Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Puchar Świata 15/16


Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawe, na treningu Chrapek jadąc razem z francuzami (dokładnie po Pinturault) na około minutowym przejeździe traci 1,2 sek - 1,5 sek. Oczywiście treningu z zawodami porównać nie można, niemniej jednak widać u niego potencjał. Tak sobie myślę - może to lekka nadinterpretacja - że gdyby miał lepszy numer startowy, to z taką jazdą łapałby się do 30-stki. Ogólnie jego przejazd w tych zawodach był przeciętny. Specjalnie błędów nie popełnił jakichś kardynalnych, ale nie było też ognia. W dole trochę przycisnął - wystarczy popatrzeć na międzyczasy (na ostatnim wykręcił chyba 35 czas).

)

Też bardzo kibicuję Adamowi, ale jest to nadinterpretacja:) Numer startowy jest jednak dośc dobrym wyznacznikiem poziomu, a Adam w gigancie jest 513 na listach fis. Czyli między nim a 30 PŚ jest jeszcze 482 zawodników ( w rzeczywistości sporo mniej, ale myślę że ponad 100 spokojnie), trzeba pojeździć pozbijać punkty, jest się jest w dobrej formie nie powinno to być problemem. W PE w tym sezonie startował dwa razy w SL i dwa razy w GS i ani razu nie wszedł do drugiego przejazdu, a w PE kwalifikuje się 60 zawodników, więc jeszcze daleka droga, w której mam nadzieję, że będziemy mu wspólnie kibicować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się powstrzymać od komentarza, więc jeszcze raz:

jak ktoś pisze o Niej z pogardą, to po prostu szlag mnie trafia!!!!

Tadek

Jeśli pod wpływem emocji widzisz w moim poście - którego tylko fragment zacytowałeś- pogardę dla LV to proszę przeczytaj go jeszcze raz w całości na chłodno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pod wpływem emocji widzisz w moim poście - którego tylko fragment zacytowałeś- pogardę dla LV to proszę przeczytaj go jeszcze raz w całości na chłodno.

Absolutnie nie miałem na myśli Ciebie!!! Jeśli tak to odebrałeś to PRZEPRASZAM.

Ty zażartowałeś, odpowiedziałem Ci też żartem.

A ostatnie zdanie w moim poprzednim poście to była reminiscencja poprzednich postów - wiadomo czyich...

Tadek

Edytowane przez Tadeusz T
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

za tydzien o ile dobrze kojarze Puchar Swiata u Naszych sasiadow na poludniu. Na Chopoku najlepsze alpejki swiata beda sie scigaly w GS i SL.

W niedziele z rana bym jechal na zawody... Nie wiem jak z biletami itd. ale nauczony poprzednimi doswiadczeniami z PS w Austrii i Wloszech wiem, ze da sie podejsc bardzo blisko trasy a nawet mety bez biletu :) Wyjazd wczesnie rano z Katowic, przez Krakow. 3 wolne miejsca w aucie. Jest ktos chetny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda LV-zatem Lara może już otwierać szampana za generalkę

PS.Co powiedzą wszystkie zawistne konkurentki ze Szwajcarii i Austrii

Dla Lindsey chyba był to najlepszy sezon od dłuższego czasu i mogę się mylić ale ostatni gdzie mogła zdobyć dużą kryształową kulę w generalce za rok już tak dobrze być nie będzie bo wraca inna ikona nart Austryjaczka Anna Fenninger

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa z rozgrywanych w Jasnej Mistrzostw Słowacji. Dziś slalom. Jeszcze z 33 numerem startował Maciek Góra. Pewnie za kilka godzin pojawią się wyniki. Trasa po PŚ, więc powinna być jeszcze w dobrej kondycji. Zobaczymy. Trzymam kciuki za naszych![ATTACH]29525[/ATTACH]Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

uploadfromtaptalk1457428091996.jpg

uploadfromtaptalk1457428091996.jpg.921d11833a58e850b53b00f337da070a.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa z rozgrywanych w Jasnej Mistrzostw Słowacji. Dziś slalom. Jeszcze z 33 numerem startował Maciek Góra. Pewnie za kilka godzin pojawią się wyniki. Trasa po PŚ, więc powinna być jeszcze w dobrej kondycji. Zobaczymy. Trzymam kciuki za naszych!

Z tego co widziałem na kamerkach, to trasa od Lukovej do Priehyby. Trasa slalomu PŚ startowała w połowie obecnej trasy, a kończyła się na Koliesku.

Do kiedy są te zawody, bo koledzy z wątku obok się niepokoją ? :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chyba ostatni dzień, bo nie przewidują raczej szybkościowych.Wyniki slalomu poniżej:[ATTACH]29581[/ATTACH][ATTACH]29582[/ATTACH]Na 8 Polaków ukończyło 2. Ładnie zaprezentował się Adam Chrapek. Podium nie było, ale widać, że jazda niezła. Strata 2,49 w dwóch przejazdach do Adama Zampy też nie jest złym wynikiem. Zapewne ambicje wiślanina nieco większe, ale pamiętajmy, że Adam zawsze większe sukcesy odnotowywał w gigancie. Także taki wyniki w slalomie napawa optymizmem. Za półtora tygodnia mogą się chłopaki trochę ciąć w Szczyrku :)Dziś GS, więc trzymamy kciuki!Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

uploadfromtaptalk1457513640807.jpg

uploadfromtaptalk1457513675172.jpg

uploadfromtaptalk1457513640807.jpg.b88cdbac1b0d1585436163a8b24379c2.jpg

uploadfromtaptalk1457513675172.jpg.18018a2973db2cc9ce34bdb08497b21f.jpg

Edytowane przez ROCH
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka zmiana tematu:

Sobota 12.03.

09:45 Lenzerheide, Szwajcaria - Supergigant kobiet (90min)

11:15 Kvitfjell, Norwegia - Zjazd mężczyzn (90min)

Niedziela 13.03.

09:45 Lenzerheide, Szwajcaria - Superkombinacja kobiet, supergigant (90min)

11:15 Kvitfjell, Norwegia - Supergigant mężczyzn (75min)

13:00 Lenzerheide, Szwajcaria - Superkombinacja kobiet, slalom (60min) E2

Środa 16.03.

09:45 St Moritz, Szwajcaria - Zjazd mężczyzn (90min)

11:15 St Moritz, Szwajcaria - Zjazd kobiet (90min)

Czwartek 17.03.

09:45 St Moritz, Szwajcaria - Supergigant kobiet (90min)

11:15 St Moritz, Szwajcaria - Supergigant mężczyzn (90min)

Piątek 18.03.

12:00 St Moritz, Szwajcaria - Drużynowo (60min)

Sobota 19.03.

08:15 St Moritz, Szwajcaria - Slalom kobiet, 1. przejazd (60min)

09:15 St Moritz, Szwajcaria - Gigant mężczyzn, 1. przejazd (75min) E2

11:00 St Moritz, Szwajcaria - Slalom kobiet, 2. przejazd (60min) E2

11:45 St Moritz, Szwajcaria - Gigant mężczyzn, 2. przejazd (60min)

Niedziela 20.03.

08:15 St Moritz, Szwajcaria - Slalom mężczyzn, 1. przejazd (60min)

09:30 St Moritz, Szwajcaria - Gigant kobiet, 1. przejazd (60min) E2

11:00 St Moritz, Szwajcaria - Slalom mężczyzn, 2. przejazd (60min) E2

11:45 St Moritz, Szwajcaria - Gigant kobiet, 2. przejazd (60min)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...