Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie pojechać w lato w góry?


leitner

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Jeeb said:

Jakie jest najbliższe lotnisko z w miarę tanim lotem z Polski ?

Do Edynburga coś lata na pewno :) Warto zwiedzać autem - większa niezależność i szybkość przemieszczania się, szerszy wybór atrakcji, nie wspominając wrażeń typu przejazd brzegiem jeziora LochNess (w połowie drogi fajne ruiny zamku Urquhart), czy chyba 150km uśrednionego pomiaru prędkości na A9 pomiędzy Inverness i Perth ;)

Łatwy dojazd do "suchego" stoku z obwodnicy Edynburga. Samo miasto też zadziwiająco luźne w przejeździe trafiliśmy podjeżdżając pod Zamek czy na inne zwiedzanie.

Do Północnej Walii to chyba do Liverpoolu możnaby dolecieć, albo poszukać coś jeszcze bliżej. I znowu auto pozwala podjechać niemal pod same drzwi atrakcji czy zboczyć z drogi, gdy przyjdzie nam ochota. A na walijskich drogach poczuć się jak, nieodżałowany Colin McRae - kilka ciaśniejszych skrętów i mi się żona pożygała :D

W UK staramy kwaterować się w domkach w ośrodkach haven.com

W Walii byliśmy tu:

https://www.haven.com/parks/north-wales/hafan-y-mor/

W Szkocji:

https://www.haven.com/parks/scotland/seton-sands/

Ale warto unikać brytyjskich ferii bo wtedy ceny są bardzo niskie - w Szkocji dwa lata temu domek (niezależnie od ilości osób, do 8-iu) mieliśmy na tydzień za 99funtów, w Walii 3 lata temu tak samo. Gdy jakiś czas temu chciałem wynająć w nadchodzące majowo-czerwcowe ferie szkolne to mi wyskoczyło w Szkocji 700funtów :(

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, boomkin napisał:

W tym roku na majówkę wybieram się w okolice Korbielowa. Hotel Granica już zaklepany wiec nie mogę się wycofać. Śniegu pewnie nie będzie, ale lubię góry zarówno ze śniegiem jak i bez także licze na udany, długi weeekend! 

Śniegu jest masa po ostatnich opadach a w samym Korbielowa jeszcze wczoraj pełnia zimy na Pilsku ponoć ponad 1 metr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Skoro ma być zorganizowana, to duże polskie biuro podróży na "i" ma coś takiego nazywa się "w siódmym niebie", lub "krok w "chmurach". Ja niestety nie byłem ze względu na małe dzieci, które muszą z nami na wakacje jeździć ale moja siostra była i według niej było super. Wszyscy doradzają wyjazd na własną rękę, ja przerabiałem obie opcje i wcale nie zawsze na własną rękę jest taniej i lepiej. Latałem z biurem podróży na narty do Włoch i Andory i byłem bardzo zadowolony, samochodem jeździłem do Austrii i jednak wolę z biurem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 4 months later...

Możesz wybrać się blisko, bo na Słowację do miejscowości Terchova. Sama mieścinka jest bardzo urokliwa (podobno to miasto, w którym urodził się słynny Janosik), a do tego pasmo górskie Mała Fatra to zbiorowisko jednych z ciekawszych szlaków. Nie brakuje tam drabinek, łańcuchów i stromych tras :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...