy pracę,więc może będzie darmoszka? :rolleyes::

Jednak biorąc pod uwagę nasz nocleg,to wolałbym jeździć 2 dni na Kasprowym. :cheerful:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to klamka zapadła. Jutro późnym wieczorem melduję się z moją mądrzejszą połową w Zajeździe Górskim w Kuźnicach.

Fajnie, że się zdecydowaliście - no i nocleg tam gdzie większość z nas.

Cieszę się, że się poznamy :happy:

Z rozpoznaniem naszej wesołej gromadki nie powinieneś mieć problemów :cheerful:

Bilety zakupione na 8.20

Cieszę się Mirku, że znowu się zobaczymy! :applause: I jak mniemam z całą narciarską rodzinką się wybieracie - super :happy:

Tylko ten bilet na 8:20? :wink: Będziesz na stoku 50 minut za nami :wink: hahaha

Gadałem z Andrzejem - Bumerem. Będzie w pensjonacie Malinka niedaleko nas z kumplem. Powinni dojechać ok 21.

Będzie z nami również expat z kumpelą - zajadą jeszcze później...jeszcze trzech innych kumpli...

Zapowiada się, że stoki będą nasze :angel:

Maciek - z tym drugim dniem na nartach pewnie zdecydujemy na miejscu.

Po cichu liczę na swojego farta i drugi dzień również słoneczny...

...również wolałbym Kasprzaka - ale w razie czego - pozostaje nam Białka.

Edytowane przez marboru
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Artix będziemy też coś koło tego :cheerful:, kto pierwszy ten chłodzi browara :). Sądzę,, że padnie nQUOTEego ........ hehe.

No to klamka zapadła. Jutro późnym wieczorem melduję się z moją mądrzejszą połową w Zajeździe Górskim w Kuźnicach.

Po 40 (słownie czterdziestu) latach znowu w Zakopcu i na Kasprowym. Ciekawe ile przez ten czas się tam zmieniło.

Do tego jeszcze WZF. Takie zacne grono forumowiczów i ja. Tremę mam jak przed maturą. Tylko nie wiem , większą przed WZF

czy przed Kasprowym. Mam jednak nadzieję , że jakoś dam radę.

Pozdrawiam serdecznie!

PS Ciekawe co lepiej schodzi - biała czy kolorowa?

Najlepiej schodzą wściekłe psy :wink:

A co do jochnnego to szykuj Weißbier. :tongue:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do jochnnego to szykuj Weißbier. :tongue:

Jak już,to Tatra Jasne Pełne... :tongue:

Na tle luda 24-ropaczek? No co Ty - po pierwszej kolejce braknie ?. Na miejscu się policzy, wyliczy i dokupi ?.

Ja mam tylko Polówkę i to Żony... :redface: :eek:

Muszę jeszcze zabrać 4 pary nart - Artix,nie mów,że mam Ci zabrać moją slalomkę,bo będzie piąta... :eek:

Ja już też wstępnie spakowany.Skarpety w walizce! :wink:

Koszyczek z jajami i kiełbasą również spakowany... :stupid:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach to nie ten :) gorący potok jest pięknie zbudowany cały w drewnie.. ponad 3ha powierzchni:) byłem tam przed otwarciem jeszcze.. robi wrażenie!

11081037_1574935002772870_4617219761396255401_n.jpg

aaa i ceny są bardzo konkurencyjne! rzekłbym chyba najniższe na Podhalu, chociaż nie jestem pewny na 100%.

11081037_1574935002772870_4617219761396255401_n.jpg.acb6c64ae781bf7e7de0b020e79f21a0.jpg

Edytowane przez simonsz_18
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...